Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

anulka1990

Zarejestrowani
 • Zawartość

  840
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

anulka1990 wygrał w ostatnim dniu 13 Sierpień 2020

anulka1990 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

454 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Ale oni tacy właśnie są, nie rozumiem skąd to aspirowanie do niewiadomo jak wyższych sfer, sukman, ą,ę... u nich to pojeść, beknąć, popiszczeć do kamery, takich ich ludzie lubili
 2. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Kupiem, a z takich domowych sposobów. Ech zawsze popełniam ten błąd, że za długo odtykajace krople stosuje, a potem jest jeszcze gorzej aż krwawić potrafi. Fujka.
 3. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Siostry macie jakiś domowy sprawdzony sposób na zatkany i przesuszony nos po przedawkowaniu kropli do nosa, pokarało mnie
 4. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Cała Lucy, która cała kasę z emigracji przewaliła na Issalą i inne,a kredyt na mieszkanie muszą jej starzy brać lub po dziadku ma. No loser jakich mało.
 5. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Inteligentna i żażenowana (te sekundy jak mignęła było widać) była Dżaka, szybko się z tej familii wymiksowała, więc to wiadome, że Fiona ta pasuje.
 6. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Za te kosmetyki, które ostatnio kupiła miałaby już połowę telefonu, a wiadomo Kasą nie mierdzi, a przewala na głupoty, starzy za to kredyty muszą brać, co za loser.
 7. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  A czemu donatek tylko z kurakami zdjęcia wstawia i żadnego z fajkoo?
 8. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Wejdzcie sobie na profile tych lasek co Lura je udostępniła, same kupczące dziećmi matki... Ja peeerdole, to powinno być karalne. Czemu niektóre kobiety po urodzeniu dziecka stają się totalnie nie interesujące jako kobiety, tylko zostają matkami 24/7 na pełen etat? Chore jak nie wiem co. Rozmawiałam ostatnio z kumplem na ten temat i mi smutną rzecz powiedział (a głównie z chłopami pracuje), że większość kobiet po urodzeniu dziecka traktuje ojca jak bankomat tylko i do płodzenia kolejnych dzieci, niech się potem laski nie dziwią, że chłopy na boki chodzą, albo odchodzą jak są spychani w kąt cały czas.
 9. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Wbrew pozorom stawianie granic jest bardzo ważne, zawsze będę to powtarzała. Tylko wtedy ludzie się liczą z Toba i Twoim zdaniem, może nawet być komuś z tym nie po drodze, ale szacunek jest. Co Lusia może zrobić jak Starsi by postawili granice, strzelić focha, nastraszyć? Przecież ona jest od całej rodziny zależna, nie ma nikogo ani partnera, ani przyjaciół, nic tylko działać. Serio.
 10. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Luśka głupku wiem, ze to czytasz, przyjemnie by Ci było, gdyby Piotr zabrał Gajkę i nie mogłabyś jej w ogole widywać? Wysyłam dużo miłości, która się mnoży jak się ja dzieli. Mua, buziak
 11. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  Ona kafe czyta, tutaj można komenty pisać. Pozdro Lusia przygłupie, wyślij Fajkę na piknik z Dre w końcu.
 12. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  A nie było tak? Było
 13. anulka1990

  Gdzie jest zlew?

  Między Stylizacje a nią to jest mega przepaść. Karo mega ogarnia życie.
 14. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  No, ale on nie był jej chłopakiem do dwóch kresek, to co będzie psychoanalizę robił lasce do łóżka. Zjadł, posek.sił się i nie wnikał głębiej. Lusii miała inny plan. Jego wpis na dzień ojca na fejsie był inteligentny, w porównaniu do wysry.wów L, jakby nie patrzeć.
 15. anulka1990

  Kunksztowny kwiecień

  To niech nie ma do nikogo pretensji, że odszedł i nie zgrywa ofiary. Często kobiety są w tym mistrzyniami, właśnie w odgrywaniu ofiar, a same mają sporo za uszami, tylko dzieci szkoda.
×