Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RTX 3070 TI

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1580
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

296 Excellent

Ostatnio na profilu byli

714 wyświetleń profilu
 1. Ostrzegałem (z resztą nie tylko ja), jeszcze w czasie gdy robotę miałeś i dawali ci szansę za szansą... więc śmiało można napisać: masz co chciałeś. Jak przestaniesz chlać i będziesz kontynuował leczenie, to jeszcze wiele szans przed tobą, ale to warunek konieczny: AA i leczenie.
 2. RTX 3070 TI

  Kobiety kochają mężczyzn, którzy mają cel i go realizują

  Często się nie udaje to co sobie zaplanujesz, ale sam fakt, że mężczyzna ma jakiś cel, do czegoś dąży, ma ambicje daje mu punkty i oczywiście jest atrakcyjniejszy niż wieczny Piotruś Pan, któremu wszystko się z góry należy, a jeśli tego nie dostaje, to wina wszystkich dookoła, tylko nie jego samego, lub taki, który ciągle ma bariery i lęki przed wypłynięciem na głębszą wodę, więc siedzi zamknięty w wąskiej strefie komfortu. Tak było zawsze, bez względu na epokę w której żyli ludzie, zawsze mężczyźni którzy osiągnęli sukces, lub przynajmniej w tym kierunku dążyli cieszyli się największym powodzeniem i mieli najlepszy wybór wśród kobiet.
 3. Zgadzam się z tym. Nie ma takiej możliwości, by kobieta była w stanie fizycznie konkurować z transseksualistką... po prostu. Męskie ciała są wydolniejsze, płuca mężczyzn mają większą pojemność i testosteron też ma wpływ na to, co niegdyś biegaczki z NRD mogły przetestować. Powinna być osobna kategoria dla osób trans, zdecydowanie nie powinny takie osoby startować w kategorii żeńskiej, bo to jest po prostu niszczenie sportu żeńskiego i marzeń wielu dziewczyn, które całe życie pracowały na sukcesy w sporcie.
 4. RTX 3070 TI

  Jak żyć własnym życiem

  Akceptacja - to jest słowo klucz. Walczysz z czymś...nie akceptujesz teraźniejszości, bo tkwisz w świecie, którego już nie ma, w czymś co się skończyło... jak spojrzysz na to z pewnej odległości, tak jak nauczyciel czasem każe uczniowi zrobić trzy kroki w tył od tablicy, by zobaczył cały wzór, a nie tylko fragment i pojął gdzie zrobił błąd, tak ty spróbuj spojrzeć na to szerzej. Zaakceptuj, że nie na wszystko masz wpływ, że mimo, że bardzo chcesz, nie zawsze będziesz w stanie to coś zmienić. Gdy przyjdzie akceptacja tego co jest, wynikająca z przerobienia tego w swojej głowie wtedy łatwiej ci będzie skupić się na własnym życiu.
 5. RTX 3070 TI

  Zaraz jadę po raz pierwszy w życiu do Dino.

  U mnie w Biedrze już od 2óch tygodni nie ma Laysów... straszna lipa z wyborem chipsów... tylko Crunchipsy i te biedronkowe. W Dino z tego co kojarzę zawsze był lepszy wybór piwa i chipsów.
 6. RTX 3070 TI

  Zaraz jadę po raz pierwszy w życiu do Dino.

  No właśnie ze względu na konkurencję, taki model biznesowy. Dino priorytetowo stawia sklepy tam gdzie nie ma Biedronek, więc jest rynek do zagospodarowania nim Biedra łapę postawi xD. W Warszawie Biedronek jak nasraał, więc ciężko byłoby im konkurować cenowo.
 7. RTX 3070 TI

  Zaraz jadę po raz pierwszy w życiu do Dino.

  A na Biedronki nie? xD Biedronka tańsza od Dino bo ma dużo własnych marek i może częściej robić promocje dzięki temu.
 8. RTX 3070 TI

  Zaraz jadę po raz pierwszy w życiu do Dino.

  No u mnie na dzielni Dino był przed Biedronką jeszcze. xD
 9. Szkoda bo potencjalnie mógłby być content porównywalny do przemkowego sylwestra 2019
 10. Kobieta na jedną noc to taka, z którą nie czujesz żadnej szczególnej więzi emocjonalnej, masz przeświadczenie, że spotykanie się z nią nie wnosiłoby wiele do twojego życia, a czasem nawet sprawiłoby wiele problemów. To kobieta, która często wysyła sama sygnały, że ma dość luźne podejście do seksu i nie byłby dla niej to problem pójść do łóżka z kimś kogo ledwo co zna. Tak w skrócie, to taki książkowy przykład: na tyle atrakcyjna by iść z nią do łóżka, na tyle nie atrakcyjna, by nie chcieć niczego więcej.
 11. RTX 3070 TI

  Świat za 100 lat

  Też mi się wydaje, że to nie załapie na dużą skalę, ale próbować będą na pewno, bo uzależnić naiwniaków od wirtualnej utopii z biznesowego punktu widzenia byłoby niesamowicie korzystne dla Zuckerberga, zwłaszcza, że Facebook zaczyna stawać się mocno niemodny i kojarzony z mamuśkami i tatuśkami +40, a nie z czymś "fajnym", a przecież na tym odcinali przez lata kupony, że facebook był modnym miejscem spotkań, podobnie z resztą Twitter zaczyna mieć ten problem... i dobrze.
 12. RTX 3070 TI

  Świat za 100 lat

  Facebook i inne korporacje pchają teraz coś co nazywa się "metaverse" czyli taka hybryda codzienności ze światem wirtualnym, z fikcją, jeśli to im się powiedzie, to dystopijnie może dopiero zacząć być.
 13. RTX 3070 TI

  Świat za 100 lat

  Jest taka fajna gałąź popkultury zwana retrofturyzmem. Zajmuje się tym jak ludzie z przeszłości wyobrażali sobie przyszłość. Czyli np jak w latach 50 tych wyobrażali sobie rok 2000. Ciekawostką jest, że w latach 50 i 60 ludzie w zachodnich krajach wyobrażali sobie przyszłość bardzo optymistycznie (mimo zimnej wojny), a w latach 80i 90 bardzo pesymistycznie, do tego stopnia, że powstała nowa gałąź zwana cyberpunkiem.
 14. Miałem narkozę ogólną w dzieciństwie i to wygląda tak: dają ci maskę na twarz i po kilku minutach usypiasz i nic nie wiesz, nic nie czujesz, nic nie pamiętasz, gdy się budzisz jest już po wszystkim, a ty się czujesz jakbyś zwyczajnie miał drzemkę.
×