Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

petronella2020

Zarejestrowani
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

82 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Wiesz jak ktoś wypisuje tutaj że dziewczyny które rodzą ze znieczuleniem to nie urodziły, są nie matkami i takie tam epitety, to ja skrupułów nie będę mieć i życzę jej żeby to co wysyła wróciło z powrotem do niej.
 2. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  zastanawiam się czy nie było ściemy z tym, bo przecież cesarka po strasznie boli. Moga być jaja z blizną i takie tam Chyba, że miała mieć cesarkę a zmusili ją do SN też tak bywa. Bo coś nerwowi są dziwnie wręcz Zresztą Kij jej w oko jak urodziła, każdy ma taki poród na jaki sobie zasłużył w ciązy.
 3. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Też uważam że załatwiła sobie zaświadczonko Mam kumpelę w NFZ mogła by przygrzebać i zobaczyć, ale czy warto ???
 4. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Jeszcze nie Na razie dziedzic dla Konrada, potomek do podtrzymania rodu Tak trochę nie po Bożemu, ale cóż na darmo Końdzio Księdza w rodzinie nie ma
 5. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Dziewczyny tutaj od początku mówiły że jest, jak wyszło z siostrą Swą taką aferę nakręcili z Końdzisławem, że głowa mała. Ale cóż przynajmniej widać że Końdzisław vel Toudi też taki sam jest jak jak Święta Anitka łowczyni posagów.
 6. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Komuś odpala widzę. Klekocie zajmij się w końcu Bombelkiem To nie Kot, że jak się popsuje to kupisz sobie drugiego na raty u Violki, a później wypłaczesz niespłacanie. Bo coś Mnie się wydaje, że za EL NINO do końca się jednak nie rozliczyłaś.
 7. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Tak samo jak oszukała Konrada przedstawiając się jako przedsiębiorczą a jest tak przedsiębiorcza, że jest na Jego utrzymaniu.
 8. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  w najnowszych fotach tylko siedzi na krześle - Pani zabroniła stać, bo pobrudzi krzesło
 9. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Szarlotka z Babiaka też spuchła mała ma rok czasu i waży wiecej jak przed ciążą
 10. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  NA FB szukasz lupką i wpisujesz nazwe grupy
 11. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Edzia chyba robiła o innej porze, strasznie wygląda. Ona jest sama w sobie toporna bardzo i takie coś jeszcze. Ni jak to się ma do tych amiszowych kiecek. Powiem tak lecę się przejść z dzieckiem swym może dojdę do siebie. Mam nadzieję, że nie będę potrzebowała rehabilitacji nad Bałtykiem Ja w zyciu dużo już widziałam ale czegoś takiego jeszcze nie
 12. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  chyba doszło
 13. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  Jak maszkara ... po drugie po co jej w ciązy czarna ...enka żałoba po czymś ? Stanik nie założony. Ja wiem, że ona nic nie miała nigdy, ale nawet to co jej teraz urosło, powinna podtrzymywać, bo bedzie miała zwisy do pępka ze skóry samej. Nalesiniki chce później zwijać?
 14. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  To Ja poproszę na grupę jak coś
 15. petronella2020

  No to byłam 💋💋

  To tatuś niezłą kasę zgarnął skoro brał czynny UDZIAŁ W PORODZIE. Niiieeee no jeszcze tego to ja nie widziałam, ojców przy porodzie to i owszem, ale rodzących jeszcze nie. Jak to zrobił nikt nie wie Tylko pępowinę przeciął, nie dali mu potrzymać dziecka skóra do skóry ??? Czy teraz na poczekaniu wymyślisz nową bajkę. Ciekawe czy bobo Końdzisławowe jest Klekot weź już nawet tutaj się nie kompromituj. Współczuję Twojemu dziecku, niby dyplom masz, ale chyba za te pomidory z targu, jaja i masło. Dno dna.
×