Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pani fotograf

Zarejestrowani
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pani fotograf

  Co najbardziej dziwi cię w płci przeciwnej?

  . Najkrócej jak się da Nic nie jest w stanie zaskoczyć mnie w płci przeciwnej
 2. Pani fotograf

  Zachowanie faceta po romansie

  A ty nadal o tym i o tęsknocie? Cóż jest warta kobieta, która zdradza męża, pierze brudy na forum, a jej kochanek zdradza żonę? Też mi historia o Romeo i Juli
 3. Pani fotograf

  Zachowanie faceta po romansie

  Jest żonaty, że to był romans? Na co Ci ktoś taki?
 4. Pani fotograf

  Czy jest sens pisania listu do ex

  Z tego co zauważyłam, raczej go masz i ma go również Twój były chłopak( pisałaś stronę wcześniej ) Nikt z nas tutaj obecnych, nie jest lekarzem i raczej nie powinien wystawiać diagnoz na podstawie tego co piszesz. Myślę, że powinnaś z kimś pogadać i zdecydowanie podnieść swoją samoocenę, która jest zerowa.
 5. Pani fotograf

  Czy jest sens pisania listu do ex

  Ile Ty masz dziewczyno lat? Mam nadzieję, że to jest jednak durna prowokacja
 6. Pani fotograf

  Czy jest sens pisania listu do ex

  Ale jak dalej wyobrażasz sobie taką relacje? Ile Ty masz lat, że tak dziecinnie się zachowujesz? Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Przestań brać chłopa na litość, odetnij się od niego, usuń kontakty, wyciągnij wnioski, zamknij za sobą te drzwi. A nowa miłość kiedyś sama Cię dopadnie Z tej mąki chleba nie będzie.
 7. Pani fotograf

  Czy jest sens pisania listu do ex

  Kto w dzisiejszych czasach pisze miłosne listy? Teraz dominują nudesy i wiadomości na whatsapp i messenger Pytanie tylko po co to i dlaczego jest eks?
 8. Pani fotograf

  Czy zdradziła

  Chyba lepiej brzmi przyszłej, niż byłej, która w dodatku oszukiwała i zdradzała. Co taka kobieta jest warta? Nic. Zupełnie nic. Nie wiem po co tyle czasu, emocji i energii jej poświęcasz? Chyba jesteś jakimś masochistą, lub robisz nas w konia świetnie się przy tym bawiąc
 9. Pani fotograf

  Czy zdradziła

  Gdzie Twoja narzeczona? I jaką w końcu podjąłeś decyzję?
 10. Pani fotograf

  Czy zdradziła

  U Ciebie bezpieczeństwo, u drugiego seks Straszna historia i obyś nigdy więcej nie trafił na taką kobietę. A tą jak najszybciej pogoń
 11. Pani fotograf

  Czy zdradziła

  Więc co zrobisz? Mieszkacie razem? Co zamierzasz dalej z tym zrobić?
 12. Pani fotograf

  Czy zdradziła

  W takim razie dlaczego jest nadal z Tobą, a nie z tamtym? I dlaczego tak ją kontrolujesz?
 13. Pani fotograf

  Czy zdradziła

  No i co z tego, że tamten jest lepiej usytuowany, niż Ty? Masz tym jakiś problem i czujesz się przez to gorszy? Jeżeli to nie prowokacja(?) to jako dojrzała kobieta, która różne rzeczy w swoim życiu widziała mogę doradzić - Zerwij z tą dziewczyną, bo po ślubie będzie jeszcze gorzej, aż się rozwiedziecie. O ile w ogóle do niego dojdzie. Dziewczyna za Twoimi plecami obgaduje Ciebie, usuwa rozmowy, no i te prezerwatywy Resztę przemilcze Dziękuję za uwagę.
 14. Pani fotograf

  dziewczyny co dziś na obiad szykujecie...

  Jest ratownikiem medycznym i niedawno zaszczepił się jak ja 3 dawką szczepionki Kiedyś mu powiedziałam, że żadnej pracy się nie boję. Mogę nawet myć zwłoki w prosektorium Nie jestem typem księżniczki na ziarnku grochu, która niczego zrobić nie potrafi. Bo pewne rzeczy wyniosłam z domu. Zresztą jak i on, bo rodzice sporo nas nauczyli i wymagali.
 15. Pani fotograf

  dziewczyny co dziś na obiad szykujecie...

  A ja gotuje, bo uwielbiam to robić. Zajmuje się domem, ogrodem. Ale zakupy robi i rachunki płaci już mąż, bo ja tego nie lubię robić Oczywiście pracujemy też zawodowo po 12 godzin, bo taką mamy pracę i na inne zmiany w systemie się nie zapowiada Wszelkie naprawy, remonty, usterki, też robi mąż - Bo zna się na tym i jest typem majsterkowicza.
×