Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lucy21

Zarejestrowani
 • Zawartość

  441
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

201 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lucy21

  Polskie Karingtony

  Lubię/ nie lubię... czy wy trochę nie przesadzacie? Rozumiem oceniać dorosłe glamy które dobrowolnie i z pełną świadomością biorą udział w tym cyrku, ale 8 letnią dziewczynkę?
 2. Lucy21

  Szarlotka z rodzicami

  Nie, nie sami. Ja np. nie praktykuję i się do kościoła nie pcham żeby wziąć ślub czy ochrzcić dzieci. Dla mnie to jest kpina z ludzi wierzących - Nie praktykują, ale chrzest koniecznie musi być żeby dziecko wystroić w białą ...eneczkę, a to, że będą fałszywie przysięgać, to co z tego.
 3. Lucy21

  Polskie Karingtony

  Właściwie to mam takie same przemyślenia, chociaż były momenty gdzie P wydawał się na prawdę zauroczony nią.
 4. Litości gerls, przecież to był żart.
 5. Nie no, bez przesady, przecież jeszcze długo przed erą Dre się odchudzała. Chodziła po lesie, organizowała jakieś wyzwania dla fanek, trzymała diete, piekła fit ulepki. Już kilka razy schłudła, ale potem i tak wszystko wracało z nawiązką. Mimo, że podchodziła do sprawy całkiem racjonalnie ,to nie była głodówka jak u Marzeny, wydawało się, że dobrze jej idzie, no ale wiadomo.. wydawało się. Prawdziwa motywacje miała dopiero w 2017, żeby wyglądac lepiej od Manju na jej ślubie.
 6. Wkurza mnie w niej to nachalne reklamowanie wszystkiego. Choć to może byłoby do przeżycia, ale to jej oburzanie się, że jak ktoś to może w ogóle krytykować skoro ona ma dziecko na utrzymaniu i jeszcze angażuje się w działalność charytatywną... Szkopuł w tym droga Olu, że nikomu ( a na pewno większości ludzi którzy nie są zazdrośnikami) nie przesadzałoby, że zarabiasz na reklamach, problemem jest to, że nie masz żadnej autentyczności, reklamujesz wszystko po kolei i są dni kiedy ciężko znaleźć jakiś niereklamowy post na twoim story. Są dziewczyny które raz na jakiś czas coś zareklamują ale ich relacja z obserwatorami nie polega tylko na udostępnianiu reklam. Chociaż z tego co ostatnio u niej widziałam bo dłuższej przerwie od oglądania jej to trochę się zmieniło na lepsze. Pytanie tylko czy nie na pokaz. Szkoda tylko, że tak agresywnie reaguje na jakąkolwiek odmienna opinię. Niby jest świadoma swojej wartości a czegokolwiek kto by jej nie zarzucił, nawet jeżeli to byłoby tak absurdalne jak to łajdaczenie się to od razu musi się tłumaczyć i zgrywa wielką pokrzywdzoną. Nawet jak ostatnio ktoś jej powiedział, że mebel który przerobiła lepiej wyglądał przed, to z oburzeniem skomentowała, że ktoś nie docenia jej pracy i wcześniej mebel był zjedzony przez korniki a ona dała mu drugie życie. No i oczywiście musiała dorzucić, tekst "ciekawe jakie ty masz meble"
 7. Lucy21

  Medicover narodziny księżniczki

  To nie były czasy gdy studia były elitarne, ale były kierunki które trzymały poziom, teraz nawet na takie prawo może iść praktycznie każdy. No i niż demograficzny jest jeszcze większy, więc to studenci wymagają a nie uczelnia W każdym razie wydaje mi się, że ogólnie to pokolenie lat 90 tych, zwłaszcza drugiej połowy to w dużej częsci takie puste laski jarające się torebkami i ciągnące hajs od rodziców (nie ważne jakie ilości - stosownie do możliwości), więc Wandzia znalazłaby sobie partnerkę do dyskusji
 8. Lucy21

  Medicover narodziny księżniczki

  A moim zdaniem dziewuszek z takimi priorytetami jak Andzia jest na pęczki i nie tylko wśród bogatych z domu. Ja jestem rocznik '93 i "w moich czasach" 20 latkowie a przynajmniej większość, dużo się uczyła na studiach, dorabiała sobie a Ci co nie studiowali pracowali. Teraz trochę się pozmieniało, tak na prawdę każdy może iść na studia wystarczy by był na tyle "mądry" by zdać maturę na 30 %. Pełno jest takich kierunków gdzie nic się nie robi tylko imprezuje i śpi do 12, ale hajsik od mamy czy uczelni się ciągnie. Byle przebimbać jakoś semestr i można tak do 30-tki. Też bym chciała wierzyć, że leniwe dziewczyny których jedynymi aspiracjami jest kupno nowej torebki są w mniejszości, ale niestety
 9. Lucy21

  Medicover narodziny księżniczki

  Chyba chodziło o to, że była w ciąży, więc ciężko było jej się wpasować w klimat imprezy gdzie wszyscy pili, tańczyli itd. A o czym by miała rozmawiać? No nie przesadzaj, że Ci jej "zwykli" znajomi to jacyś uczeni, elokwentni i nie wiadomo jak rozgarnięci ludzie. To takie same proste dziewuszki, więc mogłaby rozmawiać z nimi o czymkolwiek - ciuszkach, kosmetykach, koko modżo, instagramach, fejsbukach, juciubach i co tam jeszcze interesuje takie laski. To, że Wandzia jest bogatsza i ma więcej lajków nie sprawia, że nagle nie ma o czym gadać z rówieśniczkami.
 10. Lucy21

  Medicover narodziny księżniczki

  Szofer, nudzi Ci się ? Idź spać zamiast przypierdzielać się do ludzi, bo jakbyś nie zauważyła to forum dotyczy Wandziaksów i o nich tu plotkujemy, jak Ci wpisy nie pasują to nikt Ci nie każe ich czytać
×