Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

serduszkowiec01

Zarejestrowani
 • Zawartość

  138
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Good

Ostatnio na profilu byli

1518 wyświetleń profilu
 1. I tak i nie. Jak się zasiedzi w domu i zaniedba to nawet jak odejdzie od niej mąż to jaki facet na nią spojrzy? Ja bym poszła do pracy nie dla męża ale dla siebie i dla dzieci. Nic na siłę. Ale powinna próbować.
 2. serduszkowiec01

  Zostawiła mnie bo miałem ja gdzieś

  Myślę że przerwa i tęsknota dobrze robią. Może za jakis czas jeszcze do siebie wrócicie. Daj temu czas. Miłość okazuje się nie tylko czułymi gestami, ale i słowami (kochanie, kotku, aniołku) o czym często zapominacie. Poczekaj i spróbuj ponownie. Z miłości nigdy nie powinniśmy rezygnować...
 3. To mu powiedz, że jak chce, żebyś nosiła su.kienki, niech zacznie Ci je kupować, swoją drogą niezła zabawa, nauczy się czegoś chłop, pozna jaki nosisz rozmiar a Ty skorzystasz i zmienisz dla niego swój image, jeśli on tego tak bardzo chce...
 4. A kupił Ci chociaż jakąś su.kienkę skoro tak bardzo chce byś je nosiła?
 5. Noż k... książę na białym rumaku się znalazł. On Cię pogrąża bo chce nad Tobą mieć przewagę. Nie daj się.
 6. Uważam że nie powinnaś dać mu się sterować, zastraszać i szantażowac, a takie uwagi podchodzą pod jakiś szantaz według mnie. To Ty masz chcieć wyglądać lepiej, piękniej a nie pod czyimś wpływem bo ktoś Ci każe. Następnym razem jak zwróci Ci uwagę to odgryź się i powiedz mu, że on też nie najlepiej wygląda i żeby popatrzył w lustro. Powinno zadziałać.
 7. serduszkowiec01

  Pigułki

  Pigułki są najlepsze. Mówię Wam. Są the best. Od bólu głowy, na ból zębów, na ból ucha. Na wszystko. Są do rany przyłóż. Tylko pigułki!
 8. Nie trzeba im nic "słodkiego" dawać, bo się rozbestwią i nie będą robić. Kawa czy herbata, czajnik - to co innego. Jeszcze gdyby Ci robotnicy to byli faktycznie jacyś moi znajomi, to bym ich z chęcią czymś do kawy poczęstowała. Jednak obcy mogą to odebrać jako zbytnie spoufalanie się z nimi i nie, nie będzie to dobrze odebrane przez nich.
 9. serduszkowiec01

  Eurowizja 2023

  I tak w tym całym konkursie najlepsza jest Australia - jak oni się cieszą co roku, że występują na Eurowizji. Ile u nich radości. Zawsze mam z nich radochę - ciekawe kto to wymyślił, żeby oni brali też udział. Znalazłam artykuł w internecie, który częściowo wyjaśnia ich udział w konkursie. Może kiedyś wygrają i będą organizować konkurs w jednym z europejskich miast - tak jest napisane.
 10. serduszkowiec01

  Sama zdana na siebie

  Dobrze to idź do swojej żony (nie ubliżając jej w niczym ani jej nie obrażając) i nie zawracaj mi już pytaniami głowy. Miłego wieczoru i gratulacje.
 11. serduszkowiec01

  Sama zdana na siebie

  Bądź tak miły i uprzejmy i racz zejść z mojego małżeństwa, wszak temat jest o nieco czym innym i nie ja go zakładałam. Niepotrzebnie dałam Ci się sprowokować i niepotrzebnie odpowiadalam na Twoje pytania. Wróćmy do tematu i problemu autorki.
 12. serduszkowiec01

  Sama zdana na siebie

  Posłuchaj. Moje małżeństwo już od dłuższego czasu przechodzi kryzys. Wiem czy domyślam się, że chcesz mi udowodnić, że : kobiety są beznadziejne, kobiety same są sobie winne bo lecą na drani i później mają za swoje albo, że kobiety biorą sobie faceta z pierwszej lepszej okazji i biorą ślub bez miłości a później przychodzi otrzeźwienie i nagle budzimy się z ręką w nocniku. Ale u mnie nic z tych rzeczy. Po prostu życie jest życiem. I uważam że nie do końca chodzi o to, ile kto zarabia. Najważniejsze są miłość i szacunek do drugiego człowieka. Więc nie, nie napisze Ci kto ile zarabia, tylko powtórzę raz jeszcze, że u mnie się sprawdziło i posiadania dwóch osobnych portfeli a nie jednego wspólnego w naszym przypadku jest najlepszym rozwiązaniem. W naszym przypadku. I nie szukam tu na forum żadnego pocieszenia. Po prostu kocham dzieci a czas i pustkę zabijam pisząc sobie w internecie.
 13. serduszkowiec01

  Mam pytanie

  Siostra nie musi siostrze robić takiej przysługi, to nie jest matka, teściowa - chociaż tutaj też się często zapomina o wdzięczności względem nich. Ale wykorzystywać też się człowiek nie powinien dawać. Mogą wyjść gdzieś na kolację, do kina czy na babskie zakupy, tyle że zapraszającą i fundująca powinna być teraz ta, która korzystała wcześniej z pomocy przy pilnowaniu dziecka. Swoją drogą szkoda, że autorka nie napisała, co przez ten czas robiła jej siostra, jaki był powód "zatrudnienia" jej jako niańki. W ogóle nic nie wiemy o autorce, czy ma dzieci, czym się zajmuje - może jest umęczoną matką polka, której siostra nagminnie będzie podrzucać do pilnowania dzieci, teraz jedno, później w liczbie mnogiej.
 14. Przecież w czymś musiał być dobry ten jej facet. Niech znowu nie przesadza i nie będzie taka zachłanna. Może w łóżku?
 15. Ona miała plan - Ty nic nie rozumiesz... Miała żyć na pewnym poziomie, po to się "chwytała" faceta (z przeszłością), który dobrze zarabia. Nie wzięła tylko pod uwagę, że równie dobrze płaci na dziecko... I plan nie wypalił.
×