Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

takjasne

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1136
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

37 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

1352 wyświetleń profilu
 1. takjasne

  mam takiego kolegę który osobiście mnie śmieszy

  Połowę drogi ma za sobą, bo liczy.
 2. takjasne

  mam takiego kolegę który osobiście mnie śmieszy

  Spotykasz go po latach piękna żona auto mieszkanie i pytasz Boga jak to łysy zrobił.
 3. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Idź, idź d.. na smalcu usmaż, bo na słońce bez męża nie będzie cię stać.
 4. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Masz dylemat, ale wchodzisz. Mało tego szarpiesz w śmieciach i wygrzebujesz resztki, które ja zostawiłam. Z tego to po prostu można drwić godzinami jak można walczyć o chłopaka, który pisze że jest alkoholikiem i narkomanem. Jeśli zawsze dokonujesz takich wyborów to pozostało ci ponabijać się z siebie. Nie roztrząsam Twoich komentarzy, bo kompletnie nic nie wnoszą. Jeden temat naprawdę chciałam zgłębić i pogadać z ludźmi. Jesteś jedynym użytkownikiem, któremu nie miałam nic do powiedzenia, dlatego zapamiętałam nick, taki poziom był tego komentarza na realne życiowe tematy nie o d... W pewnym momencie zastanawiałam się czy nie będzie ci przykro. Zrobiło mi się szkoda, ale nie moja wina, że nie wnosisz nic do rozmowy. Odgrzeb sobie. Nic nie wnosisz, po prostu czytasz i roztrząsasz swoje życie. W sumie tyle mam do powiedzenia, bo więcej mi się nie chce.
 5. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Widzę, że tyle pamiętasz z lekcji porodu, ale lepsza taka literatura niż żadna. Początek dobry, byle nie zgłębiany na kafe, bo ile można czytać o twojej d..
 6. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Ty za to babo jesteś idealnym przykładem jak odreagowywać życie na kafe i zdradzać męża zamiast godzić się z tym co masz i z nim żyć , a przecież każdy miał wybór, tylko nie każdy czekał na prawdziwą miłość. Po za tym, a żebyś wiedziała, że wystaje mi słoma z butów, dlatego wiem czym jest praca. Znam jej wartość, bo swoją pracą zarabiam na życie i się rozwijam, a nie zazdroszczę innym i piszę, że im słoma wystaje. Jakoś dziwnym trafem tym co słoma wystawała, wiedzie się całkiem nieźle, w życiu dorabiają się swoimi rękami najwięcej i próbują na swoim. Nikt nie zostaje kierownikiem bez własnego wkładu, każdy harował na swoje, ty nie harowałaś, bo ty patrzysz i zdradzasz na kafe. A jeśli już masz na myśli chcieć, a nie mieć to tu jeszcze mamy słowa: próbować, sparzyć się i nabierać doświadczenia. Nikt kto nie spróbował, nie sparzył się i nie nabrał doświadczenia, nie będzie miał, a ja właśnie przez to przechodzę. Im więcej próbuję tym jestem bardziej ostrożna, żeby się nie sparzyć i wtedy właśnie nabieram doświadczenia. Co do języka. A i owszem mam cięty języczek dla ludzi, z którymi nie mam o czym rozmawiać, bo reprezentują tak niski poziom, i tu wcale nie chodzi o wykształcenie, ty po prostu nie masz nic mądrego do powiedzenia, jedynie słoma z butów jakoś się wstrzeliła powiedzmy w miarę w pracę nad sobą. Ale dużo jeszcze musisz jej sobie nakłaść żeby to ogarnąć.
 7. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Pewnie że taki mój cel Też miałam wybór za młodu i wybrałam samorozwój, nie płakałam na kafe, że jestem nieszczęśliwie zakochana jak elektra i nie skończę przez to szkoły, do tej pory pewnie miała bym dwoje dzieci i nic z życia tylko gary
 8. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Napatrz się na szczęśliwych ludzi, właśnie taka szczęśliwa będę po trzydziestce, w innym razie za mąż nie wyjdę. Ty będziesz już rozwódką, a ja będę dopiero mężatką.
 9. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Właściwie jeśli teraz za pierwszym razem zdam egzaminy, to w młodym wieku jestem ustawiona do końca życia i chyba stać mnie będzie na miłość w końcu, a nie biadolenie bo jaka jestem biedna, bo się zakochałam i nieszczęśliwa taka.
 10. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  Ja z tych co będą mieli kasy jak lodu, bo się rozwijają, polecam. A jeśli się wyszkolę to jakoś nie będzie mi przykro, że sobie na górną półkę patrzę, jak będzie mnie stać to sobie kupię, jak nie będzie to sobie popatrzę p.i.z.d.o. Niektórzy nieszczęśliwi to ty?No tak jesteś nieszczęśliwa.. masz męża, a z innymi piszesz na kafe na nieszczęście zdradę zrzucaj. A tak go kochała i nie poleciała na pieniądze, no przykro mi, aj jak bardzo. D.. swędziała to teraz serce, boli. A ja się zakręcę a i owszem, w swoich kręgach i w swoim czasie, bo jeszcze krąg rysuję nie biorę tego co na ulicy leży i taka Electra może mieć..
 11. takjasne

  Czy warto ponownie zaufać?

  to ty się w takim staruchu zakochałeś?
 12. ja bym wyprawiła normalnie, jak ślub wezmę kiedyś, jeśli w ogóle to zorganizuję sobie wesele takie bez prezentów i wszystkich zaproszę, będę na niego przez cały rok harować i od nikogo nic nie wezmę aby zarezerwuję salę i napiszę w zaproszeniu, że już zarezerwowane i obecność jak w szkole tylko musiałabym nie materialisty poszukać żeby chciał ze mną harować
 13. wyprawiacie rozwód?
 14. takjasne

  Dlaczego mąż pisze z innymi?

  dupę ci smaruje, to jest jak marzenie że nie żyjesz i musi sobie jakoś poradzić
 15. takjasne

  Rozwod. Co o tym sądzę.

  jak już bym miała ślub wziąć to rozdzielność majątkowa i przy rozwodzie normalnie przyjęcie
×