Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Henry Lee

Zarejestrowani
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

310 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Henry Lee

  Jednorożec w krainie fantazji

  Ja już kiedyś o tym wspominałam. Niczego się od niej nie wymaga, wiadomo że liczyć na nią nie można, chwali się ją za każdą bzdurę jak psiaka co pierwszy raz nie zrobił na dywan. Ona prawdopodobnie może mieć jakieś deficyty intelektualne tylko pewnie wiedzą o tym tylko rodzice. Wystarczy ogarnąć jej błyskotliwe riposty w stylu "jesteś u pani". Zresztą, jak Żenula bardzo chce zakłamać rzeczywistość to łże na ten temat często i bez opamiętania zamiast sprawę przemilczeć, a temat jej nieistniejącej inteligencji przewija się bardzo często.
 2. Henry Lee

  Jednorożec w krainie fantazji

  Ja się tylko zastanawiam jakim odklejeńcem jest ojciec tego dziecka skoro znając Żenulę tyle lat, uznał że Baśce z matką będzi lepiej. Patologia jest nie tylko tam gdzie bieda, oby nie skończyło się to tragedią.
 3. Henry Lee

  Kasia coztymseksem

  Nie jesteś w stanie przytoczyć żadnego argumentu ani nawet wyrazić swojej opinii poprawnym językiem. Myślę, że "krytyka" ze strony osób Twojego pokroju jest dla Kaśki komplementem.
 4. Henry Lee

  Kasia coztymseksem

  Może uzasadnisz stwierdzenie o braku wiedzy? Wiedzy na temat zagadnień związanych z seksuologią rzecz jasna, a nie wiedzy z zakresu szczegółów z życia Laury O. z których to sama zapewne otrzymałaś już honorowy doktorat.
 5. Henry Lee

  Oj Budza, Budza.

  Odchodząc na chwilę od wątpliwej higieny B. Nie macie dreszczy żenady jak widzicie na stories jej relacje z mężem? On wiecznie skrzywiony, ona tłumacząca to ironicznym poczuciem humoru, bombardująca obserwatorki zachwytami nad tym stylowym i odnoszącym sukcesy w szkoleniu psów bóstwem. Po stopach by go całowała jakby jej pozwolił. Strasznie mi się kłóci to jej czołobitne zachowanie z postawą twardej feministki i kobiety biznesu, która jeńców nie bierze.
 6. Henry Lee

  Sojowa królowa

  Abstra...ąc już od tego jakim dzieckiem jest Basia. Dla mnie niewyobrażalne jest to, że Żenula (tak jak i cała masa innych ludzi w social mediach) nie traktuje swojej córki jak pełnoprawnego człowieka. Bo dziecko to taki sam człowiek, któremu należy się godność osobista jak dorosły. I choćby nie wiem ile wyła na temat tego jaką to daje Basi swobodę wyboru i jak to nie narzuca na nią żadnych oczekiwań to w mojej ocenie jest obrzydliwą hipokrytką odmawiającą własnemu dziecku prawa do prywatności. Jakiś czas temu ciacho Kudłaty postanowił wycofać się z sociali Żenuli. Co zrobiła tłuszczowa królowa? Usunęła zdjęcia i uszanowała jego wolę. Nieświadome niczego dziecko wpadło w szał z jakiegoś powodu i płakało zasmarkane. Co zrobiła Żenula? Nagrała to i wrzuciła do internetu jako content pozwalający wyżebrać trochę współczucia od randomów. Zachowała się jakby była właścicielem zwierzaka. Zero empatii, zero poszanowania granic drugiego człowieka.
 7. Henry Lee

  Sojowa królowa

  Ona teraz to i tak się pilnuje z pokazywaniem tuszy, chociaż raczej od czasów 'życia w podróży' i ciągania chorego dziecka po Ameryce nie schudła, a raczej przytyła. Pamiętam do dziś jak przy okazji prezentowania outfitu pakowała brzuch do obcisłych majtek, żeby nie wisiał jej do kolan. Oczu kąpiel nie pomogła pozbyć się tego obrazu z głowy.
 8. Henry Lee

  Sojowa królowa

  Bzdura. Węglowodany w 1g dostarczaja mniej kcal niż tłuszcz więc logiczne że zjesz ich więcej ale tyje się od nadmiernej podaży kalorii. Możesz jeść same węgle pilnując kalorii i o ile nie masz zaburzeń metabolicznych schudniesz. Czy będzie to zdrowe? Oczywiście że nie.
 9. Henry Lee

  Sojowa królowa

  No dzięki, trafiłam akurat na moment jak pokazuje do kamery jakieś transparentne majty w rozmiarze 'pokrowiec na motocykl' i chichocze w jej przekonaniu zalotnie. Nie mam szacunku do niej za butę i obłudę, zaglądam bardziej na zasadzie obserwowania baby z brodą ale naprawdę zrobiło mi się jej żal. Strach pomyśleć do czego jeszcze się posunie żeby udowodnić Kudlatemu jak wiele stracił. Musi nie mieć w ogóle bliskich skoro nikt się nie poświęci i nie posłucha tych fantazji na żywo żeby się nie upadlała publicznie chociaż
 10. Henry Lee

  Sojowa królowa

  Oczekiwania: śliczna, gibka i wysportowana żenula na okładce Vogue'a z jakimś tytułem o sile niezależnej i świadomej siebie kobiety Rzeczywistość: wielki i pikowany cellulitem zadek Żenuli na okładce Chorób Przewlekłych, opatrzonej 10 sposobami na wyleczenie kamieni nerkowych ziołami i przepisem na syrop z cebuli
 11. Henry Lee

  Sojowa królowa

  Te tik toki z rozbierającymi się mięśniakami to jest szczyt żenady w dzisiejszych czasach w których uprzedmiotowianie tak kobiet jak i mężczyzn jest głośno potępiane. Promowanie takich treści można wybaczyć cioci Halince, której menopauza dobija się do drzwi ale Żenula raczej uważa się za lewicową feministkę która jeszcze niedawno wyła o chwaleniu dziewczynek wyłącznie za urodę. Naprawdę powinna te ziemniaki doprawić sobie bromem zamiast syropem klonowym bo chyba nie panuje nad sobą. Tkanka tłuszczowa jest aktywna hormonalnie ale nie tak.
 12. Henry Lee

  Monika Kamińska

  Jak pokazywała te ...enki na sobie to naprawdę zastanawiałam się czy w ciąży nie jest (#stara ciotka mode on) bo tak dziwnie koło brzucha się układały. A przecież pirania biznesu Moni powinna wyglądać super fit skoro ciągle pokazuje jak zajeżdża się na łyżwach, rolkach i innych takich
 13. Ej ja też się nie czepiam, po prostu zaintrygował mnie ten temat po tym jak ktoś rzucił, że nigdzie się nie uśmiecha. Jasne że każdy ma kompleksy. Osobiście lubię pooglądać sobię jakieś ich relacje z wyjazdu, kiedyś nawet skorzystałam z rekomendacji. Natomiast uważam że to zaprzeczanie uprzywilejowaniu jest niezbyt spoko i może demotywować
 14. Teraz coraz więcej osób uprzywilejowanych z domu czy też z natury, w socjal mediach o tym głośno mówi i obala te głupoty w stylu "Chcieć to móc". I moim zdaniem dobrze. Paula świetnie wykorzystała swoją sytuację i urodę ale nie sądzę żeby chciała się zamienić z pierwszą lepszą Kasią która kupiła jej motywator. Przekopałam internet i nigdzie nie widać zębów, co za konsekwencja!
 15. Też mnie to bawi bo chyba nie znam bardziej wystudiowanej i mniej spontanicznej osoby w SM. Aczkolwiek na pewno musi się przy tym napracować, żeby zawsze przyjmować odpowiednią pozę i się tak napinać tylko po to żeby obcy ludzie myśleli że jest życie jest idealne. Aż dziwne że swojemu mężowi pozwala się pokazywać
×