Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

+RC+

Zarejestrowani
  • Zawartość

    4641
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

Wszystko napisane przez +RC+

  1. Z okazji mundialu Google uszykował fajną gierkę. Wpisujecie w wyszukiwarkę "mundial mecze", klikacie na interesujące was spotkanie i możecie wziąć udział w malej, acz przyjemniej grze wybierając preferowaną drużynę. Gra jest prosta, polega na strzelaniu karnych https://nerwica-forum.wpcdn.pl/monthly_2026_06/Screenshot_20260613-104330.png.d3eb8894c5841d7d7ac873a405302d58.png
  2. To by się dało w banalnie łatwy sposób zaimplementować emulowanie swipe'a kursorem, bo to bardzo prosta gierka, a wiele bibliotek ma nawet domyślnie wbudowaną podstawową obsługę takiego wariantu dla dekstopów, no ale Google ewidentnie tu celował w Android/iOS, pewnie na zasadzie przyciągnięcia smartfonowców, którzy mają chwilę czasu gdzieś na poczekalni, czy cuś i sprawdzają wynik meczu
  3. MI się wydaje, że to tylko na smartfony, bo tam się przesuwa palcem po ekranie piłką.
  4. +RC+

    Czy ten facet jest mną zainteresowany?

    Wyszedłem przed momentem spod prysznica, soczewki już wyjęte, oczy lekko pieką od szamponu...Wchodzę do salonu i mi się przewidziało, że 1:1... Myślę sobie, o ku... Ale podchodzę bliżej... Jednak to tylko miraż... 20 minut do końca.
  5. +RC+

    Czy ten facet jest mną zainteresowany?

    Szanse są niewielkie, że Katar się odwinie, no ale futbol, zwłaszcza turniejowy potrafi zaskoczyć... Dlatego jeszcze jedna bramka by dała Szwajcarom już taki autentyczny komfort... Haha, nawet komentator to przyznaje, gdy to piszę
  6. +RC+

    Czy ten facet jest mną zainteresowany?

    Mnie to zupełnie nie obchodzi co sobie ze Śliwką robiliście Lata pisania na tym forum nauczyły mnie sporego dystansu do tego miejsca. Zaczynamy drugą połowę.
  7. Na fonie z Androidem testowałem to było po wejściu w dany mecz, który przed nami.
  8. +RC+

    Czy ten facet jest mną zainteresowany?

    No w każdym razie nudy nie było na forum, gdy byłaś na urlopie. Zaraz druga połowa... Szwajcaria musi dowieźć.
  9. +RC+

    Czy ten facet jest mną zainteresowany?

    Hej, oglądasz mecza z mężem? Szwajcaria pięknie ogrywa Muslimów. Przem coś pisał, że po twoim zgłoszeniu do dzielnicowego z Łowicza była u niego na kwadracie policja... Nie wiem ile w tym prawdy, ale była mała aferka na forum z tym związana. Huh.
  10. A żałuj, bo piękny karny był przed momentem.
  11. Uroda to jakieś 70% sukcesu dla kobiet i może z 40% dla mężczyzn. Bycie przystojnym pomaga, bez dwóch zdań, ale nieogar życiowy, problemy psychiczne, zdecydowanie nie nadrobią dla tych pozostałych brakujących 60% Także jest jak jest...
  12. Ja tylko dwa razy w życiu schlałem się tak serio mocno... Raz po maturach i raz na zakończenie studiów... Poza tym, to elegancko, kulturalnie szklaneczka whisky z lodem, lub wytrawne białe/czerwone, które bardzo lubię, zwłaszcza portugalskie i hiszpańskie, dobre polskie piwa, czeskie też czasem sobie wypiję, tylko w weekendy i nigdy nie by się uchlać czy nawet zataczać, nie robić z siebie zwierza. Celowo się pilnuje by się nie upijać i dozować, bo raz się wciągniesz, to już do końca życia nie możesz tknąć ani piwka, bo cię będzie od środka niszczyć i stopniowo staczać na dno...
  13. Nie... O estrogenie nie słyszałem. Natomiast pod koniec życia faktycznie wywiad brytyjski uznawał że lepiej by przeżył, bo popełniał multum błędów strategicznych, przyspieszając wykrwawienie się Rzeszy
  14. Morel i tak go tam skutecznie doprowadził na skraj życia... Alianccy szpiedzy myśleli przecież, że nie możliwe by to taki konował był i że musi być w konspiracji... Okazało się że był takim konowałem xD
  15. Nie było innej drogi. Wartości była wyraźnie przekroczona przez długi.
  16. Kiedyś jak odbierałem wezwanie do sądu na sprawę, tez był lekki stres, ale okazało się że dziedziczę bardzo zadłużone mieszkanie tylko xD
  17. Weszli sobie w związku z tym przydziałem i zobaczyli ten cyrk cały na kółkach... Wariatów, trolli, kłócące się ze sobą baby i wpisy wrocławskiego narkotykarza spamującego ukraińskim disco i fotami proostytutek... To musiała być dla takich norminków niezapomniana przygoda internetowa xD
  18. No, jak odbywała się rozmowa ws forum, to musieli tu zaglądać. Jak admin Nerwicy tu zaglądając miał ból głowy, a on zna forumowe realia, to co dopiero tacy normalsi z małego posterunku xD
  19. Nie, za buszowanie w koszach raczej by ZOMO nie pukało .. To właśnie prędzej kwestia zgłoszeń, wezwań itp.
  20. +RC+

    gral ktos juz gothica remake?

    A już myślałem, że znów ktoś kogoś zasiał... Ale serio, w Cyberpunka od CD Projekt warto zagrać - jedna z lepszych gier jakie powstały dotąd w latach dwudziestych.
×