Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mabli

Zarejestrowani
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

76 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. mabli

  Dolegajacy outfit

  No pięćdziesiątka może i tak, ale Sara ma 31 xD A czy jakakolwiek trzydziestka by chciała? A najsmutniejsze jest to, że Sara kiedyś wyglądała naprawdę ładnie.
 2. mabli

  Dolegajacy outfit

  No zwłaszcza, że mówi, że ma tylko zrobioną brodę, usta i lwią zmarszczkę i tyle... A przecież mówiła, że robiła sobie jeszcze wypełnienie w bruzdach nosowo-wargowych... To wcale nie było tak dawno, więc na pewno jeszcze tam ma wypełniacz.
 3. mabli

  Analiza Naiwnokolorystyczna 3

  Ale to jakieś potwierdzone info z tym zerwaniem współpracy?
 4. mabli

  Dolegajacy outfit

  A skąd to info? Mówiła u siebie?
 5. mabli

  Rudowłosa piękność

  Pakowanie i przeprowadzka. Dziś wleciał film z pakowaniem kosmetyków. Jestem delikatnie mówiąc w szoku. Przecież niemożliwym jest zużycie takiej ilości kosmetyków zanim się przeterminują. Okropny konsumpcjonizm.
 6. mabli

  Dolegajacy outfit

  Wydawało mi się, że przy wypełniaczach nie powinno się robić takich masaży, a zwłaszcza, że część miała robioną stosunkowo niedawno... Zaraz jej się poprzesuwa wszystko i pójdzie znów dołożyć, bo będzie jej się wydawało, że już nie ma efektu...
 7. mabli

  Dolegajacy outfit

  Estera wcale nie jest lepsza. Nawet jeśli Sara robiła jej koło tyłka wśród znajomych, to przynajmniej nie wywlekała nic publicznie. A Estera nie dość, że nagrała film, to jeszcze obsmarowała Sarę na grupie. Tam miała odwagę pisać, że Sara znęca się nad psem, a ciekawe, czy była na tyle odważna, by to zgłosić odpowiednim organom, zwłaszcza, że wiedziała o całej sprawie na bieżąco i wtedy faktycznie mogła temu psu pomóc. Zresztą w tym filmie sama się "zaorała", gdy przyznała, że wygadała swojemu byłemu za co Sara została wykluczona ze SJ, bo przecież "nie obiecywała, że nikomu nie powie". Nie mam zamiaru bronić Sary, ale Estera też swoje za uszami ma. Są siebie warte i tyle.
 8. mabli

  Kosmetyczny koktajl

  Mnie bardziej wkurza ustawienie kamery w tych ujęciach, na których mierzy ciuchy. Widać, że kamera jest wyżej, efekt wyszczuplenia został osiągnięty. Ale jak w takim razie widz ma ocenić te ciuchy?
 9. mabli

  Pasemka Britni

  Nic, jest dalej. Pewnie Cię królowa zablokowała Zaraz robol, Sebek przecież pracuje fizycznie, coś z dachami chyba robi.
 10. mabli

  Wooooon

  To wooooooooon akurat się wzięło właśnie od Sary, bo to ona tak mówiła do ludzi, którzy komentowali coś nie po jej myśli....
 11. mabli

  Wooooon

  O, wleciał nowy filmik - ŁATWE SPOSOBY NA HALLOWEENowy MAKEUP. Sara, przecież podobno nie obchodzisz tego święta i nie chcesz mieć z nim nic wspólnego, bo czci ono szatana...
 12. mabli

  Wooooon

  Jestem w szoku. To co ten człowiek wypisuje pod tym postem to jedno, ale to co wypisuje na swoim profilu na fb... brak słów. Większość jego wpisów nadaje się do zgłoszenia niestety.
×