Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Maarchewa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  994
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Maarchewa wygrał w ostatnim dniu 19 Styczeń

Maarchewa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1500 Excellent

2 obserwujących

O Maarchewa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Jezu. Konkursu nie trzeba. Wygrałaś.
 2. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  To się nie zmienia i jak widać pole minowe autorstwa Pąpiego nie robi na niej wrażenia. Ale tak szczerze - kiedy miała nauczyć psa treningu czystości, no kiedy??? Jest przecież taka ZA RO BIO NA!!! Może jak Pan Bulwa wejdzie ze dwa razy w klocka to się dziewczę zreflektuje.. (chociaż wątpię) Żal mi psa... Serio.
 3. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Ja to wiem, Ty to wiesz.. A jak jest to widać... Nawet nie wie, czy jest wysyłka zagraniczna. To nie pierwszy raz pada takie pytanie. Wielka ambasadorka.
 4. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Robili sobie na początku randkowania test na język miłości (cokolwiek to jest) i wyszło im ponoć bardzo podobnie (wtf). Może język schludności, porządku i ogarniania też mają zbliżony. Wtedy Bulwa w życiu nie zauważy z jaką fleją ma do czynienia... Jutro i pojutrze tez randka
 5. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  I jeszcze : Sapula ma motyle w brzuchu i w ogóle jeść nie może
 6. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Dokładnie! Tak było A jeszcze mi się przypomniało - Pan Bulwa lubi jej jedzenie. Ale nie jest wege. I nie udziela się w social mediach i jej nie ogląda na insta. A szkoda
 7. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Przygryzała non stop wary, wywracała oczami. Zakochana małolata. Oby Pan Bulwa dobrze na nią wpłynął. Ponoć razem ćwiczą... Hmm Minimalizm z Apisem. Zanim jej polecono serię detox i acne miała już w koszyku 20 produktów....
 8. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Jeszcze z lajwa. Pąpą jedzie pociągiem z Alinką na Mazury a "oni" jadą na ferie w góry na leśna odysee. Nie doprecyzowała kim są oni. Padlo pytanie o narty, Sapula, że tam będą różne zajęcia na zewnątrz bo to w schronisku, ale nie jadą teraz na narty ale TAK, W OGÓLE TO NA NARTACH JEŹDZI.
 9. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Live
 10. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Ona non stop zaczyna nowy temat, daje okienko na pytania i tematy... I to się nigdy nie pojawia...albo bardzo, bardzo rzadko... Takie okienka na pytania generują ruch profilowy? Bo inaczej nie mogę wytłumaczyć tego fenomenu... Okienko na pytania/dyskusje... Cisza. Po ch...?
 11. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  No fajnie, że się obudziła bo ilość szmat, które zamawiała przyprawiała mnie o zawrót głowy. Ze ktoś niby taki eco nie ma świadomości do czego się przyczynia. (to jej eco to już inna bajka). Wiadomo, w czymś chodzić trzeba, ale umiar jest wskazany, także w zakupach ODZIEŻOWYCH. Istotne pytanie jest takie - na ile poważne to postanowienie? Ile wytrzyma? Czy to zryw na potrzeby insta, żeby o czymś mówić. Bo z nią to nie wiadomo.
 12. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Korciło mnie chwilę, żeby w odp na stories napisać, żeby dała foto z dziś Tak siebie akceptuje, że pewnie zarobiłabym bana.
 13. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Znając analityczny umysł, który nie zauważył syfu, będzie czyścić wnętrze a nie ujeb.ny spód. Zdjęcie w lustrze jest sprzed około 25 kilo spokojnie. Jak to wraca do ćwiczeń? Ponoć ćwiczy regularnie
 14. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Najpierw musiałaby zauważyć, w którym miejscu jest brudna ta patelnia, żeby tej mieszanki użyć...
 15. Maarchewa

  Olaf z krainy lodu

  Jej już chyba i bez jedzenia na noc ciężko się ułożyć. Dziś na live ten wiszący brzuch mnie załamał...
×