Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pucle

Zarejestrowani
 • Zawartość

  819
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Pucle wygrał w ostatnim dniu 2 Grudzień

Pucle ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1638 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  To raczej oczywiste. Ktoś, kto ma ambitną pracę zawodową, jakieś życie towarzyskie (choćby pandemiczne, na odległość), jakieś zainteresowania czy coś (nie lubię słowa "pasja"), zawsze będzie krytycznie patrzył na takiego lenia, jakim jest Luśka, która w dodatku twierdzi, że ma tyyyle pracy związanej z youtubem (nagle mnie olśniło: moderowanie komciów, to w sumie też wymaga dużo czasu). A dla takich samych leni, jak ona - będzie inspiracją i wzorem do naśladowania. Żałość tylko, że aż tyle nierobów ma ten kraj.
 2. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Ano. No i taka to widzisz "pamiątka". Tymczasem rok później się dowiadujemy, że oni nie byli już wtedy razem.
 3. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Taki nadmierny sentymentalizm to nic innego jak strach przed życiem naprawdę. Pogrążanie się we wspomnieniach, obsesyjne gromadzenie pamiątek, wyobrażanie sobie, że w PRZYSZŁOŚCI będzie się oglądało pamiątki z przeszłości - to odrzucanie "dzisiaj". To eskapizm. Luśka boi się stanąć w prawdzie, bo wyszłoby, że to "teraz" ma na swoje własne życzenie, że właśnie przychodzą konsekwencje jej wszystkich decyzji. A przecież popełnianie błędów to nic strasznego, każdy to robi, niektórzy znacznie większe. Ale skłonność do uciekania w przeszłość, unikanie przeżywania teraźniejszości nie pozwala na jakąś refleksję, pt. aha, to dzisiaj mam to, bo wczoraj zrobiłam to, nauczka: nigdy więcej tego nie robić. Luśka jest po prostu kompletnie niedojrzałą osobą. Skupioną na "odgrywaniu" życia, nie potrafi żyć naprawdę, uczestniczyć w tym życiu z przeżywaniem wszystkiego tak jak trzeba. Oglądając pamiątki wyreżyserowane z przeszłości, nigdy nie zrozumie, co się podziało nie tak. Ot, stała z wojakiem przy choince i byli taką piękną parą, och, ach. Ale czy na filmie widać wszystko, co było poza kamerą? Jak wyglądała ich relacja NAPRAWDĘ? Pół biedy, jeśli te konsekwencje ponosi tylko ona. Ale tu cierpi kilka osób. Lub będzie cierpiało w przyszłości. Dziecko, jego ojciec, druga babcia, a na końcu i sama Luśka. Ona pewnie jeszcze tego nie wie, ale to się też i dla niej dobrze nie skończy.
 4. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Jaką wartość ma pamiątka filmowa, w której nagrywana scena jest reżyserowana? Aktorzy przebrani, zachowania dyktowane przez scenarzystkę. Przecież to sensu nie ma. Jak bardzo trzeba nienawidzić siebie, swojego życia. Kadry bez czoła, organizowane scenki, sztuczne dialogi. Masakra. A poza tym wszystko wypunktowalyscie, mam te same spostrzeżenia! I tylko szkoda dziecka i Dre.
 5. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Yebłam.
 6. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  No ale właśnie o to chodzi. I wtedy fajnie, jakby weszła kolejna osoba i dopisała: "Świetny pomysł! Miałam nazwać Helenka, ale Gaja jest piękniejsze!" Na to wchodzi trzecia i mówi: O nie, to moja córeczka będzie Gaja, dziewczyny! I na to wchodzi czwarta: Moja też będzie Gaja i dobrze - im więcej Gajek tym lepiej!
 7. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Któryś vlogmas z tamtego roku. Może któraś z sióstr pamięta? Zdaje się to już było na Ol., ale łba uciąć nie dam.
 8. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  LoweeKrowee2 godziny temu Mnie zdziwiło że zabawki dla myszek bardziej emocjonują mamę niż dziecko Izabella Urbańska6 godzin temu Jak ma na imię córeczka Laury? W żadnym vlogu nie mówi się do niej po imieniu, tylko „moje dziecko” albo „moja córeczka”. 3 ODPOWIEDZ Ukryj 2 odpowiedzi Aleksandra Jasińska6 godzin temu Gaja 4 ODPOWIEDZ Izabella Urbańska5 godzin temu @Aleksandra Jasińska Piękne imię! Dziękuję! Aaaaajjjj, mam bana, ale dodałabym zaraz wpis: Imię przepiękne, to już wiem, jak nazwę swoją córkę, która urodzi się za miesiąc!
 9. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Aż se cofłam z ciekawości i masz rację. Zresztą ta scena potwierdza wszystkie pozostałe - gdzie ta mała unika kontaktu wzrokowego, dotykowego. Zawsze rączki w dół, nie obejmuje matki. Może ma taki introwertyczny charakter. Ale to zakrzywianie rzeczywistości przez Luśkę przybiera już kuriozalne rozmiary i każdą sferę życia, teraz także życia córki. - Co to córeczko? - Tata? - Tak! Bałwanek! To jeden z licznych przykładów. My widzimy jedno, a komentarz lektorki jest jak z innego filmu. Smutne, przykre i niepokojące, bo co dalej?
 10. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  To jeśli jesteś wybredna, to jest to bardzo wysoka ocena. Cieszę się, że czekolada dla Ciebie smakowała.
 11. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Współczujemy dla Ciebie, fajnie, że jesteś z nami. Obawiam się tylko, że czeka Cię przeludnienie Twojego cudownego domku. Nowi domownicy wiszą w domkach na ścianie. Ale może będą też akcesoria i jakaś szanelka Ci się dostanie? Kto wie?
 12. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Możliw.
 13. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Przecież to są tylko przypuszczenia, brak dowodów. Wyjazdy do Warszawy to wg mnie nie są żadne dowody. I ja myślę, że tych widzeń nie ma. Ale to moja opinia. Mam jednak wrażenie, że w małym świecie dziecka już by ojciec jakoś funkcjonował, choćby w zabawie, czy druga babcia. No ale też mogę się mylić. Na weekend coś szykuje i jestem prędzej skłonna uwierzyć, że znowu planuje ucieczkę z domu, aby w godzinach (ewentualnych) widzeń Dre zastał zamknięte drzwi.
 14. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Komcie, komcie, komcie, SZANSA NA SUKCES! Ah g15 minut temu Czemu tak piszczysz gdy mówisz do dziecka? Zupełnie inny ton niż normalnie Z tego padłam: Ewelina W3 godziny temu Lauro skąd jest ta urocza myszka w pudełeczku pod choinką? Oto realny wpływ influenserek. Nazwa firmy padała setki razy, ale tak to jest podane, że i tak tępe wicki nie potrafią zapamiętać nazwy.
 15. Pucle

  Boli Cię pachwina ?

  Ty wiesz, możesz mieć rację. Nawet włos jej się trochę skręcił. No i dobrze, niech ma jakiś przypływ energii.
×