Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

violon

Zarejestrowani
 • Zawartość

  992
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

599 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Przecież jak ojciec się oswoi z córką, to będzie ją zabierał na spotkania bez L u ś k i. I wtedy przedstawi G a i kogo chce. Na wspólnych spotkaniach też chyba ma prawo być babcia, bo niby czemu nie?
 2. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Przecież jak ojciec się oswoi z córką, to będzie ją zabierał na spotkania bez Luśki. I wtedy przedstawi Gai kogo chce. Na wspólnych spotkaniach też chyba ma prawo być babcia, bo niby czemu nie?
 3. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  To z twojej logiki wnioskując z Danką też nie musi się widywać.
 4. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Cudnisiową seniorkę
 5. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Widocznie w Olsztynie nie ma starbunia, a ona mało gdzie jeździ. Luśka coś przepracowała skoro nie jeździ już z obstawą i tym się nam pochwaliła.
 6. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Mógł być tam z nimi. Popilnować małą, zwłaszcza, że drzemka była krótka.
 7. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Mówiła. Mam nadzieję, że jednak miała spotkanie z Dre, te 2 spacery w sobotę i niedzielę rano. Jakby tylko do fryzjera to mogłaby jechać sama w niedzielę i wrócić po wizycie, bo pół dnia to Danka z dziadkiem by popilnowali.
 8. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  W filmie, który podałam te osoby mówiły, że znają matki, które dokonały aborcji chorego dziecka i tego żałują. Dziecku nikt zdrowia by nie dodał, ale dodatkowo do obecnej tragedii dołożyły sobie skrócenie tego życia dziecku. To, że się kogoś dobije to nie rozwiązuje problemu, bo ta osoba i tak czy tak musi się zmierzyć z tym, że straciła dziecko. Zgadzam się z tym, że to słabe, że tak mało osób wspiera rodziny, które wychowują chore dzieci. Tyle, że tym właśnie trzeba się zająć, a nie tym, by wyeliminować chorych ze społeczeństwa.
 9. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Dopisałaś to i z tym też się zgadzam. Jest tak w Niemczech i w miarę działa. Ktoś nie czuje się katolikiem to nie płaci podatku kościelnego. Chociaż bym wolała by nie szły te pieniądze przez państwo. By takiego podatku nie było w ogóle. Kto chce to daje ofiarę na tacę i tyle.
 10. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Jestem za tym i np. Braun też by religia nie była w szkołach, a przy kościele. Że państwo powinno mieć swoje pieniądze, a KK swoje. Zgadza się, że duża pomoc powinna być ofiarowana takim osobom.
 11. violon

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Czirs za życie wieczne! Chodzi, o życie wieczne kobiety. Chore dziecko jeśli jest na tyle poważnie chore, że najprawdopodobniej umrze to niestety tak się stanie. Chodzi o to by dodatkowo nie obciążać sumienia zbrodnią. Nie nam jest decydować o życiu i śmierci. Dlatego katolik nie może zabijać, czy w formie aborcji, czy morderstwa istoty poza macicą, czy dokonując eutanazji. Nie mogą też z jego podatków iść pieniądze publiczne na takie zabiegi. "Aborcja w przypadku wad płodu - Co my na to? Co sądzimy o decyzji trybunału?" YT Jednym Sercem wypowiada się kobieta, która miała chore dziecko i zmarło w jej łonie. Czasem są sytuacje skraje jak np. wybór kogo ratować i ratuje się matkę i to się nie zmieniło. Też nie podoba mi się to, że sprawa wypłynęła wtedy, gdy polska służba zdrowia jest w opłakanym stanie. Przeznacza się za mało pieniędzy na to, a rozdaje niepotrzebnie na socjal. Ulgę rodzinom pracującym i wychowującym dziecko dałaby dodatkowa ulga podatkowa na dziecko i podniesienie kwoty wolnej od podatku PIT wszystkim, którą poddał pod głosowanie Dobromir Sośnierz, a Pis to uwalił.
 12. violon

  nie zmienicie nas

  Tak sobie spr co wujek dostał z pomocy koronowej i nic, a inny tylko zus. Bobek tez tylko zus. Za to o sięchlarkę się nie martwmy, bo z pomocy państwowej zgarnęła przez 3 lata 2 393 526,14 zł. Wystarczy nip i strona sudop . uokik . gov . pl
 13. violon

  nie zmienicie nas

  Może jest pół dnia na zewnątrz. Dziecko się i wylata i wyśpi. To rozumiem, bo lubię chodzić na długie spacery i wątpię, by moje dało radę przejść 12 km. Rekord to było 4 km jak miała 2 latka, aż sama nie wierzyłam. Teraz to nie liczę ile chodzi, a ile jedzie, a ile śpi.
 14. violon

  nie zmienicie nas

  Pracuje na matkę, więc jest ponad nią
 15. violon

  nie zmienicie nas

  Oglądam by upewnić się, że coś tu nie zostało przekręcone i móc się wypowiedzieć na temat. Swobodę daje jej tylko w spożywczaku. Wątpię czy jakby zapytała o wybór ...enki to wzięłaby te bure. U mnie jest odwrotnie. Nie wyobrażam sobie by 2 latka decydowała o jadłospisie, ale o kolorze ...enusi jak najbardziej. Może nie jest jej trudno z jednym. W praktyce jak ma się więcej niż jedno dziecko, lub jedno, ale z innym temperamentem to już nie jest wszystko takie zorganizowane, to co zrozumie trzylatek to niespełna roczniak nie, co łatwo przyjdzie flegmatykowi to cholerykowi czy sangwinikowi już nie. I moim zdaniem trzeba tłumaczyć, robić co chwilę pogadanki (dwulatka już bardzo dużo jest w stanie zrozumieć), że sprzątamy, (co kupujemy itd.), by było miejsce na układanie puzzli, że nie wszystko jemy często. Sama niedawno wspominała, że ciężko jej było sprzątać jak była 3 dzieci i babcia do pomocy. Nie wiem jak ona ogarnęłaby 3 (o których marzyła), a mąż był w pracy i żadnej babci w drugim pokoju. Wymądrza się, a co ona wie z jednym dzieckiem, jak widzieliśmy, że z 3 i swoją matką nie dawała rady. Na live WOŚP też krytykowała i pouczała własną matkę, że nie wie jak ona 3 wychowała, bo nie robi czegoś z Gajką jak wybitna. Danka na pewno popełniła wiele błędów wychowawczych skoro Luśka jest Luśką.
×