Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lady S

Zarejestrowani
 • Zawartość

  690
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

93 Excellent

5 obserwujących

O Lady S

 • Urodziny 2 Listopad

Ostatnio na profilu byli

6345 wyświetleń profilu
 1. Lady S

  wies kontra miasto - opinia blogerki

  O, właśnie zapomniałam dodać kolejnych minusów wsi - wysokie koszty utrzymania całego domu, często trzeba też zadbać o palenie w piecu - ogromne podwórko do sprzątania, ogarnianie żywopłotu, roślin, pielenie, przesadzanie, czyszczenie kostki, zamiatanie liści, odśnieżanie - komary, kleszcze, osy, muchy i inne robactwo na każdym kroku Wydaje mi się, że to mówienie, że "Hałas od zwierzątek i kosiarka to nic w porównaniu do tego co masz w bloku" dotyczy tylko tych zwierzątek, o których mówiłaś. Pieski i kotki. Natomiast gdy pomieszkasz dodatkowo w otoczeniu perlików, indyków, kogutów, kur, owiec, koni i krów to nie ma ani jednej chwili, kiedy coś nie gdaka, kwacze, wyje, beczy, muczy, rży, wrzeszczy, szczeka. Zazdroszczę, jak ktoś mieszka na wsi i faktycznie ma jakąś ciszę.
 2. Lady S

  wies kontra miasto - opinia blogerki

  Introwertyk i artysta tutaj. Zdecydowanie wolę miasto. Większość życia spędziłam na wsi i ja już podziękuję, definitywnie nie da się tego znieść. - ograniczeni ludzie, bardzo prości i często nietolerancyjni, bez wykształcenia - hałas (zwierząt, traktorów, kosiarek) - brak prywatności, każdy Cię zna i o Tobie plotkuje, jak mieszkasz z rodziną to rodzina wszystko wie o wszystkim - często smród (zwierzęta, kompost, gnój) - brak możliwości rozwoju (szkoły mają niski poziom, brak dostępu do kin, teatrów, jedyne co można znaleźć to czasami biblioteki o bardzo ograniczonych zasobach) - brak rozrywek (basen, galerie sztuki, masa rzeczy, która jest w miastach) - brak sklepów z dobrym towarem (nie, na wsi nie ma super warzyw ani owoców, najczęściej wręcz przeciwnie, chyba że sam sobie takie w ogródku hodujesz, nie ma też prawie żadnego wyboru, a o bardziej eko czy wege rzeczach to można pomarzyć, bo to nie istnieje tutaj) Ogólnie meh. W mieście się zakochałam od pierwszego wejrzenia.
 3. Przez większość życia byłam pewna, że kompletnie się nie zgadza, jestem totalnym przeciwieństwem, nie pasuje. A teraz myślę, że doskonale mnie określa, choć nie w powierzchownym sensie.
 4. Lady S

  Czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą?

  A zdarza mi się, Stała. Gibkie mam ciało.
 5. Lady S

  Czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą?

  Mnie to ani nie dziwi ani nie obrzydza, sama tak czasem robię z wygody, ale staram się nie przy obcych ludziach.
 6. Lady S

  Jak poderwać kasjerkę z Żabki

  Odmowa to często jest po prostu odmowa.
 7. Lady S

  Seks i masturbacja z depresja

  Też nie rozumiem co to ma do mojej wypowiedzi.
 8. Lady S

  Seks i masturbacja z depresja

  Przez wiele lat depresji miałam bardzo znikome libido. Kiedy się zakochałam to się zmieniło. Dużo endorfin, nowych emocji i libido znacznie się zmieniło. Pomimo że biorę wiele leków. Nawet kiedy się źle psychicznie czułam, chciałam się kochać - zapewnia mi to wiele uspokajających odczuć. Właściwie wtedy przeżyliśmy najlepszy, najbardziej czuły seks. Na masturbacje nigdy nie miałam ochoty.
 9. Lady S

  nowa dziewczyna

  Nie chcesz nawet dopuścić do siebie myśli, że to Ty możesz tkwić w jakimś onirycznym przeświadczeniu, że wiesz, co jest najlepsze, a się mylisz i może Twoje kanony piękna nie są uniwersalne oraz "właściwe".
 10. Lady S

  nowa dziewczyna

  I tym, że ktoś jest młody i myśli inaczej, a ja jestem starszy, wiem lepiej i mam rację.
 11. Lady S

  nowa dziewczyna

  A uważanie, że golenie nóg pozbawia mężczyznę męskości świadczy o beznadziejnym poczuciu własnej wartości i strachu.
 12. Lady S

  nowa dziewczyna

  Co do męskich nóg to w sumie to samo sądzę. Zarówno nieogolone jak i ogolone mogą być bardzo atrakcyjne.
 13. Lady S

  nowa dziewczyna

  Ja widzę odwagę by stawać na przekór ...ycznym wymaganiom samców i iść w swój komfort, a nie cudzy. Zawsze szanuję.
 14. Lady S

  nowa dziewczyna

  Mnie się podobają kobiece nogi z włosami, Tobie nie. To nasze opinie. Ale nie można mówić kobietom, by się goliły, bo inaczej nie są kobiece.
 15. Lady S

  Dwie kobiety idą na randke

  Ta, która chce, obie. Jak się dogadają między sobą.
×