Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Córka Tracza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  575
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

375 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

849 wyświetleń profilu
 1. Córka Tracza

  Wanda i Banda

  Niemodna marzy o piesku... Czyli Lilou jednak nie jest jej? Ja myślę, że zobaczymy ją w tym Zakopcu jak świnia niebo Kolejne jej bajanie jak z pierścionkiem. Ciekawe, czy Wanda się tam wybierze w trakcie vlogmasu Myślę, że tak, żeby utrzeć jej nosa.
 2. Córka Tracza

  Żółtooka

  Obawiam się, że mogliby w sobie odkryć #soulmates i pójść razem na , a potem dać w długą. Zrozumieliby się bez słów
 3. Córka Tracza

  Żółtooka

  No ale co ona pierdaczy? Przecież barter to też zarobek. Nawet gdyby nie zarabiała nic z tego rabatu, to dostała niejako "wynagrodzenie" w fantach (tu choinka). Uwierzę jej dopiero, jak zobaczę dowód zakupu Ona chce się czuć inna, taka porządna na tle innych influencerek. A już napewno na tle Pudlicy Ten podjazd z pomaganiem z serca to też przytyk w jej stronę i tej urodzinowej zbiórki na domy dziecka z Poznania. Bucza, my też pamiętamy jak chciałaś pomagać cudzymi rękoma. Daj se siana. Nie zazdrość "koleżance". Nic Ci nie skapnie z tego tytułu. Vlogmas to dla mnie dopiero polewka. Do tej pory mówiła, że nie ma czasu i możliwości technicznych żeby to realizować. Teraz płaca w 3 firmach i nagle czas się znalazł? I po co to pierdaczenie o zarabianiu poza IG i YT? Przecież wiadomo, że w grudniu nawet tak leniwe jednostki jak Laurą O. czy Wanda się mobilizują, bo to czas najlepszych żniw. Buka nawet nie ma na ten vlogmas pomysłu, skoro pyta, co chcielibyśmy zobaczyć na jej kanale. Już spieszę z odpowiedzią Buczko, bo wiem że czytasz Jedynie ten pajac @partnerżyciowy jest w stanie dźwignąć jakoś tego dogorywającego trupa - Twój kanał. I jego popisy kulinarne Koniecznie. Dawaj.
 4. Córka Tracza

  Żółtooka

  To jest farsa na całego
 5. Córka Tracza

  Żółtooka

  No Buczę to musi mocno pienić, że tyle szumu wokół innej ON. I do tego też z facetem. Jej "miłość" już nie taka wyjątkowa, a już na myśl o tym ile kasy Pudlica dostaje, musi ją ku.r.wica strzelać.
 6. Córka Tracza

  Wanda i Banda

  Otóż to. Ja u Majewskich widzę jakiś progres i zmianę na dobre. Nawet przyjemnie się ich ogląda. Wygląd to kwestia gustu, ale dojrzałość u Majewskiego dużo większa. Mukuś to wieczny bachor.
 7. Córka Tracza

  Żółtooka

  Proste, niech pokaże paragon Będzie wszystko wiadomo
 8. Córka Tracza

  Wanda i Banda

  No ale sami wybrali pracę "nie za biureczkiem", najlepszą na świecie, prestiżową I zaraz Wanda dostanie to na co zasłużyła takim gadaniem... Będą jak prawdziwe gwiazdy: Mia Farrow i Woody Allen. On też (z jego inicjatywy) wyprowadził się z wspólnego mieszkania i mieszkał po drugiej stronie Central Parku... A czym to się skończyło, to wszyscy wiemy
 9. Córka Tracza

  Wanda i Banda

  Według mnie o to mieszkanie jest spina. Wanda była na fochu jak przyszła oglądać, jak do niej dzwonił to słychać było dokładnie, że nawet nie chce go zobaczyć. Ona chyba przeczuwa, że on chce się od niej odseparować. Takie szczeniackie - być w związku i jednocześnie w nim nie być, mieć rodzinę (kobietę, dziecko), ale jednocześnie nie dojrzewać i żyć jak kawaler. Niedługo w ślad za thermomixem pójdzie konsola, graty na siłkę itd A ona znowu będzie oglądać ukrytą prawdę, bo ruch po świętach w sklepie będzie żaden. No chyba, że Ciastko będzie ją absorbować do końca. Było coś, że pod koniec ciąży chyba, on coś nawywijał. Teraz to prosta droga do tego samego. Osobne mieszkanie, kumple, nagrywanie szczeniackich pranków. Będą się od siebie oddalać. Dla niego bardzo wygodne rozwiązanie.
 10. Córka Tracza

  Żółtooka

  Bucza i vlogmasy Może Bejt wróci do kuchni Wypiera się współpracy, ale kodzie rabatowy na choinki wleciał
 11. Córka Tracza

  Żółtooka

  Nie śpi na wózku. Myślę, że po prostu jak już ją @mąż spionizuje to siedzi tak na wózku do czasu, aż kładą się spać. I nie przesadza jej właśnie na każdą drzemkę, a takie sobie robi czasem w ciągu dnia. Inaczej by mu kręgosłup j..bnął. Już ma kłopoty jak widać. Niejednokrotnie pokazywała, że leży sama (albo z nim) w pościeli. I w starszych vlogach (już ukrytych) też widać, jak ją budzi i ona taka zaspana gada z łóżka.
 12. Córka Tracza

  Wanda i Banda

  Prędzej do Witolda. Może za brak lojalności uznała występ we vlogu Wandy, albo dostała z..ebę za ostatnie wybryki i uznała, że to było wobec niej nielojalne?
 13. Córka Tracza

  Wanda i Banda

  Laska która stalkuje życie wszystkich wokół na IG mówi, że ktoś komentujący jej poczynania nie ma swojego życia Po raz kolejny popisała się Justa inteligencją I jaka Karyna wulgarna z niej wyszła Serio Witold obniżył loty, żeby być z kimś takim oficjalnie
 14. Córka Tracza

  Żółtooka

  Oho, pilot od żarówek ma kolor czerwony. Będzie nastrój w trakcie przeglądania "stron... yhym... internetowych" przez @męża .
 15. Córka Tracza

  Wanda i Banda

  Może przejęła konto Witolda, jak Muka YT Adriana
×