Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pucle

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2004
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  32

Pucle wygrał w ostatnim dniu 1 Marzec

Pucle ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4008 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Luśka wyśmiała na vlogu strajkujące kobiety, wykorzystuje starych rodziców, handluje wizerunkiem dziecka, alienuje ojca, a on sam w życiu dziecka nie istnieje - ale Luśka guuuuuuud. Kafeterianki plotują na temat durnej pały, która sprzedaje wizerunek dziecka za kilka sukman, która pokazuje pijaną matkę w wannie i pisze do swoich widzów - yebnij się poyebie - to samo, czyste złooooo, obrzydliweeeeeee, feeeeee, buuuuu. WYPRDLJ, jak nie potrafisz usadowić się po właściwej stronie.
 2. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Tępaku, jestem solidarna z małą dziewczynką, której matka zniszczyła jej więź z ojcem, odseparowała go i nie pozwoliła jej poczuć czułej ojcowskiej miłości. Jestem solidarna z dobrymi ludźmi, bez względu na płeć. Mam być solidarna z byle kim, tylko dlatego, że jest kobietą? Zacytuję twoją idolkę - yebnij się dyskiem, poyebie.
 3. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Tak, słyszę to glam głosem. Grześ był wielki facet, ale same mięśnie. Urodził się 10 dni przede mną, w tym samym szpitalu, moja mama zapoznała wtedy jego mamę. Grzesiek był największym dzieckiem na porodówce, w tamtych czasach "duże dzieci" to były 3.5 kilo, a on ważyl 4 i byl rekordzistą. Był nieśmiały, taki wielki, nieśmiały niedźwiedź. Bardzo szybko się ożenił, miał 22 lata, ta sama żona do dzisiaj. Biedny, cały czas o nim myślę. Na fejsie ostatnie zdjęcie z 2018 roku, gdzie chwalił się uprawą jakichś krzewów na swojej działce. Żal mi go.
 4. Nie. To jest przemoc i brak szacunku. Zaczyna się od tego, a kończy na biciu. Wierz mi, siedziałam swego czasu w tym temacie zawodowo. Kończ tę relację. Zasługujesz na normalnego gościa wychowanego w szacunku do kobiet. Sama czujesz, że to nie halo, to instynkt, słuchaj go. Nawet gdyby przeprosił, nie ma to sensu. Wybacz mu i pożegnaj stanowczo.
 5. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Był, bo teraz wygląda przeciętnie. Za długie też nie, dzidzia piernik taka, ale takie do łopatek byłyby idealne.
 6. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Umarł mój kolega z klasy, Grześ. Na koronawirusa. Zdrowy chłop... In jor fejs Luśka, wioskowy przygłupie chodzący bez maseczki.
 7. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Yebłam.
 8. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  To tylko dzięki mojemu młamłacici, moje dziecko. Inaczej nie byłabyś taka przebojowa. Dawaj, wydrukujemy decyzję o przeniesieniu i schowany na pamiątkę. Podaj pudełko nr 721.
 9. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Albo kamienie w skarpetkach.
 10. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Albo "niese niese niese", w jednej rece filiżanka, w drugiej kamera, zeby pokazac, jaką sie jest kochaną mamusia. Zapuchnieta od snu stukilowa coreczka piesci sie, chwytajac za filizankę. Ogólnie, Luśce się chyba coś pomyliło. Reklamowanie czegokolwiek jest efektem ubocznym jej "pracy ", a nie głównym. Ona myśli, że kim jest - modelka? Jak ktoś zapyta, co robi, to co mówi-ze jest juciuberka, więc gdzie te filmy i podstawa tej pracy? 10 lat na yt, niewiele ponad 100 tysięcy subów, z czego 2/3 jej nie ogląda, a z pozostałej części połowa jest zablokowana, albo ogląda ja dla beki. Jej realny wpływ wychodzi przy np. Wosp. 3 tysiące ludzi. To tez odzwierciedla się w lajkach fotek na insta. Jak znam Luskę i jej zakrzywianie rzeczywistości, podaje w rozmowach tylko dane z liczby subów. Sama pewnie w to wierzy. Dla niej już nie ma ratunku.
 11. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Czy płytki na podłodze w łazience u Kaszakowej, to takie same, jak u luski?
 12. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Gruba reklamuje ciuchy tak, że ja oglądając to, czuję dyskomfort. Czuję przez ekran, że jest jej niewygodnie, mikrosweterek zarzucony na grube ramiona, pelikany ściśnięte, cała spięta, bo wciąga brzuch, włosy zasłaniają grube poliki - widać, że tak usilnie się ustawia, żeby się zasłonić wszystkim, co możliwe - wiankiem, torbą, dzieckiem. Wianki boho do przaśnych prostych sukman, założyła do stylizacji z międzywojnia. Oczywiście sens życia - żarcie, wszystko kręci się wokół ciasta. Fajka na jednym zdjęciu złapana, pewnie wyjadała OWOCE, bo ona nie je słodyczy, no przecież! Te dzieci przymuszane do swoich działań - całowania się, całowania w rękę, dotykania się. Tam nie ma nic z naturalności. Luśka, gratulacje dla ciebie, nierobie. Wysługuj się dalej dzieciakami, wstydu nie masz.
 13. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Luśka uosabia taki typ człowieka-chorągiewki, konformisty, koniunkturalisty - który dla kasy, jakichś swoich przyziemnych interesów i korzyści - będzie szczekał jak pies - jeśli to będzie potrzebne. Na przestrzeni tych lat mieliśmy mnóstwo takich przykładów. - reklamowanie antykoncepcji - jako panna, a przecież jest wierząca, to po co jej antykoncepcja? - wierząca - ale nie zna podstaw swojej własnej religii, kalendarza liturgicznego, a nawet wszystkich zwyczajów i obrzędów (domagała się kolęd w adwencie i była wielce zdziwiona, że w Święto Trzech Króli sklepy pozamykane). - wierząca - ale jednocześnie puszcza w świat, jak jej matka wali łyżką w pierwszy ząb wnuka, żeby reszta lepiej rosła i przesadza wrzosy, bo przynoszą pecha. Odpukuje na szczęście, szuka guzika, jak widzi kominiarza i wyznaje zasadę, że jaki Sylwester taki cały rok - wiara i zabobony - ubiór : raz jest eteryczną damulką, raz sportsmenką, raz słodką id.i.otką w różowym, raz dziewczyną z sąsiedztwa, raz fanką realu madryt - a tak naprawdę jest niechlujem, który najchętniej by siedział na wypierdzianej kanapie w piżamie, w której chodzi 3 dni. - jedzenie - raz może jeść gluten, raz nie. Raz się odżywia zdrowo, a raz kupuje śmieci i reklamuje syf w postaci margaryny do smarowania. O pieczeniu potraw z majonezem i keczupem nie wspomnę. - raz słucha polskiego hip hopu, raz Korteza, raz ZBYSZKA Wodeckiego, raz swoją psiapsi, raz Trójki, raz Eski - nie nadążysz. - raz wysyła miłość, a raz każe się yebnąć dyskiem i alienuje dziecko od ojca - raz jest subtelną damą, która pije kawusię z wykwintnych filiżanek, a raz je żur nachylając głowę do łyżki, a nie odwrotnie, nie wspominając o tym, że nie potrafi poprawnie trzymać w dłoni sztućców - kocha kotećki i piesiećki, ale pomimo doskonałych warunków - nie ma ani kota, ani psa i przegania z działki sparaliżowanego bor.... - pracuje 24 na dobę, ale w ostatnim miesiącu jak oszacujemy ten czas nagrywek i na montaż, to może ukręciłaby z tego jakieś dwie dniówki w miesiącu - rodzina to jest siła, ale jak są portki na horyzoncie, to rodzina może nie istnieć. - najmądrzejsza na roku, ale do dzisiaj nie potrafi wykorzystac tej wiedzy i zgromadzić wokół swojego kanału jakiś porządny content - mistrzyni aparatu i montażu, ale kadry ucięte, urwane filmy bez zakończenia - znawczyni mężczyzn, z którymi spotykała się od 13 roku życia, ale jakoś dziwnym trafem nikt nie chciał z nią być dłużej, niż kilka miesięcy, a ostatni zwiał gubiąc po drodze dżaponki, chociaż ma z nią małe dziecko - wielka pisarka książek i blogerka - a nie potrafi posługiwać się poprawną polszczyzną - kunkszt jej języka znamy nie od dziś - eko wybitność loźdajońcia paplotki, a normalnie nie potrafi jeździć na rowerze i każe sobie wozić naleśnika 500 m. Przykłady można mnożyć. Kobieta kameleon. Kobieta - chorągiew, kobieta porażka, bo pomimo kreowania się na kogoś lepszego, nie ma ku temu podstaw.
 14. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  O tak. Etehyczna damulka w kwiecistych sukmanach i ryk: toboły piękne dniiii i łop łop eroina maaaaa.
 15. Pucle

  Urlop w marcu 😎

  Na ostatnim zdjęciu fajka ma ciemniejsze brwi od kuraka. Luśka, od.pi.e.r.d.ol się od własnego dzieciaka, sama spójrz w lustro, jak ty wyglądasz, zyebie genetyczny,
×