Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_iftar_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  916
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  W Belgii 27 emerytów wciąż otrzymuje dodatkową emeryturę od rządu niemieckiego, obiecaną im w 1941 roku przez kanclerza III Rzeszy Adolfa Hitlera - pisze flamandzkie "De Morgen". Świadczenie jest przyznawane za "lojalność i posłuszeństwo" nazistowskim Niemcom. https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-27-belgijskich-esesmanow-wciaz-otrzymuje-emeryture-hitlera,nId,2844467
 2. _iftar_

  Kaczka na taczke...

  niemozności intelektualnej dyskusji na argumenty intelektualista
 3. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  No cóż...warunki znasz. A o kim chcesz plotkować???
 4. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Fota, numer konta i książeczka zdrowia. Potem podyskutujemy.
 5. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Antypolonizm może stać się przeszkodą w marszu Netanjahu i Likudu po utrzymanie władzy. Albo może mu w utrzymaniu władzy pomóc. A stawka jest poważna - jeśli przegrają, BIbI pójdzie do więzienia nawet razem z żoną.
 6. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Czeski premier Andrej Babisz poinformował, że szczyt V4 w Izraelu nie odbędzie się. Zamiast tego planowane są spotkania dwustronne. Wcześniej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że Polska nie weźmie udziału w szczycie.
 7. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Podjąłem decyzję o odwołaniu wizyty polskiej delegacji na szczyt V4 w Izraelu - poinformował premier Mateusz Morawiecki. W poniedziałek i wtorek w Jerozolimie ma odbyć się szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Dla nas ta część historii jest bardzo ważna, dlatego nie zgadzamy się na taką retorykę w dyplomacji-informuje Kancelaria Premiera. Polski ambasador w Izraelu Marek Magierowski czynił starania żeby takie przeprosiny przyszły, ale strona izraelska ich nie wystosuje.Przez kilka godzin polska strona czekała na reakcję Izraela.
 8. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Czekamy na stanowczą reakcję na karygodne, niedopuszczalne i rasistowskie słowa nowego ministra spraw zagranicznych Izraela; jeżeli tej reakcji nie będzie, szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz nie uda się na szczyt V4 w Jerozolimie"
 9. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari została wezwana do szefa MSZ Jacka Czaputowicza - podaje izraelski dziennikarz, Barak Ravid. Ma to związek z wypowiedzią ministra Israela Katza, który powiedział, że "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki".
 10. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Izraelski Minister Spraw Zagranicznych użył wczoraj cytatu o „antysemityzmie wyssanym z mlekiem matki” nie w jedynym, a w dwóch wywiadach, dla dwóch różnych stacji.
 11. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Jak oni nas nienawidzą.
 12. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki". Skandaliczne słowa szefa izraelskiego MSZ https://dorzeczy.pl/kraj/93944/Polacy-wyssali-antysemityzm-z-mlekiem-matki-Skandaliczne-slowa-szefa-izraelskiego-MSZ.html?fbclid=IwAR3MF-VyH_ClDhEIcUOjfK-_3W4HQXDmTnha318tXWuMCSiaiCRsFeEMi9Q
 13. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Newsa podaję za Konradem Piaseckim.
 14. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Tak. Lista PO.
 15. _iftar_

  Coco Mademoiselle Intense

  Wdowa po PA dostanie dwójkę na gdańskiej liście do PE.
×