Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Refleksyjnieoinnych

Zarejestrowani
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

19 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Refleksyjnieoinnych

  Kol mi blondii

  Aż zerknęłam bo nie obserwuję, brak słów. Ona sprawia swoim tragicznym stylem, że markowe rzeczy wyglądają tanio 70% butów, które wybiera to jest masakra, mam wrażenie, że ona mocno się inspiruje stylem Kim Kardashian, która też ma podobne według Baśki kształty
 2. Widząc fleje typu Szusz, pazerne "lux" laski obwieszone metkami niczym Anna G z Fortissima dochodzę do wniosku, że takie profile jak ten Kasi Szymków to złoto. Skromna dziewczyna, o której bardzo niewiele wiemy, nie zbudowała profilu na sprzedawaniu prywaty, ani na obwieszaniu się Chanelami czy Hermesami, a jednak zdobyła ogromną ilość obserwujących. Ostatnio była w VOGUE, naprawdę szczerze podziwiam, a Wy lubicie Kasię?
 3. Refleksyjnieoinnych

  Anna G. z fortissima dokonała samozaorania

  Temat jest nowy, A wyzywa użytkowniczki od ...ek, bo prawdę jej piszą, że wstyd i obciach z proszeniem o kasę za możliwość sprzedaży torebki. Wow ja wiedziałam, że A jest większą cebulą niż Kinga, ale żeby aż tak?
 4. Wejdźcie na jej grupę o luksusowych torebkach, każe ludziom płacić za bycie na grupie na fejsie przez Patronite. PATRON BASIC - wsparcie 5 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest zakup produktów oraz weryfikacja oryginalności produktów. PATRON BASIC może dodać 1 post sprzedażowy w miesiącu. PATRON LIGHT - wsparcie 20 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest sprzedaż kilku produktów w miesiącu oraz weryfikacja oryginalności produktów. PATRON LIGHT może dodać 4 posty sprzedażowe w miesiącu. PATRON SILVER - wsparcie 50 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest sprzedaż większej ilości produktów w miesiącu oraz weryfikacja oryginalności produktów. PATRON SILVER może dodać maksymalnie 10 postów sprzedażowych w miesiącu. Posty PATRONA SILVER akceptowane są maksymalnie w 12 godzin. PATRON GOLD - wsparcie 100 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest nieograniczona sprzedaż luksusowych produktów oraz weryfikacja ich oryginalności. PATRON GOLD może dodawać nieograniczoną ilość postów, w miesiącu i posty PATRONA GOLD będą akceptowane automatycznie. PATRON GOLD ma możliwość uczestniczenia w EKSKLUZYWNYCH spotkaniach LIVE, przeznaczonych wyłącznie dla PATRONÓW GOLD, które odbywają się na grupie 1 raz w miesiącu. Tematy spotkań będą ustalane wspólnie z PATRONAMI GOLD. wstyd!!! wstyd i cebula.
 5. Refleksyjnieoinnych

  Na kocią łapę - Iza pytanie

  Też bym zapytała ale też dziewczyna ma prawo nie wiedzieć. Zerknęłam na fotę - na moje to morganit bo ma różowy tint ale z 2 strony to może być filtr nałożony na całe zdjęcie który zaróżawia kamień. W hashtagach masz diamond ale fakt na diament to nie wygląda, w ogóle teraz opcji jest masa. Moja siostra ma biały szafir - miała do wyboru albo pierścionek z diamentem albo z białym szafirem, jak zobaczyła jak małe są diamenty w pierścionkach poniżej 9k to wzięła sobie biały szafir w otoczeniu diamentów i jest naprawdę super. Różnicy wielkiej nie ma jak się nie przypatrzysz z bardzo bliska jedyne co to częściej go musi czyścić bo szybciej gubi blask niż otaczające go diamenciki.
 6. Refleksyjnieoinnych

  Pola Polok

  Obserwuję ją od dawna, ale z coraz mniejszym zainteresowaniem. Mam wrażenie, że im się w pewnym momencie bardzo podniósł poziom życia i teraz jej profil to w sumie chwalenie się luksusowymi wakacjami, zakupami i nic poza tym. Nuda, masa takich profili na instagramie. Ktoś wie ile ona ma lat? Bo jakoś przeoczyłam tę informację.
 7. Refleksyjnieoinnych

  Korona nad brocha i zero wstydu

  Mnie zastanawia skąd ona ma kasę na to wszystko. Jeśli on był w zakładzie i wyszedł no to z kasą na bank nie jest idealnie, wiem że znowu coś kombinował ale na geniusza to on nie wygląda, pewnie zwykły pionek. Ten dom jest wynajmowany czy to jest ich? Sorry laski ale oglądam ją max od roku.
 8. Refleksyjnieoinnych

  Kocia Łapa

  Mimo, że mam 35 lat, to ich uwielbiam. Może dlatego, że jestem bezdzietną studentką, więc kompletnie nie pasują mi kanały 30+, które głównie skupiają się na parentingu. Bardzo przyjemna z nich para, fajnie się uzupełniają - Bartosz spokojny, a Iza żywiołowa i szalona. Największy plus tego kanału to to, że się nie sprzedali i nie traktują tego jako jedyne źródło dochodu, co widać po produkcjach. Oni faktycznie pokazują co sami sobie kupują i to jest odświeżające w zalewie współprac, które często nawet do influencera nie pasują. Iza pewnie dla niektórych może być irytująca, ale mi jej energia bardzo pasuje, nastraja mnie optymistycznie i podoba mi się, że ma dziewczyna głowę na karku. Wpadła na pomysł kilku chwytliwych filmików, które stały się viralami i dzięki temu mają z Bartoszem świetną pozycję, jak na małą ilość dodanych filmów. Życzę im wszystkiego dobrego i czekam na kolejne vlogi
 9. Refleksyjnieoinnych

  fortissima 5

  Gdzie jest ta zadyma, bo jestem tam i niczego nie widzę.
×