Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

przegość

Zarejestrowani
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. przegość

  Pikantne wiadomości

  Tęsknię. Właśnie przypomniałem sobie Twój zapach. Nabrzmiewa mi i pulsuje w głowie jedna tylko myśl; gdybym tak mógł latać...
 2. Tak czy inaczej, skoro nie potrzebowałaś stymulacji fizycznej, to i sama wyobraźnia powinna wystarczyć. Przynajmniej teoretycznie Pytanie, na ile te orgazmy są realne? Ja takich nie miewam, więc ciężko mi to sobie wyobrazić.
 3. przegość

  Czy ja go podniecam?

  Przecież to tak nie działa. No może w wieku nastoletnim. Potem nie ma już takiego mega podniecenia. Zawsze mnie to bawi, kiedy kobiety sobie wyobrażają, że w rodzinnym codziennym życiu tak to będzie działać. Nie ma szans. Gdy byłem nastolatkiem, tak do 17 - 18 lat stawał mi na widok każdej zgrabniejszej laski w opiętych dżinsach. Potem (na szczęście) już nie. Potem trzeba bardziej zaawansowanych zabiegów i większej pikanterii. Albo nowej partnerki
 4. Moja znajoma miewa orgazmy podczas snu kilka razy w miesiącu. Podobno to powszechne zjawisko wśród kobiet.
 5. przegość

  Czy jest wyjście z tej sytuacji?

  O czym ty bredzisz? Ja nie mam poch2y.
 6. przegość

  Co wtedy mówić jak sobie z tym radzić

  Ludzie z natury są ciekawi. Będą pytać dopóki nie dostaną odpowiedzi. Najprostsze rozwiązania są najlepsze.
 7. przegość

  Jak zwrócić uwagę

  Facetom związki nie są potrzebne. Nie wiesz o tym?
 8. przegość

  Problem

  Nie kumam, tobie się nigdy nie zdarzyło że ci odmówiła? Może po prostu przypomnij jej taką sytuację.
 9. przegość

  Co wtedy mówić jak sobie z tym radzić

  A co jest takiego bolesnego odpowiadaniu na te pytania? Uważasz się za jakiegoś dziwoląga? Mam wrażenie, że sama potęgujesz ten problem.
 10. przegość

  Czy jest wyjście z tej sytuacji?

  Po 2 latach chemia minie, twoja pochwa będzie sucha jak piasek na pustyni, a Ty będziesz żałować że zniszczyłaś sobie życie. Ty się po prostu nie uczysz na błędach, to że wybierałaś takich facetów to nie przypadek, bo tacy cię właśnie kręcą i niewiele z tym zrobisz jak będziesz myśleć c**ą
 11. przegość

  Pytanie do Panów

  Kac moralny w takich sytuacjach to tylko chemia. Każdy go ma. W chwilach uniesień zalewają nas fale hormonów, potem kiedy przerywamy tę sielankę następuje ich gwałtowny spadek i zwyczajnie jesteśmy na głodzie. Stąd ch**owe samopoczucie i "dylemat moralny". Dokładnie jak po narkotykach.
 12. przegość

  O co tu chodzi

  Dla tej chwili właśnie. Nie rozumiem parcia kobiet żeby mieć wszystko na zawsze. Wyciągamy z tego co najlepsze (czyli seks i namiętność) a reszta (czyli związek) jest tylko frustrującym balastem. Tak to wygląda z perspektywy mężczyzny. Po prostu nie zawsze mamy wspólne cele.
 13. przegość

  Pytanie do kobiet i mężczyzn

  Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Uprawiasz seks z nieznajomymi i odchodzisz po 5 minutach? Umawiasz się z facetami, żeby pieprzyć się bez pocałunków i gry wstępnej?
 14. przegość

  Pytanie do kobiet i mężczyzn

  A zdarzyło Ci się podczas takiej ochoty wyjść na miasto tylko po to by wyrwać kogoś i go przelecieć? Obawiam się, że porównujesz dwa różne poziomy.
 15. W dzisiejszych czasach kwestia kto kogo zaprasza nie jest oczywista. Jeśli kobieta na Tinderze zamieszcza ogłoszenie że chce się spotkać, to kto kogo zaprasza? on ją, czy raczej ona jego? uznałbym raczej, że to obopólna inicjatywa i powinni płacić oboje. Ponadto, co takiego upośledzone mają kobiety, że trzeba za nie płacić? Są inwalidkami? Nie zarabiają? Co sprawia że one kasę za kawę mogą przeznaczyć na kosmetyki, a oni nie?
×