Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

discord

Zarejestrowani
 • Zawartość

  599
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

726 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  Tez mnie to bawi, mimo ze niby opuściła te sektę, nie przejdzie jej słowo swieta przez gardło. Ale vlogmas, kalendarze adwentowe to już spoko sa. Gdzie tu logika
 2. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  nie wiem jak można być z blechem, który ć.pa i ch.leje i zdradzał na prawo i lewo. brak godności brak obrzydzenia. F U J
 3. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  przecież zapowiedziała, ze będzie wracać książkowo, 7 razy:D
 4. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  jasne ze wrócili, chociaż pare dni temu w pogadance mówiła ze nie, więc wie ze oficjalnie nie może się przyznać. będzie udawać ze "róża jest u Łukasza" itp.
 5. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  jak stróż w Boże ciało
 6. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  oczywiście żeby tamtej na złość zrobić. Kontrole/sprawy się skończyły, niby do siebie nie wrócili oficjalnie, ale pokazuje go, jaki dobry tatuś i chłop, zakupy, prezenety- żeby tamtej się pochwalić/ podqurwic ja
 7. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  no oczywiście, papużki nierozłączki to są ostatnio przecież.
 8. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  6 tys na aparat, 6 na Macbooka, 4 na telefon, 4 na stronę w necie i mamy 20 kola dotacji wydane. ten aparat to już dawno w lombardzie zostawiła, zapewne żeby kupić nowego ajfona. taka mądra ona.
 9. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  I widać ze już dawno ta kamerę i obiektywy sprzedała, pewnie żeby kupić panele i te inne rzeczy, bo od zawsze nagrywa tylko telefonami. Niby mowila, ze to były jedyne rzeczy jakie zabrała uciekając od rudego, bo były cenne i mogła je sprzedać żeby oplacic hotel itp.
 10. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  no to była firma po to, żeby prowadzić jujuba i opodatkować kasę z współprac/mieć więcej współprac. pewnie tez i przy okazji żeby sprzedawać duże ilości ubrań w necie legalnie. firmę zamknęła jak tylko minimalny czas na jej prowadzenie i tani ZUS się skończyły. Więc raczej cieko ta firma przędła, wolała dalej na czarno to wszystko robić.
 11. discord

  Soł Bjuti Kłin

  tak, bo ona nadal nie ma kontaktu ani z ojcem, ani z matka przez ta religie.
 12. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  A tymczasem rudy w tym domu pomieszkuje, pokazuje swoją twarz na legalu, czy to nie jest zart z urzędów?
 13. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  Do jakiego urzedu można to zgłosić, żeby chociaż była kontrola? Niebywałe, ze osoba, której wszystko spadło niemalże z nieba za darmo, dom po remoncie, jeszcze narzeka! Ze pokoje za małe, ze wilgoć, ze to tamto. Jeszcze niech jej fugę wymienia bo zaszła grzybem.
 14. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  sa teorie, ze może ma jednoosobowa działalność w UK, inne, ze na czarno zarabia na yt. Ona sama jakoś firma się nie chwali, więc ciekawe.
 15. discord

  Karyna BeneFit & Feszyn

  Tak musza, do dwóch lat kontrola. Widać było ze Esterka do biznesu tez się nie nadawała, 20k wydała pewnie na laptopa, telefon i stronę internetowa. Po dwóch latach mogła to zamknąć bez problemu. Wrzucalam na disco kiedyś jej dane firmy z cdig, status zawieszona czy tam zamknięta.
×