Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

klaręns_reaktywacja

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1055
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1054 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Nie wiesz co by napisała bo opisanej sytuacji nie było. Zacznij czytać ze zrozumieniem i skończ te nadinterpretacje.
 2. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Charlie miała się pięknie prezentować w uszytej ...eneczce od projektanta. Ze nie mogła to już pal licho z dzieckiem
 3. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Dla mnie opisana sytuacja nie jest głupota. Głupotę pokazali rodzice, którzy chwalili się w wywiadzie, że zapomnieli o chorym dziecku.
 4. klaręns_reaktywacja

  Zatorzańskie noce i dnie

  Lucy na bank żałuje, że ze względu na brak slubu nie może być czołowa #tradwife tak by sobie prała i gotowała i przypisywała temu wielkie wartości.
 5. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pisałam coś o odwołanym weselu? Gdybym miała dziecko chore to bym się nim zainteresowała jak się czuje a nie przyznawała publicznie, że w ogóle się dzieckiem nie interesowała i nie wiedziała gdzie się znajduje!
 6. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Zwykle przeciętny Kowalski zostaje z dzieckiem w domu i nie idzie do pracy a dzieciak do żłobka/przedszkola. Nie rozumiem po co z nich robisz rodziców roku jak prawda jest zupełnie inna. Nie ma tam jakieś wielkiej patologii ale nie powiedziałabym, że dziecko jest dla nich jakimkolwiek priorytetem. Dla nich najistotniejsze jest by dziecko nie przeszkadzało a ich wychowanie ogranicza się do tego, że dziecko ma ładne ciuchy i jedzenie. O jego rozwój w ogóle nie dbają. Andzia była tak samo wychowana i widać wzorce przekłada na wychowanie małej.
 7. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Mnie akurat nie chodzi o to, ze dwulatka była z niania tylko ze dziecko było chore a oni się nawet nim nie zainteresowali. Co sami przyznali publicznie.
 8. klaręns_reaktywacja

  Czy influ robią nas w konia?

  Kim jest inti?
 9. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Pokaz gdzie napisałam, że powinni odwołać wesele? Jak rodzice w ogólnopolskim wywiadzie mówią wprost ze się nie przejmowali dzieckiem a Luka jeszcze sam się przyznał ze sam nie wiedział gdzie dziecko jest to dla mnie to przesadza. Nie musieli z dzieckiem siedzieć ale mogli zajrzeć co się dzieje z mała. Luka tez ja zostawił z kolega jak miała gorączkę bo był umówiony w Aqua parku. Wspaniała postawa.
 10. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Martwienia się o dziecko nie oznacza, ze całe życie podlega dziecku I znowu twoje podwójne standardy. Niby uważasz, ze ojcowie dziś się nie zajmują dziećmi ale uważasz, ze Luka to super ojciec bo nagrywa film z mała. W czasie imprezy nie interesuje się chorym dzieckiem ale ładnie wyglada na filmach wiec na pewno jest lepszy od innych ojców.
 11. klaręns_reaktywacja

  Andziaks

  Ona chyba nawet jakieś studia zaczynała ale nie skończyła. Luka tak samo.
 12. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Hahhahahah teraz to mnie rozbawiłaś. Ja byłam zła matka bo się niby przyczepiłam do nienarodzonego dziecka ale Wandziaksy są spoko rodzicami mimo iż przyznają, ze nie interesowali się chorym dzieckiem. Jako matka powiem Ci, ze jak zostawiam zdrowe dziecko pod czyjaś opieka to tez się czasami interesuje co u dziecka. Nie wyobrażam sobie by się super świetnie bawić i zapomnieć o dziecku. Tym bardziej o chorym dziecku. Dzisiejsi ojcowie zajmują się dziećmi. Oczywiście nie wszyscy ale społeczeństwo się zmienia i w wielu rodzinach opieka nad dzieckiem jest już dzielona na 50 %. Luka robi dokładnie to co ojcowie z 20 lat temu czyli minimum.
 13. klaręns_reaktywacja

  Zatorzańskie noce i dnie

  Czy Jacek będąc nad jeziorem reklamuje event w Krakowie?
 14. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Tacy super rodzice, ze nawet w czasie ślubu nie interesowali się co się dzieje z ich dzieckiem. Sami to powiedzieli w wywiadzie
 15. klaręns_reaktywacja

  yur i luk

  Andzia u Janachowskiej mówi, że najważniejsze w ślubie to to, że oni sobie powiedzą tak i nie chcieli by ich ślub był porównywany z innymi. Dlatego tez by to tak było najważniejsze to kręcili filmy o ślubie od pół roku i zamówili kwiaty za 200 k i slub za jakiś milion złotych
×