Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Doktor ZG

Zarejestrowani
  • Zawartość

    2720
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    4

Wszystko napisane przez Doktor ZG

  1. Doktor ZG

    salix skad wiesz tyle o rynku divek ?

    Wątpię, zeby byla nimfomanka, by się tym podniecala. Po prostu płacisz za jakość to dostajesz.
  2. Doktor ZG

    salix

    Daj jej spokoj, nie twoja liga. Pytałem jak wygląda wizyta u prostytutki. Pilnują czasu?
  3. Doktor ZG

    PIT, CIT, VAT

    Mam pytanie do gościa od tirow. Jak wygląda taka wizyta u prostytutki? Wchodzisz, płacisz i ona pilnuje czasu?
  4. I co myślicie, ze by sie stalo?
  5. Doktor ZG

    Dawało dziś...

    Sprawdzam na tel. U nas teraz 15, ale odczuwalna gorzej, bo jak zawsze wiatr. Ale krótki rękawek dziś byl w miarę.
  6. Doktor ZG

    Dawało dziś...

    Na czas wyjazdu nie chcieliśmy siedzieć w telefonach, a teraz odpoczywa po podróży.
  7. Doktor ZG

    Dawało dziś...

    Żyje.
  8. Doktor ZG

    Dawało dziś...

    Przeciez jest ledwo może 20 stopni
  9. Doktor ZG

    Witajcie kochani

    O. Można spokojnie wracać do tematów takze o jedzeniu
  10. Doktor ZG

    Witajcie kochani

    Pieprz odpowiem ci tutaj, bo temat zablokowany. Na ten moment nie mam ochoty grzebać w tej piaskownicy, bo zbliża sie majówka, a potem wyjeżdżamy i liczę na to, ze nie będzie czasu. Także oczywiście będzie tu hejtowanie o kompromitacji itd i ucieczce, ale nie obrazilem się ani nie czuję sie skompromitowany. Ale mimo wszystko jestem trochę zaskoczony podejściem co niektórych
  11. W Paryżu nie bylem. Za to bylem np w Belgii w Antwerpii i bardziej mi się podobało. Rynek jest naprawdę piękny. Natomiast np ta fontanna z sikającym chłopcem to nic ciekawego. Ogólnie dużo "ciapatych" wszędzie. W Brukseli sporo peda.lskich klimatów.
  12. Bruksela jest brzydka. Zawsze tam był syf, pamiętam, ze bylem tam pierwszy raz jako dzieciak i przeżyłem szok jak tam jest brudno.
  13. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Niestety to byly pozory
  14. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Dobrze. I nie obraziłem się
  15. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Ewa tez byla grzeczna. Może nie na forum, ale w życiu. Także
  16. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Właśnie moim zdaniem byla całkiem grzeczna.
  17. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Jestem sadystą z natury. Lubię jak mnie ktos obraża. Więc?
  18. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Odpowiem. Trochę tak. A wiesz dlaczego? Bo jestes za grzeczna
  19. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    To wersja dla wygodnych.
  20. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    A przeciez widzisz, że piszę głupoty. Takze... A możemy przyjąć, że jestem facetem z autyzmem?
  21. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Ten pamiętam.
  22. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Dobre. Czyli człowiek jest skazany na wiarę
  23. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    Wiesz, ze kiedys myślałem, że masz nick miłośniczki aktorów por. no z ero? Do tej pory czasem się zastanawiam, ale to niemożliwe
  24. Doktor ZG

    Kącik pachnący praniem

    A ty jaki masz? Jakbyś nie widziała, ostatnio oskarżyłem cie o bycie Montym. Nie żebym mocno sie chcial przyczepić. To jest po prostu Kafe
×