Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lady S

Zarejestrowani
 • Zawartość

  690
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

93 Excellent

5 obserwujących

O Lady S

 • Urodziny 2 Listopad

Ostatnio na profilu byli

5959 wyświetleń profilu
 1. Dobrze aczkolwiek brak czasu. Miło Cię znowu widzieć, Poetko! Miło, że pamiętasz. Zastanawiam się nad tym, ale nie wiem czy nie zauważy, że daję fory.
 2. Co robić i jak żyć? Bo' Rai Cho doradza tylko się napić.
 3. Lady S

  wies kontra miasto - opinia blogerki

  O, właśnie zapomniałam dodać kolejnych minusów wsi - wysokie koszty utrzymania całego domu, często trzeba też zadbać o palenie w piecu - ogromne podwórko do sprzątania, ogarnianie żywopłotu, roślin, pielenie, przesadzanie, czyszczenie kostki, zamiatanie liści, odśnieżanie - komary, kleszcze, osy, muchy i inne robactwo na każdym kroku Wydaje mi się, że to mówienie, że "Hałas od zwierzątek i kosiarka to nic w porównaniu do tego co masz w bloku" dotyczy tylko tych zwierzątek, o których mówiłaś. Pieski i kotki. Natomiast gdy pomieszkasz dodatkowo w otoczeniu perlików, indyków, kogutów, kur, owiec, koni i krów to nie ma ani jednej chwili, kiedy coś nie gdaka, kwacze, wyje, beczy, muczy, rży, wrzeszczy, szczeka. Zazdroszczę, jak ktoś mieszka na wsi i faktycznie ma jakąś ciszę.
 4. Lady S

  wies kontra miasto - opinia blogerki

  Introwertyk i artysta tutaj. Zdecydowanie wolę miasto. Większość życia spędziłam na wsi i ja już podziękuję, definitywnie nie da się tego znieść. - ograniczeni ludzie, bardzo prości i często nietolerancyjni, bez wykształcenia - hałas (zwierząt, traktorów, kosiarek) - brak prywatności, każdy Cię zna i o Tobie plotkuje, jak mieszkasz z rodziną to rodzina wszystko wie o wszystkim - często smród (zwierzęta, kompost, gnój) - brak możliwości rozwoju (szkoły mają niski poziom, brak dostępu do kin, teatrów, jedyne co można znaleźć to czasami biblioteki o bardzo ograniczonych zasobach) - brak rozrywek (basen, galerie sztuki, masa rzeczy, która jest w miastach) - brak sklepów z dobrym towarem (nie, na wsi nie ma super warzyw ani owoców, najczęściej wręcz przeciwnie, chyba że sam sobie takie w ogródku hodujesz, nie ma też prawie żadnego wyboru, a o bardziej eko czy wege rzeczach to można pomarzyć, bo to nie istnieje tutaj) Ogólnie meh. W mieście się zakochałam od pierwszego wejrzenia.
 5. Przez większość życia byłam pewna, że kompletnie się nie zgadza, jestem totalnym przeciwieństwem, nie pasuje. A teraz myślę, że doskonale mnie określa, choć nie w powierzchownym sensie.
 6. Lady S

  Mój kulturalny temat

  I kolejna gównoburza się święci.
 7. Lady S

  Czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą?

  A zdarza mi się, Stała. Gibkie mam ciało.
 8. Lady S

  Czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą?

  Mnie to ani nie dziwi ani nie obrzydza, sama tak czasem robię z wygody, ale staram się nie przy obcych ludziach.
 9. Lady S

  Jak poderwać kasjerkę z Żabki

  Odmowa to często jest po prostu odmowa.
 10. Lady S

  CO DZIS NA OBIAD ZDJECIE

  Ostre czerwone curry z ryżem.
 11. Lady S

  Seks i masturbacja z depresja

  Też nie rozumiem co to ma do mojej wypowiedzi.
 12. Lady S

  Co dziś na obiad ?

  Jakaś wariacja zupy soczewicowej. Pikantna, gorąca, w sam raz po ośmiogodzinnej podróży.
 13. Lady S

  Seks i masturbacja z depresja

  Przez wiele lat depresji miałam bardzo znikome libido. Kiedy się zakochałam to się zmieniło. Dużo endorfin, nowych emocji i libido znacznie się zmieniło. Pomimo że biorę wiele leków. Nawet kiedy się źle psychicznie czułam, chciałam się kochać - zapewnia mi to wiele uspokajających odczuć. Właściwie wtedy przeżyliśmy najlepszy, najbardziej czuły seks. Na masturbacje nigdy nie miałam ochoty.
 14. Lady S

  Co robicie

  Romantyk sprawia wrażenie pustego człowieka.
 15. Lady S

  nowa dziewczyna

  Nie chcesz nawet dopuścić do siebie myśli, że to Ty możesz tkwić w jakimś onirycznym przeświadczeniu, że wiesz, co jest najlepsze, a się mylisz i może Twoje kanony piękna nie są uniwersalne oraz "właściwe".
×