Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Milutka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2949
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1398 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  Ona już wyrobiła nowy dowód? Czy jak tam u niej ?
 2. Milutka

  Szarlot i nuzia

  Można tyłek w końcu z kanapy ruszyć
 3. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  Mnie tylko dziwi to jak go karmi. Tu narzeka, że ma problemy zdrowotne (często go głowa bolała), a tu chipsy, ciastka. cukierasy daje mu pod nos. Nie wiem ja teraz ten syn. Może już go głowa nie boli. Mimo to jaki ona daje przykład dziecku? Same chipsy wpiernicza, tonę słodyczy. Tyle żarcia przetworzonego brrrrrrrrr
 4. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  Kurde to mogli oni tam zamieszkać. Przecież dostała kasę za mieszkanie matki. Z bratem po pół. Mieliby na remont, a tak pewnie kasę prze srali. Jak dostała kasę za mieszkanie to pamiętam remont łazienki zrobiła i kupiła sobie expres do kawy. U niej się chyba kasa też nie trzyma. Ile ma tyle wyda. Jak Artka zwolnili z pracy to była załamana. Pewnie kasę wydali i tyle tego dobrego.
 5. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  A taka gadka. Już to widzę, ze mąż by się na takie dziwactwo zgodził. Ona dużo gada zmyślonych rzeczy, albo takich co sobie sama dopisze historię.
 6. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  Przecież mogła malinka spokojnie skręcić. Toż to nie meble kuchenne czy coś w tym stylu. Do tego nie trzeba matury Syn ewentualnie by coś pomógł. A ona chłopu nie da odpocząć.
 7. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  Po matce dostali mieszkanie i i żałować na znicze, kwiaty. Oczywiście nawet gdyby nic nie dostali. to powinno się nie żałować na kwiaty dla matki.
 8. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  No jako takie relacje muszą mieć. Z bratem się dzielą wydatkami na grób matki na Wszystkich Świętych. Taka sielanka rodzinna Mnie by było wstyd o takich rzeczach mówić. Jest jakaś ludzka przyzwoitość.
 9. Milutka

  No to byłam 💋💋

  No właśnie dla niej to jakby milioner jest
 10. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  Nie wiadomo jaki ma z teściami kontakt. Dla mnie ona też jest dziwna. Z tym żarciem to ona przesadza. Młody pewnie już bez chipsów i cukierasów żyć nie może.
 11. Milutka

  No to byłam 💋💋

  Jakby teraz wróciła oj to ona by się chwaliła tym co mają dla dzieciaka. Ona jakby zaczęła wszystko wyciągać i pokazywać to by orga zmu dostała. Cwana szmula zostanie cwaną szmulą.
 12. Milutka

  No to byłam 💋💋

  Ona pewnie by chciała wrócić na yt. Miałaby czym się pochwalić. Natomiast jej konusek nie pozwoli. Musi tańczyć jak on zagra i tyle
 13. Milutka

  No to byłam 💋💋

  Klekota może chce zostać "królową życia" Ona teraz bogaczka jak się patrzy Klapki za 4 stówy. Jak myślicie czy w tym sezonie były jeszcze w dobrej "kondycji"? Jak wiadomo butów nie szanowała.
 14. Milutka

  No to byłam 💋💋

  Masakra Ona nawet będąc w ciąży jest cwaną szmulą. Teraz została matką . Ja nie wiem tutaj poukrywała wszystkie filmiki itp. Tu nagle wyskakuje jak Filip z konopii. Dalej w tej głowie ma, że musi się pochwalić? Kurde, ale czym? Ciąża? Ona nic się nie zmieniła i dalej będzie cwaniakować.
 15. Milutka

  Brunek pogromca kuriera

  Zamiast gdzieś podjechać i kupić zdrowe wiejskie mięcho i kiełbasy. Wszystko tam u nich po taniości. Masakra
×