-
Zawartość
4641 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
1
Wszystko napisane przez +RC+
-
Z okazji mundialu Google uszykował fajną gierkę. Wpisujecie w wyszukiwarkę "mundial mecze", klikacie na interesujące was spotkanie i możecie wziąć udział w malej, acz przyjemniej grze wybierając preferowaną drużynę. Gra jest prosta, polega na strzelaniu karnych https://nerwica-forum.wpcdn.pl/monthly_2026_06/Screenshot_20260613-104330.png.d3eb8894c5841d7d7ac873a405302d58.png
-
To by się dało w banalnie łatwy sposób zaimplementować emulowanie swipe'a kursorem, bo to bardzo prosta gierka, a wiele bibliotek ma nawet domyślnie wbudowaną podstawową obsługę takiego wariantu dla dekstopów, no ale Google ewidentnie tu celował w Android/iOS, pewnie na zasadzie przyciągnięcia smartfonowców, którzy mają chwilę czasu gdzieś na poczekalni, czy cuś i sprawdzają wynik meczu
-
MI się wydaje, że to tylko na smartfony, bo tam się przesuwa palcem po ekranie piłką.
-
Wyszedłem przed momentem spod prysznica, soczewki już wyjęte, oczy lekko pieką od szamponu...Wchodzę do salonu i mi się przewidziało, że 1:1... Myślę sobie, o ku... Ale podchodzę bliżej... Jednak to tylko miraż... 20 minut do końca.
-
Szanse są niewielkie, że Katar się odwinie, no ale futbol, zwłaszcza turniejowy potrafi zaskoczyć... Dlatego jeszcze jedna bramka by dała Szwajcarom już taki autentyczny komfort... Haha, nawet komentator to przyznaje, gdy to piszę
-
Mnie to zupełnie nie obchodzi co sobie ze Śliwką robiliście Lata pisania na tym forum nauczyły mnie sporego dystansu do tego miejsca. Zaczynamy drugą połowę.
-
Na fonie z Androidem testowałem to było po wejściu w dany mecz, który przed nami.
-
No w każdym razie nudy nie było na forum, gdy byłaś na urlopie. Zaraz druga połowa... Szwajcaria musi dowieźć.
-
Hej, oglądasz mecza z mężem? Szwajcaria pięknie ogrywa Muslimów. Przem coś pisał, że po twoim zgłoszeniu do dzielnicowego z Łowicza była u niego na kwadracie policja... Nie wiem ile w tym prawdy, ale była mała aferka na forum z tym związana. Huh.
-
wy heeejterzy zachowujecie sie w tym momencie jak laski
+RC+ odpisał zwyrol na temat w Życie uczuciowe
A żałuj, bo piękny karny był przed momentem. -
wy heeejterzy zachowujecie sie w tym momencie jak laski
+RC+ odpisał zwyrol na temat w Życie uczuciowe
Uroda to jakieś 70% sukcesu dla kobiet i może z 40% dla mężczyzn. Bycie przystojnym pomaga, bez dwóch zdań, ale nieogar życiowy, problemy psychiczne, zdecydowanie nie nadrobią dla tych pozostałych brakujących 60% Także jest jak jest... -
Ja tylko dwa razy w życiu schlałem się tak serio mocno... Raz po maturach i raz na zakończenie studiów... Poza tym, to elegancko, kulturalnie szklaneczka whisky z lodem, lub wytrawne białe/czerwone, które bardzo lubię, zwłaszcza portugalskie i hiszpańskie, dobre polskie piwa, czeskie też czasem sobie wypiję, tylko w weekendy i nigdy nie by się uchlać czy nawet zataczać, nie robić z siebie zwierza. Celowo się pilnuje by się nie upijać i dozować, bo raz się wciągniesz, to już do końca życia nie możesz tknąć ani piwka, bo cię będzie od środka niszczyć i stopniowo staczać na dno...
-
Nie... O estrogenie nie słyszałem. Natomiast pod koniec życia faktycznie wywiad brytyjski uznawał że lepiej by przeżył, bo popełniał multum błędów strategicznych, przyspieszając wykrwawienie się Rzeszy
-
rym cym slyszales ze amerykanie planowali Hitlerowi wstrzykiwac estrogen ?
+RC+ odpisał zwyrol na temat w Życie uczuciowe
Morel i tak go tam skutecznie doprowadził na skraj życia... Alianccy szpiedzy myśleli przecież, że nie możliwe by to taki konował był i że musi być w konspiracji... Okazało się że był takim konowałem xD -
Nie było innej drogi. Wartości była wyraźnie przekroczona przez długi.
-
Kiedyś jak odbierałem wezwanie do sądu na sprawę, tez był lekki stres, ale okazało się że dziedziczę bardzo zadłużone mieszkanie tylko xD
-
A już myślałem, że znów ktoś kogoś zasiał... Ale serio, w Cyberpunka od CD Projekt warto zagrać - jedna z lepszych gier jakie powstały dotąd w latach dwudziestych.
