Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_W҉i҉d҉m҉o҉ _

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1782
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

233 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1633 wyświetleń profilu
 1. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Kupiłem lajki na fb dla swojej firmy

  Na instagramie i youtu.be to samo można kupić aby się wypromować.
 2. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Kupiłem lajki na fb dla swojej firmy

  Już dawno można było kupić chyba nawet na allegro polubienia, recenzje, posty aż w końcu lajki, czy emotki z dziubkami od realnych przecież osób, bo żadne boty tego nie generują. Nie dziwię się ruskim, że robią swój internet.
 3. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Powiedzcie mi jak to jest?

  Tragedia jak to wygląda i ciekawe jak z kwestiami bezpieczeństwa. Ale do Serbia jechać na wakacje i tym przyjechać kupując okazyjnie za parę euro. Nie no kultowe trochę jak polonez.
 4. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Powiedzcie mi jak to jest?

  No ja wiem, że vv ubrali w budę skody. Żydek niemiecki cwany i chyba dalej kupują paliwa od ruskich, bo rezerwy sobie zapełniają, a inni nie mogą.
 5. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Powiedzcie mi jak to jest?

  Ty sie zapisz na prawko i może to zdasz jakimś cudem i kupuj jakąś Mazde czerwoną to dúpy będziesz wyrywał zamiast bić pianę bez sensu, bo lata lecą i można obudzić się z ręką w nocniku. Później starszym ludziom ciężko jest się czegoś nauczyć, bo to jak ze starymi drzewami.
 6. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Powiedzcie mi jak to jest?

  No to Niemcy. Ewentualnie Volvo, bo raczej nie ruska Łada czy czeska Skoda.
 7. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Powiedzcie mi jak to jest?

  Monisiu ano w krótkich spodenkach sobie pomykam, bo przecież nie będę się dusił w długich spodniach latem, a że szczupły jestem to mogę sobie pozwolić i najeczki zajėbiste kolekcje letnie mają więc można korzystać z nowych rzeczy.
 8. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Powiedzcie mi jak to jest?

  U mnie obecnie Japończyk i moto i auto, a nawet kosiarka. Bo są to rzeczy dobre i lubią wysokie obroty.
 9. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Powiedzcie mi jak to jest?

  Ale tak z ciekawości jak jeździsz to z jakiego kraju pochodzi auto, bo jestem fanem motoryzacji i nie musisz podawać marki. A na usuniętym temacie obstawiłem, że pomykasz jakimś Audi albo mietkiem, bo trasy robisz w związku z zawodem to musi być jakiś komfort przecież o niezawodność.
 10. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  cd. historii mężczyzny o przeszywającym spojrzeniu

  Pamiętam, ale nie mam teraz weny na opowiastki o romantyczno kryminalnym zabarwieniu. Ja bym poczekał na jego miejscu, ale tak żebyś się nie zorientowała i po to aby wybadać czy masz męża. Chociaż to opuszczenie książki to taki bezczelny sygnał jest, żeby druga strona wyszła z inicjatywą i żeby to jakoś pociągnąć. A jaki tytuł tej książki?
 11. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Klamać czy mówić ....

  Stać cię chyba na coś więcej niż robienie z oponenta wariata poprzez wmawianie jakiś chorób psychicznych tak jak libed. To teraz chcesz powiedzieć, że mam piwnice, a tak walczyłeś przez lata aby przekonać wszystkich, że nie mogę mieć piwnicy bo Google tak mówi. Tak jak w wyszukiwarce obczaiłeś, że deszcz padał, to nie mogło mnie słońce złapać bo nie wziąłeś w ogóle pod uwagę że bym deszcz że słońcem naprzemiennie jak to bywa o tej porze roku. Chyba z rok chciałeś mnie rozliczać z tego, że jakieś owoce kupiłem i jeszcze przekręciłeś nazwy tych produktów wymyślając jakieś mirabelki co nawet tego bym nie kupił nigdzie, ale to ja na mam syf w głowie i jestem chory według Miecia.
 12. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Klamać czy mówić ....

  Ty jeszcze bardziej cienki skoro nie udało ci się mnie wystalkować chociaż na głowie stawałeś. Zrozumiał bym twoje zachowanie gdybym ci coś złego zrobił, ale tak bez powodu chciałeś mi narobić syfu w życiu, to nie wiem co ty masz w głowie jaki syf.
 13. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Klamać czy mówić ....

  Odplacam tym samym, bo sypanie głowy popiołem jeszcze bardziej was nakręca aby utrudnić komuś fonkcjonowanie.
 14. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Klamać czy mówić ....

  Albo jak hejterstwo próbuje mnie rozjechać w kilka osób, to pierwszy lecisz z cegłą w ręku żeby mnie dobić. Chłopie prędzej ja wikarym zostanę niż ty będziesz człowiekiem szczerym i z czystymi intencjami.
 15. _W҉i҉d҉m҉o҉ _

  Klamać czy mówić ....

  W tym roku jeszcze nie paliłem, bo tak chce, a ty juz dorabiasz jakąś fazę. Mam pretensje do ciebie, bo twoje groźby były realne i zrobiłeś z pyska buta. Miałeś wyrządzić krzywdę komuś mi bliskimu tylko dlatego, że chciałem mieć tematy rzeki na ero. To tak jakby iść ulicą, nikogo nie zaczepić i narazić się na doznanie krzywd. O to mi głównie chodzi i przy okazji przypomniałem otoczeniu co ty nie wymyślałeś na swój temat rzekomo kim ty nie jesteś i nie byłeś. Nawet zaprzeczałeś pobyt w domu dziecka, a później sam się przyznałeś, że tam byłeś opisując im tutaj jak wygląda tam życie i pominąłeś wszystkie negatywne akty przemocy które tam doznałeś.
×