Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PrzyPau

Zarejestrowani
 • Zawartość

  760
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

744 Excellent

6 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Trzeba usiąść na spokojnie i przy ososiu i ulepku ustalić jedną wersję
 2. A co ona się tam pultała wczoraj na lajwie, że nigdy nie powiedziała że przy niej jest tyle samo roboty co przy zdrowej kobiecie.
 3. To jest przerażające. Ona siedzi, ledwo głową rusza i Bełt jej podsuwa herbatkę ze słomką.
 4. Jak słyszę, ze Bu zaczyna kolejną buheliadę to mi się słabo robi...
 5. Kaka była u dermatologa i musi iść na biopsję czy to nie są zmiany nowotworowe. Wczoraj ją bolała głowa a dziś jej niedobrze. I to wszystko po piątkowym lajwie na insta
 6. Pudlowa dziś umiera. Głowa ją boli i niedobrze jej po piątkowym lajwie
 7. Widzę, że delegacja u Bu była, więc Bu ogarnięta na kolejny tydzień Jeszcze popsikać antigrawiti i włosy też mają przez kilka dni spokój.
 8. Co ona tam pierdaczyła, że nie chce dużego psa bo jak skoczy na nią to połamie. A myśli, ze mały pies nie ma siły? Jak się rozpędzi albo podczas zabawy zacznie szarpać to może ją nawet z rydwanu zrzucić. Miałam ratlerka. Małe niepozorne, ale siły miał mnóstwo. Szczególnie jak się zębami czegoś uchwycił. A rozpędzony to i przewrócić umiał. Jak dla mnie to właśnie Bu głupotą pobiła bapke. A jeszcze niedawno uważałam ją mądrzejszą i bardziej ogarniętą. Bu chce kołgi i koniec!
 9. I to jej wstawianie na story zdjęcia z kołgi. Ona już na 100% jest pewna tego psa... I zawsze pamiętajcie. TO NIE JEST WSPÓŁPRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 10. Ona się już na tego psa tak zafiksowała, że nie docierają żadne racjonalne argumenty na nie. Pies ma być i koniec bo Bu tak che. Jak dziecko. Chce to i koniec.
×