Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mortifer

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez mortifer


 1. Najważniejsze to, nie patrzeć w przeszłość. Drugie to, kupić kawałek ziemi, trzecie wybudować domek "budę dla psa" i w razie potrzeby go powiększać. Kochać psa, kota i tego kogoś kto się plącze pod nogami zanim pojawi się dziecko. Cel to język obcy, napisanie książki i namalowanie obrazu, przy którym każdemu dech zaprze. Żadnych zabaw - bo to daje tylko wspomnienia, a przy tym chleb odbiera. I żadnych przyzwyczajeń, bo to prowadzi do samo zamartwiania.


 2. Ja widzę, że nic się nie zmieniło przez dziesięć lat. Każdy ma świat wokół "Na Wspólnej", albo "M jak miłość" lub "Na dobre i złe"; pożyczki milionowe, praca tylko w biurze, a kołnierzyki wyłącznie od Armandiego. 

  Czyli nikt nie zabiera śmieci, nikt nie piecze chleba, nikt nie pracuje tutaj fizycznie.


 3. Nie ważne ile masz trudu ze znalezieniem imienia... ONO już ma imię, Ty tylko musisz je wypowiedzieć. A potem klamka już zapadła. Dlatego pomyśl o swoim imieniu. Było od tak, po głupku wymyślone po kłótniach i szperaniu w kalendarzach... Imię to nic innego jak coś, jak słowo, które kochamy w sobie nad życie. Ktokolwiek by je wymyślił.
×