Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Etna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  388
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

Ostatnio na profilu byli

416 wyświetleń profilu
 1. A skąd znała twój adres mailowy, ktory podales przy rejestracji konta na kafe? "Proba wlamania się na konto" czyli nieudana proba logowania? I znajomy informatyk powiedział ci, że to ona? Wiesz, że to się kupy nie trzyma?
 2. Jak można stwierdzić "próbę włamania na konto kafeterii"?????
 3. Twoja wielbicielka cię parodiuje. Ostatnio chyba z mniejszym zapałem. Wierzysz, że chciała nasłać policję? Serio włamała się na twoje konto?
 4. Śmiertelnie poważnie traktujesz tę wirtualną rzeczywistość, nie łapiesz pewnych rzeczy, nie czytasz ze zrozumieniem. Wąskie i powtarzające się zainteresowania - to chyba jasne
 5. "uporczywe trudności w zakresie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian, ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego oraz ograniczone, wąskie i powtarzające się zachowania oraz zainteresowania."
 6. Przejawiasz kilka cech bardzo charakterystycznych dla aspergerowców.
 7. Czy nie masz czasem zdiagnozowanego zespołu Aspergera?
 8. Etna

  Kiedy facet tak naprawde "zdobywa" kobiete?

  Po co komu małżeństwo bez uczuć? Po co komu wychodzenie z małżeństwa bez uczuć? Pytaj, pytaj. Kto pyta nie błądzi. Podobno.
 9. Etna

  Zdrada a miłość...

  Nie interesuje mnie twoje zdanie na mój temat. A to, że gubisz się w zeznaniach to oczywiste. I w sumie śmiesznie cię obserwować gdy to robisz
 10. Etna

  Kiedy facet tak naprawde "zdobywa" kobiete?

  Nie wiem. To ty się pytasz, "Po co komu małżeństwo bez uczuć?".
 11. Etna

  Kiedy facet tak naprawde "zdobywa" kobiete?

  Twoja odpowiedź "Po co komu małżeństwo bez uczuć?" dotyczyła postu, w którym była mowa o małżeństwie, w którym wypaliły się uczucia (i się rozpadło) a nie o zawieraniu małżeństw. Gubisz się w zeznaniach.
 12. Etna

  Kiedy facet tak naprawde "zdobywa" kobiete?

  "Po co komu małżeństwo bez uczuć?"
 13. Etna

  Zdrada a miłość...

  Wyczytałam, że wciąż i wciąż, na wielu tematach przeczysz sam sobie. Próbujesz być prowokacyjny i jesteś w stanie napisać dowolną rzecz aby tylko nie zgodzić się z innymi. W sprawie rozwodów i małżeństw również piszesz różne rzeczy. Najczęściej coś odmiennego od tego co pisze ktoś inny. Tyle że w jednym temacie przeczysz swoim własnym twierdzeniom z innych tematów.
 14. Etna

  Kiedy facet tak naprawde "zdobywa" kobiete?

  Napisał przeciwnik rozwodu, który radzi się nie rozwodzić tylko zdradzać "bo rozwód się nie opłaca i po co to robić".
×