Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Optymistka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  707
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Optymistka wygrał w ostatnim dniu 7 Marzec

Optymistka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

172 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1726 wyświetleń profilu
 1. My z Naughty mamy uczulenie na pier.dolenie i jak widzimy takie tematy to od razu dostajemy wstrząsu anafilaktycznego.
 2. Podlinkuję Ci nazwy użytkowników na privie, załóżcie sobie antyfanklub Optymistki
 3. A chciałabym się dowiedzieć jeszcze - czym karmisz męża? Bo z tego co wiem, to u mężczyzny po wytrysku następuje refrakcja, czyli kurczenie się i wiotczenie pe. nisa. Wiele bym dała, by mój po org.azmie mógł jechać dalej... Dziwi mnie, że nikt tu nie zwrócił uwagi na ten jakże bajkowy fragment.
 4. A chciałabym się dowiedzieć jeszcze - czym karmisz męża? Bo z tego co wiem, to u mężczyzny po wytrysku następuje refrakcja, czyli kurczenie się i wiotczenie penisa. Wiele bym dała, by mój po orgazmie mógł jechać dalej... Dziwi mnie, że nikt tu nie zwrócił uwagi na ten jakże bajkowy fragment.
 5. Dobra, trochę poszło to w stronę wykłócania się o słowa. Jak byśmy nie nazwały tego, co powinien robić odpowiedni partner i ojciec, to niestety nie jest to okazyjne przewinięcie pieluszki, potrzymanie niemowlaka kiedy matka idzie do toalety ani zabranie malca na godzinny spacer. To codzienne, nieprzyjemne przecież obowiązki, męczące, frustrujące, wymagające też przyjaźni między rodzicami. Wracam do sytuacji autorki. Ona sama wychowuje synka, męczy się z nim, użera, a jaśnie pan wymawia się pracą. No nie tak to powinno wyglądać.
 6. Niepotrzebne są takie tematy. To, że się pomyliłam to dowód na to, że jest tego za dużo. Zamiast uprawiać seks z prawidłowo stosowaną antykoncepcją dają d jak chcą, a potem wypisują po forach. No Chryste...
 7. A potem jeszcze jęczy, że kobieta nie ma ochoty na seks, nie zapominajmy o tym. Chociaż ja nie wiem, jak można sobie na ojca dziecka wybrać typa, który tak podchodzi do małżeństwa i rodzicielstwa. Tak wychowałaś, takiego wzięłaś, to takiego masz.
 8. Macierzyński kończy się po 20 tygodniach. To dziecko ma 3 lata i kobieta chodzi do pracy.
 9. Nie chcę, ale jestem. Einsteinem nie jestem ani Skłodowską, choć przy takich jak autorka mogę uchodzić za alfę i omegę. Niemniej można się pogubić w tych wymyślnych sposobach zaspokojenia popędu seksualnego przy jednoczesnej niechęci do rodzicielstwa. Kombinuje toto na wszelkie sposoby zamiast po prostu kupić prezerwatywy i używać je zgodnie z instrukcją.
 10. To z pewnością nie w tym sensie. Wolałam jednak nie zaczynać kolejnej czczej dyskusji o niczym. Cóż, jak zwał tak zwał. Pomaga, zajmuje się... Jeśli narracja wygląda tak jak w poście autorki, to po prostu kobieta jest samotną matką z mężczyzną dochodzącym.
 11. Ja polecam cofnąć się do szóstej klasy szkoły podstawowej i poczytać o zapłodnieniu. Polecam też szczerze, z całego serca, odpowiedzialny i bezpieczny seks. Jest naprawdę fajny i pozwala uniknąć zakładania kompletnie KRETYŇSKICH tematów na forach. Innymi słowy - załóż facetowi gumę zamiast potem zakładać głupie tematy.
 12. Tylko jeśli temat zakłada osoba kompletnie nieświadoma tego, jak się rozmnażają ludzie, a zabiera się za seks.
 13. Dokładnie tak, dziewczyny. Pomagać mąż może przy robieniu przetworów - obierze warzywa i pozakręca słoiki. Dziecko powinien wychowywać pół na pół z matką.
 14. Preejakulat, mówi to coś naszej księżniczce?
×