Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

*Iskra

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1531
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

134 Excellent

10 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

2452 wyświetleń profilu
 1. Noś takie włosy w jakich się czujesz najlepiej
 2. No wyglądasz na Szweda właśnie , Fina albo Islandczyka
 3. Ojciec był to się ich obawiał gdy z kolegą szedł po zmroku, bo tak stali w grupie w swoich dzielnicach i na nich białych spode łba patrzyli jakby szukali zaczepki.
 4. Przejdź się ulicami Hamburga nocą obok grupek Turków to pogadamy...
 5. Ty się lepiej Przemek określi raz w końcu czy jesteś prawicowy czy jak... Bo Cię fascynują Niemcy, a lata temu zrobili to co Szwecja teraz a ponoć tak Ci się w Niemczech marzy mieszkać....Dalej- Gdyby teraz (jak chciałeś) tu zamiast Polski były właśnie Niemcy, to miałabyś teraz Turków itp za sąsiadów... Więc określ się raz w końcu.
 6. Jeden celny strzał i bank rozbity! Dalsza dyskusja zbędna.
 7. *Iskra

  39 letni mężczyzna z czystą kartą

  Nooo masz rację. I takie są co by wolały by była nówka prosto z fabryki
 8. *Iskra

  39 letni mężczyzna z czystą kartą

  Co rozumiesz przez: podchodzą do relacji tak po prostu, trochę jak za szczeniaka - prosto, serdecznie, naturalnie? -1)pociąg do niezobowiązujących relacji, czy 2) romantyczne podejście do tego? 1)Pewnie znajdą się takie kobiety 30+ które podchodzą lekko do relacji na pierwszej zasadzie, ale to takich raczej lepiej sie nie czepiać bo pobawią się i odejdą. 2)Tak samo znajdą się takie 30+ które podchodzą do relacji romantycznie, czyli chcą tych uniesień młodzieńczych, czyli nie wyjdą za faceta z rozsądku, lecz pragną miłości tak gorącej jak gdy miały 18lat i nie kalkulują zanadto w czasie tej relacji tylko idą na żywioł ciesząc się chwilą. Ale jeśli o te drugie chodzi- to nie oczekuj, że 30+ będzie się w Tobie bujać i nie planować ZUPEŁNIE przyszłości, będzie jak nastolatka czy studentka, bo kobiety w tym wieku już wiedzą że czas im ucieka i wiedzą też czego chcą, nie zadowolą się seksem czy prezentami i podróżami albo imprezkami.
 9. Ja nie boje się krwi ani flaków a zastrzyki robiłam- nie było wyjścia bo w domu każdy miał pietra no to robiłam...
 10. Okej skoro tak tego chcesz -Kocham Cię .
 11. Okej skoro tak tego chcesz -Kocham Cię .
 12. *Iskra

  Jak go rozgryźć?

  Czy ja wiem? Ok ja mam zajęcia teraz, pa.
 13. Znajomość sie rozwija więc warto dać sobie szanse ale dobrze zapytać wprost- kim jesteś teraz dla niego i co by chciał na przyszłość i jak tę przyszłość widzi, czego oczekuje od Ciebie i od waszej znajomości na dziś i na przyszłość....żebyś nie inwestowała emocji i uczuć w coś co dla Ciebie będzie wyglądało jak związek a dla niego znajomość z łóżkową psiapsiółką, bo że facet tak lubi długo gadać i sie wyżalać itp to niekoniecznie musi być coś więcej jak przyjaźń.
×