Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MagMag

Zarejestrowani
 • Zawartość

  259
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

348 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MagMag

  Angielska terapia ryżego i nowe lustro.

  Oglądałam kogoś podobnego... I nie wiem czy to ta sama osoba, w każdym razie pamiętam że jutuberke która ja oglądałam to córka nazywała się Milagros. Ale za uja nie pamiętam nazwy.
 2. MagMag

  Angielska terapia ryżego i nowe lustro.

  Ja też myślę że ona podkoloryzować wyrzucenie z domu. W ogóle uważam, że ma wybujałą wyobraźnię bo wiele jej słów się kupy nie trzyma.
 3. MagMag

  Angielska terapia ryżego i nowe lustro.

  Uzależniona to ona jest od zakupów. Ciągle łazi po sklepach i lumpach. A kros jej napisał komentarz, że te Vlogi nudne: ciągle zakupy i niekończący się remont
 4. MagMag

  Angielska terapia ryżego i nowe lustro.

  Ale się uśmiałam z tymi panelami. Stwierdziła że jak ułoży w inny sposób to może nie braknie. No tak bo przy zmianie wzoru podłogi, nagle paneli będzie więcej albo pomieszczenie się zmniejszy Wszystko kupiła na oko, ja pier... Nic nie wymierzone, wszystko na odpier... Dostała dom i zmieniła to w ruderę. Kit z meblami, ważne że były zakupy
 5. MagMag

  Angielska terapia ryżego i nowe lustro.

  Ona jest ewidentnie zakupoholiczka. W każdym, ale to w każdym vlogu idzie do sklepu, albo ba lumpy. Nawet jak niea kasy to idzie pooglądać..
 6. MagMag

  Angielska terapia ryżego i nowe lustro.

  Z tym że starszy nie poszedł bo nie ma butów Ale lustro jest! I abażury
 7. MagMag

  Anna skura się rozwodzi

  Ania trochę przeszła.. Strata rodzica, rozwód, operacja... Pewnie mniejsze i wiesze wzloty i porazki- jak każdy. Bieganie nago po lesie, picie kakao z intencją nie sprawi że wszystko pójdzie w zapomnienie. Życzę jej jak najlepiej w życiu ale uważam że aby "nauczać" jak żyć w szczęściu, prowadzić warsztaty rozwojowe- samemu trzeba pozbyć się traum. Dla młodych ludzi, nastolatków to nie jest najlepszy przykład radzenia sobie z problemami- a wiele takich mentorów czy grup rozwojowych powstało w ostatnim czasie. Moim zdaniem psycholog, terapeutą na początek, a potem można wdrażać w życie zmiany rozwojowe, duchowe czy inne
 8. MagMag

  Anna skura się rozwodzi

  Ja ogólnie wierzę w to, że można przejść duchowa przemiane- odpuscic w życiu, żyć w szczęściu, zarażać szczęściem innych- ale akurat Ance to żadne duchowe rytuały nie pomogą bo jej potrzebna konkretną terapią! Nigdy nie będzie wolna od traum jeśli ich nie przepracuje.
 9. MagMag

  Anna skura się rozwodzi

  Zostawiam taktyczna kropkę
 10. MagMag

  Wyprowadzka

  O i to jest super odpowiedź czyli szukanie pracy i "orientacja mieszkaniowa" to pierwszy krok No i oszczędności, żeby nie wyruszyć z gołą du...
 11. MagMag

  Wyprowadzka

  Po pierwsze nie uciekam od niczego, bo wszystko jest ok- ale żyje w miejscu w którym żyje od dziecka i nie lubię tego miejsca. Po drugie nie jest dla mnie konieczne żeby zmienić kraj czy kontynent- kocham Polskę, a szczególnie jedna nadmorska miejscowość do której jeżdżę co najmniej 2 razy w roku i tu planuje się przenieść. A co mnie trzyma? Moje dzieci podrosły, a ja zaczęłam studia został mi rok i nawet dobrze mi idzie, wie. Chcę je dokończyć. No i kasa- odkładam, ale to jeszcze nie jest suma na wielkie rewolucję.
 12. Cześć. Coraz częściej myślę o tym aby wszystko rzucić i wyprowadzić się na drugi koniec Polski. Póki co trzyma mnie jeszcze kilka spraw zawodowych i prywatnych, ale myślę że za jakieś 2-3 lata zrealizuje swój plan.. Tylko jak się odważyć? Jak przygotować? Macie doświadczenia z taką rewolucja w życiu?
 13. MagMag

  Mamaginekolog

  Moim zdanie powinna trochę z Rogerem przysiąść i poćwiczyć wymowę. Ale sama sobie jest winna. Kiedy Roger był młodszy i swoje imię wymawiał Goger to ta zamiast go poprawiać, sama mówiła do niego Goger- bo to takie słodkie. Z resztą... Dalej wymawia Goger, akurat tu się noc nie zmieniło.
 14. MagMag

  Mamaginekolog

  Ale tak serio to przecież nikt nie sprawdzi dokładnie ile było wpłat
×