Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paździochowa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

142 Excellent

O Paździochowa

Ostatnio na profilu byli

636 wyświetleń profilu
 1. Paździochowa

  Wataha vs VP

  Polecam elaborat Madama na fb. K...wa serio? Wyliczanka kto z szołbizu jest gorszy od nich? Jeszcze TAKIEJ długości? To ja już wolę książkę poczytać. Przestań typie grać ofiarę, napisz przepraszam i po sprawie. Histeria, brak argumentów, pochopne usuwanie grupy z 60k fanów, dość tego, basta. Pogrążysz się chłopie coraz bardziej. Serio calm down Beyonce.
 2. Paździochowa

  Wataha vs VP

  K..wa, a wystarczyło napisać lub nagrać przeprosiny bez chajzerowania i sprawa byłaby zakończona. Ja np. nadal ich lubię i nie chcę żadnego over party, ale ich gwiazdorzenie to już jest too much. Polecam psychoterapię, serio można się wyleczyć z syndromu ofiary i bycia toksyczną, wiecznie niezadowoloną jednostką.
 3. Paździochowa

  Wataha vs VP

  Coś długo zwlekają z odkręcaniem tego, co narobili. Tak długo są w necie, a nie wiedzą podstaw? Na ich Sm cisza jak makiem zasiał. Strach pomyśleć co się tam u nich w domu musi dziać od wczoraj. Jedna akcja a 3 Tys subskryberow się zawinęło po jednym dniu. Ciekawe ilu fanów pousuwało subskrypcje pieniężne.
 4. Paździochowa

  Wataha vs VP

  Byłam przeciwna nowemu hydeparkowi, ale jak tak pogrywają, to niech mają. Dokłącxajcie do nowej grupy Hydepark Hydeparku
 5. Paździochowa

  Wataha vs VP

  aha czyli w ten sposób. Chłopaki, widać trzeba będzie się za miotłę w tej Barcelonie chwycić. I tego wam życzę, bo to co się odjaniepawla już jest megachamstwo.
 6. Paździochowa

  Wataha vs VP

  W sumie jestem pewna, że robią to po to, by fani ich namawiali lub wręcz błagali, by nie usuwali hyde. Atencjometr wyje**ało im w kosmos już.
 7. Paździochowa

  Wataha vs VP

  Już widzę te nowe zasady „50 zł miesięcznie” i morda w kubeł. Wk00rwili mnie fest.
 8. Paździochowa

  Wataha vs VP

  Usuwają tak wielkie źródło osób włażącym im w tyłki? Beka. Tak jak ktoś słusznie zauważył gdyby nie hyde, to nie miałby kto im zbierać materiału do filmów. Lubiłam ich, przyznam się, ale przegięli i to ostro. Rozkręcili forum, a potem ich członkowie majà obrywać? To było mimo wszystko źródło ciekawych, często brudnych informacji jak powiązania Blani z Zatoką. Widać, że majà na horyzoncie kolejne źródło dochodu na słodkie życie w Barcelonie. Założę się, że za dostęp trzeba będzie płacić i to niemało. Jestem w szoku, tylko kasa i chajzerowanie. Wstyd i żenada.
 9. Paździochowa

  Kosmetyczny koktajl

  Akurat grossofobiczne komentarze to zostawcie dla siebie. Jak Wam aż tak przeszkadza tusza Ewy, to po co ją oglądacie? Żaden „grubas” Wam z miski nie podbiera, więc o co tu chodzi? Rozumiem komentować kiepski content, niesłowność, ale osobiste wycieczki o tuszy to zbyt wiele. uprzedzam; taa, sama jestem gruba ( o ile 6 kg nadwagi to bycie grubym), zgoda, więc ten „argument” macie z głowy.
 10. Paździochowa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Nawet na kafe widzę Alce pracy szukacie XD Widocznie jej ten yt wystarcza, ale widać, niektórzy nie mogą tego przeżyć. No cóż...
 11. Paździochowa

  problem ze znalezieniem biustonosza 70A

  Jesteś pewna, że masz akurat taki rozmiar? Nie wydaje mi się, trudno mi sobie kogoś takiego wyobrazić, idź do brafitterki i jak Ci zbierze biust z pleców, to może nawet c będzie.
 12. Paździochowa

  Osiągniecie roku- mrożona włoszczyzna

  Z tymi porządkami w szafie siostry to przegięła. To takie "patrzcie, moja siostra sobie nie radzi z domem przy dwójce dzieci"
 13. Paździochowa

  Jesteś mamą?

  Przeczytałam "przebolcowanie orgazmu" kiedyś pisałyście o pewnym syndromie, chyba czas iść po diagnozę XD
 14. Paździochowa

  Jesteś mamą?

  Jak się Połomski nazywa na insta?
 15. Paździochowa

  Jesteś mamą?

  Obejrzałam jej całe story: podsumowanie: rzeczy, rzeczy, wincyj, wincyj....
×