Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Purpurowaaa Łza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Posty napisane przez Purpurowaaa Łza


 1. Po pierwsze i po ostatnie idź do ginekologa. Mnie nigdy nie przytrafiło się nic takiego, ale zawsze po jakimś podejrzanym zdarzeniu stosowałam globulki dopochwowe Lactovaginal. Tak profilaktycznie, bo one nie leczą. To czysty kwas mlekowy przywracający normalne PH pochwy. Możesz mieć uczulenie na płyny do higieny intymnej i możesz sobie nadmiernie wypłukiwać naturalne kwasy. Pozdrawiam.

 2. oj ty gupi.. Chodziło mi o to ze stary na samotość i tanie podrywy na ulicy. W to bawią się nastolatkowie. Ludzie 30 letni, siedzą w barach, pubach, poznają innych przez kolegów, koleżanki. Masz prawie 30 lat, myslisz o przyszlości czy jeszcze nie dorosłeś i nie wyrosłeś z tanich podrywów?

 3. to może być drożdżyca, chlamydia , rzeżączka jeśli nie współżyjesz z nikim innym to najprawdopodobniej Twoj partner Cie zaraził. U faceta objawy chorób nie występują a może być nosicielem. Niestety wizyta u ginekologa jest obligatoryjna, bo będziesz potrzebowała antybiotyku i w dodatku jesli nie wylaczysz partnera dalej będzie Cie zarażał. Więc musicie sie wybrać oboje.
×