Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kocia.madka666

Zarejestrowani
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

390 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kocia.madka666

  Budzyńskaaa

  Jezu, iletu rzeczy poszło nie tak... A wcale nie zanosi się żeby to był koniec tej dramy...
 2. kocia.madka666

  Budzyńskaaa

  No ale dziwixie się że Klaudyna jest po stronie kaski i psc? Przecież ona, obok kaski, była jedną z głównych pupilek Budzy. Trudno żeby teraz gryzla rękę która dała jej świetną pracę i pozwoliła wydać "książkę"
 3. kocia.madka666

  Patriarchalne weselicho i wycieczki do Rzymu

  Polecam artykuł w Vogue o queerbaitingu - czyli jak ludzie (i np seriale) chcą uchodzić za przynaleAcych do LGBT bo daje im to rozne korzyści
 4. kocia.madka666

  Budzyńskaaa

  No ale to byłby mikromanadzment. Szef ma ludzi pod sobą którzy powinni mu to info przekazywać. Ale jka przychodzi 10szaraczkow i mówi że ich szef jest do bani, to może to o czymś świadczy
 5. kocia.madka666

  Budzyńskaaa

  No nie żartuj. Może nie da się słuchać każdego jak jesteś CEO w wielkim korpo. Ale swoich podwładnych zawsze trzeba słuchać bo często wiedz więcej niż osoba która nimi zarządza (zwłaszcza jeśli np mają kontakt z klientem ) no i co dwie głowy to nie jedna. Wiadomo, nie chodzi o to aby każda Grażynka wymyślała swoją strategię firmy, ale jeśli 5osob mówi że pada deszcz, to warto jednak spojrzec chociaż przez okno.
 6. kocia.madka666

  Hostelle z Podkarpacia

  Jak ci pomagała mierzyć ubrania w galerii wileńskiej to już jesteście przyjaciółkami!!!! Jak mogłaś się tak zachować borze szumiący ludzie dzisiaj to zero wdzięczności
 7. kocia.madka666

  Budzyńskaaa

  Śmieszy mnie że Kasia próbowała się bronić na goworku. Smutne i żałosne.
 8. kocia.madka666

  Budzyńskaaa

  Oooo a co tam było? Powiedz zanim wątek spadnie xD Mam w ogóle podejrzenia kto zgłasza ten wątek. I nie jest to budza
 9. kocia.madka666

  Budzyńskaaa

  Jeeeezu co za masakra. Przyznam że kaskę śledzę od dawna, chyba jeszcze jak robiła scrapbooking. Zawsze miałam wrażenie że ma dobry pr ale toksyczny Vibe. A bycie pupilka naszej pani (mikołajek xD) tylko to potwierdziło.
 10. kocia.madka666

  Hostelle z Podkarpacia

  Ale ten nowy tekst jest tragiczny. Przecież to już tylko wy.sr.yw na jej wyjątkowość. No i długość... Mój boże, może fb płaci od znaku?
 11. kocia.madka666

  TaZagórska

  Na początku bardzo ja lubiłam, ale te podwójne standardy, dzieciocentryzm (nawet kocim kawiqrniom się dostało za niewpuszczanie g.owniakow) bardzomni zniechęciły. Cieszę się że nigdy nawet nie rozważałam wysłania jej pieniążka
 12. kocia.madka666

  Imperium, które upada

  Ej ale czy ktoś odpowiedział na moje pytanie? Czy to Kasia była taka szefowa o której wszyscy na goworku piszą? Bo wierna i mierna to na pewno, ale też czy taka paskudna?
 13. kocia.madka666

  TaZagórska

  Hm, ale dziecko generuje ogromną konsumpcję. Faktycznie, nie kupujesz go w sklepie ale zrobienie go oznacza kilkaset ton śmieci. Może kilkadziesiąt. A tak jak już napisałam, najbardziej bawi mnie jej dwulicowość i wytykanie błędów innym, podczas kiedy jej sprawy nie zapraszają do dyskusji.
 14. kocia.madka666

  TaZagórska

  A ja piszę o każdym wyborze
 15. kocia.madka666

  TaZagórska

  Może nie powinnam porównywać dzieci to tiszertu, ale bardzo śmieszy mnie jej przekonanie o nieomylności.
×