-
Zawartość
2720 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
4
Wszystko napisane przez Doktor ZG
-
Wątpię, zeby byla nimfomanka, by się tym podniecala. Po prostu płacisz za jakość to dostajesz.
-
Daj jej spokoj, nie twoja liga. Pytałem jak wygląda wizyta u prostytutki. Pilnują czasu?
-
Mam pytanie do gościa od tirow. Jak wygląda taka wizyta u prostytutki? Wchodzisz, płacisz i ona pilnuje czasu?
-
Ale bym chciał żeby Grzegorz Braun został premierem Polski xD
Doktor ZG odpisał Maaster na temat w Życie uczuciowe
I co myślicie, ze by sie stalo? -
Sprawdzam na tel. U nas teraz 15, ale odczuwalna gorzej, bo jak zawsze wiatr. Ale krótki rękawek dziś byl w miarę.
-
Na czas wyjazdu nie chcieliśmy siedzieć w telefonach, a teraz odpoczywa po podróży.
-
Przeciez jest ledwo może 20 stopni
-
O. Można spokojnie wracać do tematów takze o jedzeniu
-
Pieprz odpowiem ci tutaj, bo temat zablokowany. Na ten moment nie mam ochoty grzebać w tej piaskownicy, bo zbliża sie majówka, a potem wyjeżdżamy i liczę na to, ze nie będzie czasu. Także oczywiście będzie tu hejtowanie o kompromitacji itd i ucieczce, ale nie obrazilem się ani nie czuję sie skompromitowany. Ale mimo wszystko jestem trochę zaskoczony podejściem co niektórych
-
Australijczyk spaceruje po Brukseli - Stolicy Unii Europejskiej i nie może uwierzyć...
Doktor ZG odpisał +RC+ na temat w Życie uczuciowe
W Paryżu nie bylem. Za to bylem np w Belgii w Antwerpii i bardziej mi się podobało. Rynek jest naprawdę piękny. Natomiast np ta fontanna z sikającym chłopcem to nic ciekawego. Ogólnie dużo "ciapatych" wszędzie. W Brukseli sporo peda.lskich klimatów. -
Australijczyk spaceruje po Brukseli - Stolicy Unii Europejskiej i nie może uwierzyć...
Doktor ZG odpisał +RC+ na temat w Życie uczuciowe
Bruksela jest brzydka. Zawsze tam był syf, pamiętam, ze bylem tam pierwszy raz jako dzieciak i przeżyłem szok jak tam jest brudno. -
Niestety to byly pozory
-
Dobrze. I nie obraziłem się
-
Ewa tez byla grzeczna. Może nie na forum, ale w życiu. Także
-
Właśnie moim zdaniem byla całkiem grzeczna.
-
Jestem sadystą z natury. Lubię jak mnie ktos obraża. Więc?
-
Odpowiem. Trochę tak. A wiesz dlaczego? Bo jestes za grzeczna
-
To wersja dla wygodnych.
-
A przeciez widzisz, że piszę głupoty. Takze... A możemy przyjąć, że jestem facetem z autyzmem?
-
Ten pamiętam.
-
Dobre. Czyli człowiek jest skazany na wiarę
-
Wiesz, ze kiedys myślałem, że masz nick miłośniczki aktorów por. no z ero? Do tej pory czasem się zastanawiam, ale to niemożliwe
-
A ty jaki masz? Jakbyś nie widziała, ostatnio oskarżyłem cie o bycie Montym. Nie żebym mocno sie chcial przyczepić. To jest po prostu Kafe
