Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

violon

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1328
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

878 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  -problem z Wan.ą, która nauczyła ją, że może pogardzać młodszą siostrą i wynagradzała jej prezentami i komplementami, że urodziła się nieurodziwa i ze znamieniem. - Janusz, który na wszystko się zgadza, zawsze pomoże, nie wypowie swojego zdania, gdy są problemy to zabierze na bezę, bo słodkie jest ich terapią - siostra K.ra, Luśka zawsze wszystkiego jej zazdrościła: wyglądu, włosów, chłopaków, randek i dogryzała jej na każdym kroku, byle upokorzyć publicznie - brat. Traktowany jako mini tata. Nic nie powie, podwiezie, porobi za chłopaka/ojca Gajki. - dziecko. Gajka jako mini Dre przypomina jej o jej porażce i tresuje ją, by zrobić z siebie wybitną matkę, tuczy i unieruchamia by zbliżyła się do "genów"(nabyła nawyków) glamowskich. Mała robi za manekin reklamowy, bo to najłatwiejszy sposób zarobku, więc nie może wyjść z pieluch, bo skończą się otulacze. Nie może wyrosnąć z wózka, bo musiałaby uznać, że nie jest już młodą mamą (tak się postrzega). -Dre. Nabrała go na osobę, która chce zdrowo jeść, odchudzać się, ćwiczyć o północy. Gdy przejrzał było już po 2 kreskach. -koleżanki. Gdy ma interes wchodzi im w cztery litery, maczinguje się z nimi, wykorzystuje do swoich celów: podwózki, paznokcie, make up, pokazanie kogoś we vlogach. Gdy pojawia się problem to zerwane więzi. -publiczność. Ma podziwiać, dawać zarobić, oglądać, kupować, nie zadawać pytań. Do łatania ego. Gdy gratulują tym, którym zazdrości: ban. Cokolwiek nie po jej myśli, wypad. -Najważniejszy problem z sobą. Brak poczucia tożsamości. Nie wie jaka jest, co lubi, czego nie. Nie ma systemu wartości, bo żadnego nie przestrzega. Chce by żyło się jej jak najwygodniej najmniejszym kosztem i wszyscy podziwiali ją za wszystko (niedoceniony kunKszt). Naśladuje życie innych, których uzna za inspiracje (itsJudysLife , ktoś tam, ktoś tam, Kaszak, Slotte) i chce być jak te osoby, nie mając ku temu warunków. Wygrywa w niej lenistwo, prześlizgiwanie się, problemy zajada słodkim. Wszyscy winni, ona kryształ, choć wie jaka jest prawda i to wychodzi w jej smutku, zmarszczkach, wyzłośliwianiu się, gniewie, uciekaniu w realu, bo ktoś na nią spojrzy. Nie robi z tymi problemami nic. Czeka na kanapie na księcia zza rogówki, który ją uratuje i pozwoli zrealizować marzenia i utrzeć nosa kafeteriankom.
 2. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  -problem z Wanną, która nauczyła ją, że może pogardzać młodszą siostrą i wynagradzała jej prezentami i komplementami, że urodziła się nieurodziwa i ze znamieniem. - Janusz, który na wszystko się zgadza, zawsze pomoże, nie wypowie swojego zdania, gdy są problemy to zabierze na bezę, bo słodkie jest ich terapią - siostra K.ra, Luśka zawsze wszystkiego jej zazdrościła: wyglądu, włosów, chłopaków, randek i dogryzała jej na każdym kroku, byle upokorzyć publicznie - brat. Traktowany jako mini tata. Nic nie powie, podwiezie, porobi za chłopaka/ojca Gajki. - dziecko. Gajka jako mini Dre przypomina jej o jej porażce i tresuje ją, by zrobić z siebie wybitną matkę, tuczy i unieruchamia by zbliżyła się do "genów"(nabyła nawyków) glamowskich. Mała robi za manekin reklamowy, bo to najłatwiejszy sposób zarobku, więc nie może wyjść z pieluch, bo skończą się otulacze. Nie może wyrosnąć z wózka, bo musiałaby uznać, że nie jest już młodą mamą (tak się postrzega). -Dre. Nabrała go na osobę, która chce zdrowo jeść, odchudzać się, ćwiczyć o północy. Gdy przejrzał było już po 2 kreskach. -koleżanki. Gdy ma interes wchodzi im w cztery litery, maczinguje się z nimi, wykorzystuje do swoich celów: podwózki, paznokcie, make up, pokazanie kogoś we vlogach. Gdy pojawia się problem to zerwane więzi. -publiczność. Ma podziwiać, dawać zarobić, oglądać, kupować, nie zadawać pytań. Do łatania ego. Gdy gratulują tym, którym zazdrości: ban. Cokolwiek nie po jej myśli, wypad. -Najważniejszy problem z sobą. Brak poczucia tożsamości. Nie wie jaka jest, co lubi, czego nie. Nie ma systemu wartości, bo żadnego nie przestrzega. Chce by żyło się jej jak najwygodniej najmniejszym kosztem i wszyscy podziwiali ją za wszystko (niedoceniony kunKszt). Naśladuje życie innych, których uzna za inspiracje (itsJudysLife , ktoś tam, ktoś tam, Kaszak, Slotte) i chce być jak te osoby, nie mając ku temu warunków. Wygrywa w niej lenistwo, prześlizgiwanie się, problemy zajada słodkim. Wszyscy winni, ona kryształ, choć wie jaka jest prawda i to wychodzi w jej smutku, zmarszczkach, wyzłośliwianiu się, gniewie, uciekaniu w realu, bo ktoś na nią spojrzy. Nie robi z tymi problemami nic. Czeka na kanapie na księcia zza rogówki, który ją uratuje i pozwoli zrealizować marzenia i utrzeć nosa kafeteriankom.
 3. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Nie wiem co chciała tym osiągnąć. Ok, nabrać wicki, ale jak on się czuł widząc ten cyrk na kółkach? Mój mąż jest bardziej romantyczny ode mnie i rzeczywiście mi robi takie karteczki i śniadania do łóżka, ale jakby tego nie było to też ok. Po co robić z kogoś wylewnego, gdy nie jest. Mam przed oczami jego minę jak życzyła wigilijnie "miłości jak nasza". Biedny, wyglądał jak na ścięciu i mina: "jaka k... miłość???" . Chyba myślała, że jak wmówi widzom, że on coś do niej czuje, zrobił dzieciaka to on nie zwieje, bo jak to, tak pięknie wyreżyserowana szopka. Cóż, zwiał jeszcze szybciej niż jakby zachowywała się racjonalnie.
 4. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Myślę, że nie ma diety, ale ma ruch z dwoma chłopakami i przede wszystkim 4 piętro bez windy, więc chce czy nie chce musi się wspinać i ładny tyłek "sam" się robi.
 5. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Niech sąsiedzi się jej boją, a nie ona ich.
 6. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  To niech kupi 1500 i powie Gajce, że to dla mamy. Takie pewnie są za trudne dla Luśki. Do świec.
 7. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Krzywdzi tym dziecko, bo zaburza jej rozwój. Takie malutkie już nie będzie i czas się z tym pogodzić. Czas zadbać o zabawy na placu zabaw, by była wybiegana, wyćwiczona i nie miała problemów z wadami postawy itp. By na WF umiała robić to co inne dzieci, a nie chodziła na zwolnienia, bo się dzieci z niej śmieją czy bo jest za gruba.
 8. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Kupiła rampers dla Gajki na lato. Nie zanosi się na odpieluchowanie, biedna mała
 9. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Tam chyba jest 1 ? prywatna szkoła podstawowa z zerówką. Na ten moment czesne 720 zł. Zwracają uwagę na posiłki, czyli już Luśka zadowolona, bo to najistotniejsza część jej i mojejcóreczki życia, a tam dziecko miałoby szansę coś zjeść zdrowego. "Posiłki, które proponujemy naszym uczniom są smaczne, świeże i ładnie podane. Wszystkie potrawy przygotowujemy w naszej kuchni. Posiadamy nowoczesne, profesjonalne zaplecze gastronomiczne, spełniające wysokie wymagania higieniczne systemu HACCP. Za cel stawiamy sobie przygotowywanie posiłków najwyższej jakości, z zachowaniem wszelkich walorów smakowych i zdrowotnych (umożliwia nam to m.in. piec konwekcyjno-parowy przeznaczony do przygotowywania smacznych posiłków bez użycia tłuszczu). W dziennym rozkładzie zajęć przewidziane są następujące przerwy na posiłki: 15 minutowa przerwa śniadaniowa, podczas której dzieci otrzymują zdrowy posiłek ( warzywa, jogurty, kanapki); 10 minutowa przerwa owocowa, przeznaczona na zjedzenie pysznych, świeżych owoców; godzinna przerwa obiadowa przeznaczona na zjedzenie obiadu pod troskliwym okiem nauczyciela - wspólne posiłki są doskonałą okazją do wdrażania zasad kulturalnego zachowania się przy stole; O planowanie żywienia naszych wychowanków dbają nasi dietetycy z wieloletnią praktyką. W menu uwzględniona jest sezonowość potraw, upodobania żywieniowe dzieci i normy dietetyczne zalecane przez Sanepid. Układany jadłospis uwzględnia wartości odżywcze produktów oraz ich prawidłowe zestawienie pod względem kalorycznym, wydawane posiłki zawierają wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Na terenie szkoły dzieci mają stały dostęp do wody mineralnej." Plus dużo zajęć dodatkowych. Luśka odkładaj kasę!
 10. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Dziwne, że jej smakuje. Mnie w ciąży sam zapach zmielonej kawy powoduje mdłości.
 11. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Ona coś dostała jeszcze jak była bezdzietna. Może dziadek się kierował tym, że to pierwszy wnuk i ona idąc tym tropem tak cisnęła by urodzić przed Kurą?
 12. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  To samo pomyślałam i też tak uważam. Jak im to smakuje z keczupem, solą, cukrem to wszystko im będzie smakować. Wszystko. Skoro pasuje im pesto z kabanosem i to powyżej. Jedzenie zrobione w knajpie na spalonym tłuszczu, przesolone, za słodkie itp. Co więcej takie osoby nie docenią zdrowego jedzenia bez soli, bez cukru, bo ich zdaniem będzie bez smaku.
 13. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  To już kosztuje, a one nie jedzą mało. Domowe ciasto też może leżakować i w kawałkach być mrożone na później. Mam planetarny, lepszy model niż ten co Danka zwróciła jako prezent od Kury. Najważniejsze by użyć mąki do pizzy 0.
 14. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Jeszcze nie oglądałam, ale jeśli tak to Robimy w domu domową pizzę i to nie jest trudne. Ciasto robi robot, sos trzeba pomidory ugotować z przyprawami, składniki na wierzch pokroić, dobry ser.
 15. violon

  Photoshop mojejcóreczki

  Tak mam inne. Bardziej duchowe i naukowe (św. Tomasz, ojcowie kościoła, zgłębianie wiary), dlatego wkurza mnie jak głoszą swoje kocopoły nie mające pokrycia z katechizmem, wykładnią wiary. Każdy grzeszy, ja też, ale denerwuje mnie ich gigantyczna dulszczyzna, bo potem osoby niewierzące jak większość tutaj myśli, że taki jest każdy katolik. Luśka robi zły PR kościołowi To by było słabe, ale może tam wszyscy bez jajeczni.
×