Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AvaraMulier

Zarejestrowani
 • Zawartość

  464
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

675 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  O matulu!!!! Magunia dodaje kartkę z kalendarza o 22ej!!! Toż to adresaci jej twórczości śpią już o tej porze. Po dzisiejszym vlogu jestem pewna, że ona, począwszy od swoich infantylnych kreacji po „chłopaka” wymyśla pod umysły w przedziale 7-12 lat.
 2. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Tu nie chodzi i bronienie oskarżonego. Tylko o wydawanie wyroku jeszcze przed orzeczeniem o jego winie. Mogła dać tytuł ze znakiem zapytania „ Czy Ksmerzysta znęcał się?” albo „ Jest oskarżony o znęcanie ….” Przeciez wiadomo, że ona szuka atencji w komentowaniu dram. Szuka każdego sposobu na podniesienie oglądalności. Siostry Godlewskie, Gawin, Balbina ze Szczecina i kto tam jeszcze. Szkoda, ze patusiarskiego zachowania Kamerzysty nie piętnowała jak nagrywał i miał poklask wśród dzieci. Czemu????? Pewnie go oglądała skubiąc dzołstika i zazdrościła sławy.
 3. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Nawet nie odpalam tego goowna. Bapka, samozwańcza mecenas Magda A. twierdzi, że Kamerzysta znęcał się nad niepełnosprawnym i wys.rywa o tym fałloga. No żesz kurka wodna, oglądasz Zwido tyle seriali o prawnikach i nie wiesz, że dopóki Sąd nie orzeknie o winie oskarżonego jest domniemanie o niewinności? Mam nadzieję, że adwokat Łukasza się tym zajmie.
 4. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Dajcie spokój szmaciurki, Guzik posunął jej wiąchę inwektyw za rollercoastera w autobusach i piszczące dzieci do transportera „ jaki duży, jaki fajny” i Ostra ma znowu zjazd nastroju. Na jej insta, wielkiej specjalistki od SM wisi fota sprzed miesiąca. I ona nagrała onegdaj film instruktażowy jak owocnie i z sukcesem prowadzić profil na instagramie….
 5. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  A bapkowa łacina, której podstawy są na zajęciach z prawa rzymskiego to np.: mija kulpa oraz quo vadis jako synonim istnego Kongo i „pszypau”
 6. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Vlog „poszukuję szybszego internetu” ok 12:10 i poczytaj komentarze. Pod koniec produkcji;) ma już rękę owiniętą. W komentach jedzie po lekarzach za nieznajomość jej specyficznychj kości. Sama wie lepiej.
 7. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Vlog „poszukuję szybszego internetu” ok 12:10 i poczytaj komentarze.
 8. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Abstra...ąc od tego, ze powinna się konsultować medycznie, to tak na chłopski rozum po co dowala mięśni na rękę, która jest i tak aktywna w codziennych czynnościach? Należałoby dla równowagi wzmocnić bardziej prawą kończynę cięższym hantlem. Ale to musi ustalić lekarz!!! I tak, pewnie będzie gadka jak to w Redzie trzeba czekać wieki na wizytę u specjalisty ( słynna niemożność pójścia do ginekologa za czasów Liska) Ale hola, hola pieniądze można wydać na poprawę zdrowia zamiast na przyjemności olfaktoryczne i kreacje do piaskownicy.
 9. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Uwaga! PIORYTETEM Bapki jest, żeby mięśnie pracowały. Ależ dzisiaj poziom żenado-głupoty został wyjepany w niebiesia
 10. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  No dokładnie!!!! Jak przy takiej niepełnosprawności można ćwiczyć „na pałę”, toż to rehabilitant powinien dobrać odpowiednią aktywność, po badaniu ortopedycznym. Może sobie uszkodzić i bardziej zdeformować układ kostny. Ale po incydencie, kiedy chciała sobie sama obandażować rękę aby ją naprostować już mnie nic u tej persony nie zdziwi. Oderwanie od realności. I jeszcze prosi widzów o podesłanie pomysłów na wygibasy z ciężarkami. Ja mam jeden lifehack dla Ciebie: zapisz się na rehabilitację, człowieku!!!!!!!! Bo twoja matka może mieć jeszcze więcej roboty przy twoim michelinowskim mięciutkim ciałku. Ten filmik powinien obejrzeć lekarz i omówić go na publicznym forum jako przykład indolencji umysłowej osoby, która od Państwa dostaje rentę a jej matka pieniądze za opiekę nad nią. Środki te idą na kosmetysie, sprzęcior, gierki, żarcie na mieście i fatałaszki.
 11. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Bapko, rzuciłaś karierę w swojej firmie aby rozwijać „prężną” działalność na YT….. i motyla noga!!!!, nie dajesz vloga bo musisz się zająć kotkiem. Ja i inne kociary mówimy na to kłamstwo stanowczo NIE! Mam koty od urodzenia i śmiem twierdzić, iż kuźwa nigdy, ale to nigdy żaden nie pozwolił na zabawę dłuższą niż kilkanaście minut. Twoje bajdurzenie i wymyślanie wymówek na lenistwo jest żałosne. Milego wieczorku przed telewizornią w otoczeniu domowników , głośnego siorbania i marzeń o Tomaszku. I zostaw kotka w spokoju ( możesz to zinterpretować jak chcesz)
 12. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Ta dziewczyna obok Bapki to jedna z domowników, córka Wiesi?
 13. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Myślę, że ona nie dopuszcza do siebie takich myśli, jest narcyzem, który wiedząc, że chory zwierzak siedzi sam w klatce u weta rusza do centrum handlowego na shopping I kupuje na 16tą rocznicę powstania Magdy M. sweterek w grochy plus ubranka, tak dziecięce i obciachowe, że nie dałabym za to 1 złotówki. Nie widzę u niej nawet jednego stycznego punktu z linią realnego życia a linią jej umysłu. To dwie proste równolegle. Pewnie kiedyś się ustawią aby się przeciąć. I to będzie dla porcelanowej laleczki tragiczne. Teraz nie robi nic z myślą o przyszłości. Nawet nie inwestuje w samorozwój, jej intelekt pasie się Netflixem i YT, słychać i widać, że nie czyta książek, nie ogląda nic wartościowego, nawet nie interesuje się modą czy makijażem. Wystarczy na nią spojrzeć. Zaniedbana, w ciuszkach dziecięcych opinających starcze ciałko. Nawet jak mówi, tak mlaszcze, jakby ciagle była odwodniona. Po jej zachowaniu, permanentnym kłamaniu, wredocie mniemam, że wartości katolickich też nie kultywuje.
 14. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Pyk i Magunia zrobiła czystki w komentarzach! Ubranka dla pięciolatki zobowiązują do zachowania na poziomie przedszkola.
 15. AvaraMulier

  Makaron z parowkami

  Ktoś tam pisze jej że oj oj, kiedyś to wiozło się zwierzaki do weta busem i wielkie halo, nic die mu nie stało. Ale teraz są inne czasy, większy ruch drogowy, trzymać transporter ze zwierzaczkiem przy sobie, żeby widział panią, mówić i głaskać w czasie jazdy to chyba co innego niż telepać się na wózku i patrzeć na obcych ludzi, których Guzik podobno się bardzo boi jak nawet przychodzą do ich domu. No i nie męczyć kota kosztem chęci poklasku i adoracji swojego totalnego oderwania od rzeczywistości.
×