Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

skuwka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez skuwka

 1. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  ...a ja, co ze mną będzie?
 2. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  ...a co będzie ze mną, czy żadna z Was nie zaprosi mnie na BABSKI wieczór i na ploteczki? smutna jestem:(
 3. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  Stańczyku , bardzo lubię prowokować i szczególnie Ciebie Skarbeczku:) Gdybyś napisał, że nie masz ręki lub nogi lub ze słuchem masz kłopoty to można to wszystko zrozumieć, że życie dało Tobie w kość , natomiast jeżeli tu na kafeterii sam podpuszczasz kobiety aby się nad Tobą użalały to jest to w porządku skoro jesteś zdrowy facet i tylko udajesz, że nie masz jaj ? Po cholerę prowokujesz ? Jak będziesz prowokował to też będziesz prowokowany, każdy kij ma dwa końce :) Pilnuj się , nie znasz swojej chwili lub sekundy, prowokatorzy czekają :)
 4. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  hihihi. dzień bez podpuszczania Stańczyka jest dniem straconym:)
 5. skuwka

  Szczęście?

  ....mnie to nawet Stańczyk nie chce:(
 6. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  Stańczyku , dlaczego mam sobie żartować?
 7. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  i poszedł Stańczyk, woli oglądać kryminalnych niż mnie...nawet Stańczyk mnie nie chce..:(
 8. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  Stańczyku kochany, mam wzrost 162 cm. i ważę ( ważyłam się przed chwilą ) 56 kg i nie wiem, czy spełniam Twoje oczekiwania ale jestem blądynką .. włosy do ramion i mam zielone oczka,podobno trochę jestem podobna do młodej Szapołowskiej a może nawet jestem jej córką:)
 9. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  Stańczyku, jesteśmy już dorosłymi ludźmi i tak samo ja i Ty Skarbeczku potrzebujemy miłości i przytulić się do siebie:) , oboje jesteśmy wrażliwcami:) , razem będzie nam przytulniej i przyjemniej:), czy myślałeś o stałym związku z kobietą, czy również pragniesz i oczekujesz miłości tak jak ja, czy chcesz mieć fajną rodzinkę tak ja ja?
 10. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  Stańczyku , mogę do Ciebie przyjechać Skarbeczku i w okolicy pokój w hotelu wynajmę....może pójdziemy na miłą kolację ? Ja płacę :( Bardzo potrzebuję przytulania i miłości:) Może zechcesz i nam sie uda razem:) Przyjechać ?
 11. skuwka

  ........Prośba o radę.............

  Cześć Stańczyku :) a może ze mną masz ochotę się spotkać ?
 12. juhean , ja mam jeszcze ...ciekawiej,czasem się czuję kobietą...a czasem mężczyzną:( ,chyba wszystko przez hormony:(
 13. ......obiecałam,że te pieniążki oddam rodzinie do końca maja ale już potrzebują,nagle mama zachorowała i muszę oddać co odłożyłam,nawet na samolot nie będzie mnie stać:(
 14. Diablo1981 ,wiesz ...ja mam spore długi do spłacenia i zapożyczyłam się u rodziny i koleżanek aby przyjechać do Warszawy,muszę 8000 zł oddać ,moim rodzicom teraz bardzo zależy na tych pieniążkach a jak wyjadę to w jaki sposób spłacę długi,wiesz...boję się jechać w nieznane:(
 15. ............czyli na własny koszt muszę polecieć do Dublina a co będzie dalej?
 16. słabo znam angielski i raczej nie poradzę sobie:(
 17. Witaj.Jestem chętna do pracy.Pochodzę ze wsi i u mnie jest bieda.Próbowałam się zahaczyć w Warszawie ale bez znajomości trudno jest o dobr ą pracę,więc sprzątam w firmach.Ile mogę zarobić pracując u Ciebie?
 18. ...rano na szóstą do pracy idę , pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i pozwólcie, .............że przytulę, bardzo potrzebuję :) dzięki :)
 19. ....każdy z nich jest lalusiem i osłem, nawet nie potrafią przeprosić .. chamy ordynarne i nie potrafią się zachować w towarzystwie, pierdzi i beka i nawet nie przeprosi ...... jak się upije to rzyga dalej niż widzi .......... rzuca się z pięściami i bije wszystkich po wódzie , schlane bydle wraca i do stodoły idzie spać ...taki jest mój brat....... wyniosłam się do Warszawy aby nie patrzeć na bydle i innych zarzygańców .......... daję sobie radę..
 20. ....jak to jest że każdy facet we mnie wzbudza obrzydzenie.......nie cierpię facetów......bez sensu są, mataczą i kłamią ...... lubię być z dziewczynami :)
 21. ...w ubiegłym roku w sierpiu uciekłam z przed ołtarza .... schowałam się przed ludźmi w wynajętym mieszkaniu na dwa tygodnie ......... ja nie potrzebuję i nie chcę faceta .....chyba się taka urodziłam ..... faceta traktuję jak zło konieczne .... , nie chcę faceta ..
 22. ..........muszę się Wam przyznać dziewczyny, że zawsze wolę kobiece towarzystwo , jakoś weselej jest, nie lubię zadawać się z tymi durnymi facetami , pyskaci są i ciągle czegoś chcą .......... nie potrzebuję faceta , lubię z kobietą być i rozmawiać albo coś więcej ..
 23. ....mam keksa wczorajszego z rodzynkami i bakaliami....mniam :)
 24. ...polecam , Tylko mnie kochaj ........... świetna komedyjka i już jest na DVD , kupiłam dzisiaj w gazetce VIVA za 15 zł..
×