Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ama_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2621
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Ama_ wygrał w ostatnim dniu 26 Grudzień 2021

Ama_ ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2685 Excellent

O Ama_

 • Ranga
  w rozkroku między

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ama_

  Zatorzańskie noce i dnie

  80? spójrz sobie jeszcze raz na zdjęcie gdzie widać ją od tyłu, to nie 80 tylko dobrze ponad stówę, też myślę, że 110+
 2. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Ona chłopów już trochę przerobiła. Myślę, że szybko wjedzie kolejny tylko musi być odpowiedni - przede wszystkim ładny do fotek.
 3. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Podobno wczoraj na lajfie na ig mówiła Sylwia, że Iwan jest szczęśliwy z nową dziewczyną, która ma długie nogi, z nią nie jest w kontakcie i psami się nie interesuje. Nie wiem skąd wie, że jest szcześliwy jak sie nie kontaktują, ale co tam:)
 4. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  skąd to info ładna dziewczyna
 5. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  tak, to nie był biologiczny ojciec
 6. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Bo nie wiedziała, że wkrótce jej podziękuje za współpracę. Dobrze, że się wypisał z tego przed ślubem jeszcze, a nie po.
 7. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Wcześniej żałoby nie było widać. Usta powiększone, a odkąd schudła ... wciąż na wierzchu. Teraz nagle czerń i smutek na potrzeby jednego filmu.
 8. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Pomyślcie sobie ile ona na tym filmie zarobi i ile tam jest już komentów. Ona jest mega cwana jak dla mnie. Myślę, że on, po prostu, odszedł i to co widzimy to złość wkurzonej kobiety, bo ona nie lubi jak coś nie idzie po jej myśli. Zresztą ludzie, którzy mieli z nią kontakt w realu bardzo źle ją oceniają. Jest miła na filmach, bo na tym robi mega kasę.
 9. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  A wiecie, że to nie był w ogóle jej ojciec tylko jej sióstr? Dlatego ona ma inne nazwisko niż siostry. To nie Gaczorek umarł.
 10. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  W odpowiedzi na jej oszczerczy film napisał, że treści jej filmu komentować nie będzie, życzy jej wszystkiego dobrego, bo na to załuguje, dziękuję jej za te 5 lat i dziękuję również widzom, że z nimi byli. Nie wiem czemu uważasz, że jest to pozbawione klasy... Pozbawione klasy jest insynuowanie, że to on jest zły, pisanie komentów z fakowego konta o tym, że niby w Krakowie wiedziano, że ma laskę i tym podobnego robienia mu czarnego PR.
 11. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Cały rok trwała tragedia rodzinna, a ona cały czas wakacje, otwieranie nowego salonu, kupowanie nowego domu w Wawie. Dziwne dla mnie zachowania gdybym rzeczywiście miała tak wielki dramat. Musi być mega egoistką, że potrafi się świetnie bawić swoim życiem w takim momencie.
 12. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Ten komentarz pod filmem, że niby od stycznia plotki w Krakowie, że on ma laskę to myślę, że ona sama napisała - napisane z profilu stworzonego dzień przed napisaniem komentarza. Poza tym, właśnie ten jeden komentarz wśród kilkuset doczekał się jej odpowiedzi. Dlaczego właśnie go odnalazła? Bo go sama napisała żeby insynuować że ją zdradził i zrobić z niego tego złego. Natomiast Iwan na swoim ig napisał z klasą i kulturą odpowiedź na jej filmik.
 13. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Żadne się nie wypowiedziało, ale profile z bio poznikały, a pierścionka zaręczynowego też już nie zakłada. Na pewno on ją zostawił. Dobrze, że jeszcze przed ślubem w sumie.
 14. Ama_

  Salon Sylwi Gaczorek

  Bo ona jest apodyktyczna z charakteru, a on młodszy prawie dekadę. Trochę dojrzał i zwiał, bo myślę, że to on zakończył związek.
×