Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BBBrutal

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1174
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

115 Excellent

Ostatnio na profilu byli

836 wyświetleń profilu
 1. Taki jeden obraz jęczący w tematach.
 2. A ile masz lat ze nie wiesz jakimi cechami się odznacza ktoś taki? Drugi obraz wasz?
 3. Ty to masz tempo Jprdl ja tez sprdalam. Może wieczorem będę miała sile na jechanie o ile kaspej się nie uspokoi. Dam mu szanse.
 4. A ja wole bez błędów i bez kija. Fantazja to i owszem występuje w nadmiarze u kaspej ale chyba nie o taka ci chodziło jak mniemam. Nie będę bronić dèbyla. Jeśli chce pouczać to niech pokaże jakiś poziom zamiast o poziomie jedynie prdolic.
 5. BBBrutal

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  Raczej o to ze samce ci nadskakują. To drażni kobiety bo się same czuje wówczas pominięte. Tworzenie plotek tego typu świadczy o tym ze są głupie po prostu. Zawsze kobieta obrywa mimo ze wina ogonów męskich ze się ślinią do byle kobiety.
 6. Oprócz samego przekazu liczy się dla mnie forma. Szybkość pisania nie ma nic do rzeczy. A ty co tak bronisz kaspeja i jego analfabetyzmu?
 7. A ten dalej swoje mądrości nprdala od wczoraj...ludzie którzy są normalni maja problem z zamknięciem. Co cię dziwi? Ty tego nie rozumiesz bo masz inna osobowość i widocznie bycie samemu cię nie uwiera. Ciebie tamci tez nie rozumieją jak można tak zyc. Ludzie są różni.
×