Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pucle

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2647
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  43

Pucle wygrał w ostatnim dniu 20 Czerwiec

Pucle ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5713 Excellent

9 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Mnie chyba też nie przeszkadza gotowanie dżanóża, niech se je co chce. Ale rozwala mnie atenszynhoryzm, zaśmiecania netu takimi fotami góry żarcia, bez refleksji, że cis może tu nie gra? i takie poczucie: to jest zayebiste żarcie, ja też jestem zayebisty (W środku tak naprawdę- jak cała rodzina: jestem beznadziejny i mam kiepskie zdanie o sobie, wiec niech inni zobaczoł, pochwaloł, zazdroszczoł). To jest mylne złudzenie i nie daje poczucia szczęścia, jeśli widzi się swoją marność. Dlatego Luśka taka wściekła chodzi i nie potrafi się cieszyć z tego, co ma. Dopóki sama nie zrobi we łbie przemeblowania, nic się nie zmieni.
 2. Pucle

  Olejek dżodżoba

  bo "tradycja"...
 3. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Jest i obiad tirowca - wielki talerz ryżu (znowu węgle, cała torenka, sądzac po ilości), na to jakiś zajzajer z kurczakiem, groszkiem i marchewką, do tego surówka z buraczków. Zjadł to za jednym zasiadem i do tego deser. Że potem nie zaśnie za kierownicą? Cud jakowyś, mnie zmuliłoby na kilka dobrych godzin.
 4. Pucle

  Olejek dżodżoba

  wanna pod zdjęciami brzuchatej pączkowej Pięknie 2 lata po ślubie i 2 miesięczna dzidzia. Gratulacje i wiele szczęścia i miłości i zdrówka dla wszystkich Yy..... to jakaś korelacja szczególna? Że ślub i dzidzia po ślubie? Oj, oj, wanna! Ty się lepiej zastanów co piszesz publicznie, bo tam już u twych drzwi stoi wiedźmin saruman w sukmanie i już ci on da popalić za takie komplementy nie w czas. Wanna drobnomieszczańsko dumna, że syn nie dygał, wziął ślub i spłodził potomka, nie to jak niektóre wojaki szeregowe, co nie dorosły i boją się odwaznych mądrych kobiet.
 5. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Tatodziadek zrobił spacer 12 km i napisał: czas na deser. Kolejne ujęcie na 6 gofrów grubo wysmarowanych dżemem. Łał. Jak ta rodzina ma się zdrowo odżywiać, dzieci, wnuki - jak od góry płynie taki wzór? Ja nie wiem, czy w miesiąc zjadam tyle węgli, a gość normalnie pyka to na... deser, pewnie po sutym posiłku, typu schaboszczak na cały talerz. masakra. I na ch.uj. to wrzucać w internety? Wyobrażam sobie mojego statecznego, poważnego ojca, który z byle pierdołą leci na insta, co żre, gdzie łazi - i jakoś moja wyobraźnia tu pada. Nawet nie miałby na to czasu, nie mówiąc, że zadałby mi proste pytanie: dziecko, ale k.ur.w.a PO CO?
 6. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Nie mogę z Was...
 7. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Ja mam portki u boku, ale zawiązać mu buty to bym mogła chyba jedynie wtedy, kiedy w dłoniach by miał bukiet szczeniaczków i nie mógłby ich nigdzie odłożyć.
 8. Pucle

  Olejek dżodżoba

  na 95% tak było.
 9. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Jedna mundra radzi Kurze, że w takiej sytuacji należy wołać "pali się". O ja yebię, jaki to plankton jest. Gdzieś coś jej dzwoni, ale nie wiadomo, w jakim kościele. Jakbym usłyszała "pali się" od laski ganiającej wokół mnie machającej łapami wokół głowy, to chyba odruchowo sięgnęłabym po gaśnicę (bo zawsze zabieram ją do parku na wszelki wypadek) i pie.r.d.o.l.nęłabym ją w łeb.
 10. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Wykupienie miniAsistance takie trudne...takie niemożliwe na barki siuptelnej lusiałki, któla jest beźbronnym kulciaćkiem i ona biedulka nie wie, a inni nie kcom pomóć i ona śtała na śkziziowaniu i wymieniała to kółećko i płakusiała.
 11. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Ten pierścionek to pewnie za ciążę - pamiętam scenę, jak pokazywali prezenty - co Kura dostała torebkę, dżanósz zażartował, że z Biedronki, na to Kura po chamsku: na szczęście nie od ciebie (czy jakoś tak). W tej scenie Luśka siedziała rozkraczona pod choinką (Dre nagrywał chyba), wiec miał fantastyczny widok na swoją ukochaną i podejrzewam, że entuzjazm mu opadał jak kuśka zięcia na dźwięk głosu teściowej. Pokazywała prezenty, a potem w jednej scenie (chyba z silkami) sięgnęła po pudełeczko z napisem Yes, które było między gałązkami choinki i tak patrzyła bez entuzjazmu, wiedząc zapewne, co tam jest i wiedząc, że to pierścionek na pokaz, wyproszony, zero niespodzianki. Święta minęły i najlepsza chwila na padniecie na kolana przez Dre już minęły, więc siedziała ze skwaśniałą miną, że statysta nie wywiązał się z jej planow, które uknuła w 2011 roku. Potem zdaje się mówiła, że to złoto schodziło z tego pierścionka?
 12. Pucle

  Olejek dżodżoba

  W filmie: Co dostaliśmy pod choinkę? 13.01.2018 9.40, pokazywała pierścionek od Dre, z wypowiedzi wynikało, że sama go wybrała, bo mówiła: już dawno mi się podobał. Potem dodała, że przymierzała srebrny, ale był ZA MASYWNY NA JEJ PALCE. Yebłam.
 13. Pucle

  Olejek dżodżoba

  W prodakszyn "dostałam pierścionek" mówi 4:29 Ale mam wrażenie, że była jeszcze jedna scena - jak chodziły po galerii i ona mówiła coś o jubilerach i tym, że nie ma dla niej rozmiaru.
 14. Pucle

  Olejek dżodżoba

  Mogła uszy umyć - pewnie taka higiena jak u siostry - owad poczuł miód i wleciał do ucha, wielkie mecyje.
×