Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paździochowa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  522
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

660 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

4614 wyświetleń profilu
 1. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Janusz i nowe oblicze grobingu, spokojnie, jeszcze październik się nie skończył...
 2. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  A madki na forach "mamusiowych" wypisują, że osoba, która WOLI partnera nie powinna zostać matką. Beka.
 3. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Na zdjęciach rozmiar max 38-40, a rzeczywistość zupełnie inna... Jak dla mnie normalna cena. I to jeszcze z takim pewnie wielogodzinnym retuszem. Jak na to, to te kilka stówek jak za darmo
 4. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  No postarzał się rzeczywiście Paweł. On jeszcze nie ma 40-tki. Słabo to widzę, a K. przecież nie wraca do pracy, bo po co...
 5. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Zawsze mnie rozwalają te narzekania madek (takich jak Fiona), laska nie pracuje, nie uczy się, ma małe, zdrowe, ponoć bardzo grzeczne dziecko, wsparcie męża i narzeka, że nie ogarnia. A co mają powiedzieć matki, które muszą się cały czas opiekować bardzo chorymi dziećmi, które są samotne i np. muszą jeszcze pracować zawodowo? Wkurza mnie to fest. Z jednej strony ona się zamienia w taką, co pewnie każdej by wciskała, że dziecko to największe szczęście i że każda musi mieć, a z drugiej biadoli, jaka umęczona. Laska, opiekujesz się swoim WŁASNYM dzieckiem, na które sama się zdecydowałaś, wtf.
 6. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Pamiętam jak ktoś tutaj doniósł, że Lucha w ciąży, pierwsza się rzucałam, że bajki opowiada, prawie jak Pietruszka Potem pamiętne story jak Lucha się zasłaniała swetrem na jakimś evencie. Wtedy wszystko było jasne. Czasy sołkjutów jeszcze.
 7. Paździochowa

  Włosomaniaczki

  Mam do was pytanie: używałyście może Olaplexu, obojętnie którego. Mam falowane włosy, średnio porowate ale z tendencją do przesuszania 2b. Zastanawiam się, czy mi pomoże na przesuszone włosy. Jakie efekty? Olaplex jest przereklamowany, czy działa? Pozdrawiam.
 8. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  To nie było na poważnie Cykania fotek dzieciom i wstawiania ich do internetu nie popieram
 9. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  ONA MA DZIECI, A WYCHOWANIE TO PRACA 1!1ONEONE, ŻYCZĘ DUŻO MIŁOŚCI HEJTERKO Z KAFETERII !!!!
 10. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  One mogą być chore i nie neguje tego, ale takim żywieniem sobie lekko mówiąc nie pomagają. A niewiele trzeba. Ja też mam różne choroby i w marcu 2020 powiedziałam sobie dość i do dzisiaj mam -15 kg. Wystarczyło odstawić cukier, pić więcej wody i wysiadać wcześniej z tramwaju. Nic takiego. Czas i tak płynie.
 11. Paździochowa

  Oglądacie jeszcze kogoś ze starego Youtuba?

  TheOleskę oglądam jeszcze, ale pewna nie jestem, czy to taki stary youtube.
 12. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  No, ale nie róbmy już z Drejfusa ślepca, a z L. totalnego paszteta. Owszem, teraz jest mega zapuszczona, ale jak się spotykali (szczególnie w erze bodyflaka), to naprawdę nieźle wygląda, poza tym z Dre też nie jest model Calvina Kleina. Pamiętam jakiegoś vloga, w którym siedzieli w samochodzie i P. mówił jej, że pięknie wygląda, a wtedy jak mniemam pijany nie był, skoro siedział za kierownicą. Bez przesady. Na początku widać było, że mu się podobała, a co się stało później wszyscy wiemy. L. zakochała się w jakiejś swojej wizji na jego temat, klasyczne zauroczenie. Przyszła weryfikacja i widzimy jaki finał.
 13. Paździochowa

  Czego oczekujecie od polskich blogerek ?

  Oczekuję, że Kaszakowa przestanie pi*dolić kocopoły o plandemii, złym feminizmie i chrześcijańskich wartościach żyjąc z oszukiwania ludzi. Oczekuję też, że skończy się promowanie szmat robionych przez dzieci w Bangladeszu oraz, że waćpanny youtubowe zaczną mieć nareszcie jaja, żeby powiedzieć swoje zdanie, a nie "nie chcę się wypowiadać, bo to nie mój content" Czyt, boję się, że stracę widzów.
 14. Paździochowa

  Trójmiejska businesswoman i krem z puszek.

  Aha, bo bycie w ciąży i dodawanie durnych materiałów dla gawiedzi to ambicja. Rzeczywiście. Toś sobie wzór znalazła. Nie ma bardziej miałkiej laski na yt, no może poza Alą.
 15. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Omg, myślałam, że żartujecie z tą sesją świąteczną w październiku, jestem w szoku XD
×