Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AvaraMulier

Zarejestrowani
 • Zawartość

  300
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

314 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AvaraMulier

  Armia Zbawienia vol 2

  Pamietam, że kiedyś nagrała swoje plany na samoleczenie tzn. obowiązywanie ręki bandażami, aby ją nieco naprostować. Oczywiście pomysł ten był tak bardzo abstrakcyjny, wręcz zagrażający zdrowiu Magdy. Ona żyje w swoim wyimaginowanym świecie, a szkoda. Realność też mogłaby być dla Niej przychylna. Tylko trzeba się za siebie wziąć. Widać, że proces edukacji w Jej przypadku był oparty na litości i pobłażaniu pedagogów, dziadkowie tez Ją zapewne rozpieszczali. To Magdę rozleniwiło i wykorzystuje ten schemat w stosunku do każdego. Sposób Jej wysławiania się, braki w elementarnej wiedzy są rażące! Bije od Madzi egoizm i brak pokory. Teraz jej się dobrze powodzi, drogie kosmetyki, perfumy, sprzęt. Ciekawa jestem czy pomaga komuś, nawet schronisku czy bezpańskim kotom, jak Adam.
 2. AvaraMulier

  Armia Zbawienia vol 2

  A propos pogarszającego się wyglądu naszej porcelanowej laleczki... Wydaje mi się, że u Niej zachodzą jakieś zmiany wynikające z jej choroby. Czaszka jakby się wydłużyła w górnej części. Proporcje twarzy tez się bardzo zmieniły:( Widać to ostatnimi czasy i nie jest to wynikiem nagrywania nowym sprzętem. Czy Magda jakoś pomaga swojej tkance kostnej np lekami czy suplementami?
 3. AvaraMulier

  Breżniewy bez czoła

  „Stało się nieszczęście” od 2 min. polowanie na kuriera. I Dana idzie otworzyć mu drzwi z poczęstunkiem
 4. AvaraMulier

  Armia Zbawienia vol 2

  Lustereczko powiedz przecie TAG
 5. AvaraMulier

  Wielki booom w Stęchlance

  Wszystkie glamki mają bardzo wiotką, cienką skórę. Która dodatkowo jest rozciągana przez skoki wagi. Widać to na dekoltach, twarzy i pelikanach.
 6. AvaraMulier

  Wielki booom w Stęchlance

  Ja też się przyznaję do zrobienia sałatki ziemniaczanej z jakże oryginalnej, unikatowej receptury Lusindy. Była całkiem dobra aczkolwiek prażony słonecznik, który uwielbiam, w tej potrawie nie pasuje totalnie, podkreśla mdłość kartofelków.
 7. AvaraMulier

  Wielki booom w Stęchlance

  Oj żeby Cię Bóbbcia swoją kreacją nie zaskoczyła
 8. AvaraMulier

  Wielki booom w Stęchlance

  Do golonki. Jak on patrzy na naleśnika, to płacze
 9. AvaraMulier

  Wielki booom w Stęchlance

  Może wojak rzeczywiście przybył i pokrzyżował plany DLA Luśki
 10. AvaraMulier

  Wielki booom w Stęchlance

  Lucha jest szefem Stęchlanki i tuszy kapuśniak z kababem jak na Suchodolszczyźnie. „Ogółem całe te”
 11. AvaraMulier

  Kosmetyczny koktajl

  Jest ładną kobietą, chociaż nie ma subtelnej urody i to podkreślanie wszystkich elementów twarzy szpeci ją okrutnie. Brwi - breżniewy, usta- obrysowane i wulgarne, oczy- napaćkane cieniami i obrysowane jak spodki. Twarz groteskowo wykonturowana. Delikatny makijaż i byłoby OK. Wiem, że w UK dziewczyny to chodzące klowny, w większości, ale heloł!!!! Ewa zawsze je krytykowała. W jej wypadku mniej znaczy więcej, by się sprawdziło.
 12. AvaraMulier

  Kosmetyczny koktajl

  Widziałam wczoraj w metrze kobitkę z torbą by Ewa. Torba, bo torebką tego nie można nazwać. Beżowy, ogromny kloc. Masakra, odstaje potwornie. Bardzo niezgrabna. Chyba nikt jej nie prezentował z boku
 13. AvaraMulier

  Samotna amiszka bez japonek

  Dla Kościoła rodzice chrzestni powinni przede wszystkim prowadzić chrześniaka przez życie w dogmatach Wiary. W tej kwestii księża są restrykcyjni i osoba, która nie może przystąpić do Komunii Św, nie zostaje chrzestnym
 14. AvaraMulier

  Samotna amiszka bez japonek

  Alf i Qra
 15. AvaraMulier

  Samotna amiszka bez japonek

  Lucha jest zgniłą egoistką, nikogo nie oszczędziła ze swojego otoczenia. Dziadziusia do grobowej deski sprzedawała. Zarabiała na jego odejściu. Bo te vlogi nie miały demotyzacji. Jak rodzina na to pozwala. Ich sos, w którym się kiszą jest już toksycznym i obrzydliwym płynem
×