Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Gość gość
TYLKO DZIŚ! UNIKALNY KOD RABATOWY! :D Wpisz hasło "OTIANNA" przy finalizacji zamówienia w sklepie http://otien.com/ a otrzymasz rabat 15%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy temat ja podaję mój sposób na pozytwyność jak to mówiła zawsze moja siostra na to : D po prostu cieszyć się z małych rzeczy np to, że dzisiaj nie pada deszcze i można się gdzieś wybrać na dwór pospacerować lub iść na kawkę. Nawet to mnie cieszy, że po prostu mam komputer i internet i na forum jestm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sposób to lepszy. Ostatnio też stałam się bardziej pozytywna bo przecież nie ma nic gorszego jak po prostu jakaś osoba, która ma zły wyraz twarzy. Lepiej być pogodnym i wesołym. Zdecydowanie lepiej się uśmiechać i zawsze mieć więcej minut szczęścia jak pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymizm optymizm i jeszcze raz optymizm, bez tego byłoby na tym świecie kiepsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy przeglądam to forum tyle razy buźka mi się sama uśmiecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też akurat się buzia raduję ja to akurat sobie wszystko przeglądam bo akurat zdaję sobie mocno sprawę, że akurat na tym forum jest bardzo dużo pozytywnych osób i po prostu można się z wami jakoś rozdradować i usmiechać dosłownie nawet do monitora. Mój sposób jest prosty tylko tyle, żeby mój uśmiech nie schodził z buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam zły dzień to zawsze myśle o spotkaniu ze swoją kobietą sam na sam i uwierzcie że pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat :) .wreszcie ktoś coś pozytwnego pisze zamiast samych problemów. U mnie na poprawę humoru zawsze działa biała herbatka. Uwielbiam ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ziomek znalazł serwis aukcyjny z licytacjami od złotówki na którym wygrał laptopa HP dv6 o wartości 1799 zł za 41.80 zł:))) xurl.pl/62w0 O to dowód;) i60.tinypic.com/akaoo0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ziomek znalazł serwis aukcyjny z licytacjami od złotówki na którym wygrał laptopa HP dv6 o wartości 1799 zł za 41.80 zł:))) xurl.pl/62w0 O to dowód;) i60.tinypic.com/akaoo0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak więc nauczyć się optymizmu? Oto kilka propozycji, które pomogą zmienić dotychczasowy sposób myślenia: Myśl pozytywnie od rana Zamiast mówić „Ojej, znowu muszę iść do pracy” powiedz sobie: „ Jak dobrze, że mam prace, czeka mnie nowy dzień, pełen możliwości i szans. To ode mnie zależy jak go wykorzystam. Jestem pełen zapału, radości i z zaciekawieniem czekam na przyniesie mi nowy dzień. ”. Staraj się myśleć pozytywnie od rana. Skupiaj swoją uwagę na tym, co dobrego Cię dzisiaj spotka. Zaplanuj, że znajdziesz dzisiaj co najmniej trzy pozytywne aspekty tego co Cię spotka. To bardzo ważne, aby pozytywnie rozpocząć dzień, gdyż ma to wpływ, jak przeżyjemy cały dzień i czy z powodu np.: źle napisanego raportu dla szefa wpadniemy w złość, będziemy przygnębieni czy zastanowimy się, co zrobić by go poprawić? Uwierz w siebie Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś - ze swoim wyglądem, umiejętnościami, tuszą itd. Nie krytykuj siebie wewnętrznymi myślami typu: „jestem do niczego”, „innym się udaje tylko mnie nie”, „ zawsze coś zepsuje” itd. Dodawaj sobie otuchy, chwal się i wierz w to, że Ci się uda! Optymizm oznacza wiarę w swoje możliwości i przekonanie że poradzimy sobie z tym co nas w życiu spotyka. Zaakceptowanie siebie takim jakim się jest, oznacza obdarzenie miłością samego siebie oraz ufność w to, że osiągnięcie sukcesów, miłości, przyjaźni i szczęścia jest dla nas dostępne. Człowiek, który akceptuje swoje wady i zalety oraz przyznaje sobie prawo do popełniania błędów i ponoszenia porażek, z optymizmem patrzy w przyszłość. Wypisz swoje sukcesy Załóż swój osobisty zeszyt „Moich sukcesów”. Rób listę tych osobistych, zawodowych, towarzyskich, rodzinnych, sportowych itd. Jeśli masz ochotę i fantazję, wypisz wszystkie które pamiętasz od dzieciństwa oraz codziennie dopisuj kolejną pomyślnie załatwioną sprawę. Bądź dobry dla siebie Daj o siebie jak o najlepszego przyjaciela. W natłoku codziennych obowiązków postaraj się znaleźć czas tylko dla siebie np.: pomedytuj w ciszy, weź relaksującą kąpiel po ciężkim dniu w pracy, pójdź spacer czy posłuchaj relaksującej muzyki. W ten sposób nauczysz się przebywać z samym sobą i cieszyć się byciem z samym sobą. Kto lubi siebie, ten lubi i szanuje innych ludzi! Bądź pogodny i uśmiechnięty Uśmiechając się, budzimy optymizm w sobie i w innych ludziach. Nie chodzi o to abyśmy beztrosko cieszyli się ze wszystkiego, co nam się w życiu przydarzy, ale o to, że łatwiej przejść przez przeszkody życiowe z uśmiechem na twarzy niż z ponurą miną. Dostrzegajmy więc pozytywne strony w tym, co nam się przydarza na co dzień np.: stoimy w korku po ciężkim dniu pracy – może zamiast nerwów, złości na innych kierowców i „zły los”, wykorzystajmy ten czas na wysłanie miłego sms-a do bliskiej osoby? Myśl przyjemnej przyszłości Staraj się widzieć przyszłość jako źródło niewyczerpanych możliwości i przyszłych sukcesów. Kreuj swoją przyszłość. Wypisz na przykład swoje marzenia, cele zawodowe nawet te najbardziej szalone i ekstremalne. Nawet jeśli te marzenia wydają Ci się bardzo odległe, uwierz że warto je mieć. Jeśli bowiem nie mamy celów, nie mamy do czego dążyć. Jeśli zaś do niczego nie dążymy, to cofamy się i popadamy w pesymizm. Może warto więc wziąć teraz kartkę i wypisać wszystko czego tak naprawdę pragniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO DZIŚ! UNIKALNY KOD RABATOWY! :D Wpisz hasło "OTIANNA" przy finalizacji zamówienia w sklepie http://otien.com/ a otrzymasz rabat 15%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśleć pozytywnie to życie esencja. Zawsze jak powtarzała świętej pamięci moja babcia to po prostu nie ma takich drzwi których złamać nie można. Zdecydowanie polecam i zachęcam do tego by częściej właśnie używać uśmiechu i lepszego humoru jak być naburmuszonym gburem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie te słowa są chyba jak dobrze pamiętam z tekstu jednej z hip hopowych nutek ''myśleć pozytywnie to życia esencja'' to akurat po prostu słuchaj mój były i jakoś to zapamiętałam..Zdecydowanie po prostu jest coś takiego w moim przypadku, że ja zawsze jestem wesoło i pogodna nie ma takiego dnia bym go nie przeżyła bez uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tutaj jest optymistycznie to ja po prostu podaję też moje hasło - zero smutku, zero złości yje..ne po całości hihi Zdecydowanie właśnie się radzę tym nie przejmować, że coś w dniu jakimś nie wychodzi bo przecież na tym całe to życie polega by z uśmiechem przeżywać właśnie każdy jakiś nowy dzień : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo ciekawe ksiazki ; Demon i panna prym I Weronika postanawia umrzec Tytuly niezbyt optymistyczne ale pokazuja prawdziwe oblicza ludzi. Kto czytal to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tytuły nie są akurat optymistyczne to nie jest zdecydowanie dla mnie : ) wolę takie wesoły tytuły książek. Jeśli natomiast po prostu mam być szczęśliwa to po prostu właśnie robię coś takiego no nie wiem uśmiecham się czasem gdzieś do kasjera w markecie czy coś takiego : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo fajne polecacie metody : ) ja też podam taką moją jedną a mianowicie być dobrym dla każdego człowieka..Nawet jak się idzie do apteki to warto porozmawiać z farmaceutką i po prostu jej życzyć jakiegoś miłego dnia czy coś takiego : ) już wtedy może być nam lepiej i pogodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda u mnie jest prosta wstać rano i zadzwonić do obojętnie jakiego numeru z moich kontaktów na komórce i mu powiedzieć coś w stylu - życzę miłego dnia, fajnie jak miałeś czas mnie odebrać : ) ostatnio tak zaczęłam robić i fajnie to w sumie nawet wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymiści żyją dłużej i to jest potwierdzone naukowo : ) ja się nawet cieszę z kolejnego nowego dnia z tego powodu, że wiem iż on mnie przybliża do mojej upragnionej wypłaty i jeszcze dodatkowo po prostu jest taka sprawa, że akurat wtedy nawet szybciej u mnie jakoś wszystko lepiej mija z tego powodu, że no nie wiem szybciej mi do urlopu : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mówię, że jestem optymistką i z tym mi jest po prostu dobrze : ) nie rozumiem po co miałabym się zmusić całe życie gdzie to mogło by doprowadzić mnie to jakiś depresji czy jeszcze innych jakiś dziwnych rzeczy. Najbardziej to ja jestem zadowolona z tego, że po prostu teraz się wszystko budzi do życia bo wiosna nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być optymistką super sprawa życie jakoś kolorowe jest :D Mam chłopaka, który trochę jest pesymista czasem mnie bardzo irytuje;/ Studiuje na uczelnie w Wrocławiu i ciągle, to jest be, a to nie wyjdzie, a że nie zdam itd. itp... I tak jak czasem go motywuje to myślę jak fajnie nie mieć takich problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po co jesteś tak właściwie z takim pesymistą ? : P właśnie to w związku zazwyczaj jest inaczej, że to kobieta ma jakąś depresję i po prostu jest jakąś pesymistką : ) zdecydowanie by po prostu być wesołym i optymistą trzeba zmienić swoje nastawienie i zawsze być na tak : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być zawsze dobrej myśli bo przecież i tak się nigdy nie jest na dnie ; ) zobaczcie po prostu takie jakieś biedniejsze osoby co żyją jakoś skromnie to jak się ich zapytacie właśnie jak im dzień mija czy coś w tym stylu to zawsze są pogodni - ja lubię z takimi ludźmi przebywać bo mnie zarażają uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to jak jestem smutna to źle funkcjonuję i po prostu no jakoś źle mi się to wszystko w życiu toczy : ) ja akurat muszę mieć cały czas zajęcie i po prostu no wiecie z uśmiechem kroczyć przez to życie : ) bardzo dobrze, że taki temat powstał ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jakiś temat, który w pewnym sensie dotyczy mojej osoby! :) Dość mam już tych żali na forach, czas pochwalić się swoim pozytywnym myśleniem i podejściem do życia! ;) Ja osobiście staram się żyć chwilą :) żyję na maksa, we wszystkim staram się dostrzegać tylko dobre strony! Jestem zdania, że po burzy zawsze wychodzi słońce, a czarnych chmur do niego nie dopuszczam! :) Pozytywnie i do przodu! Buziaki dla wszystkich optymistów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez optymistów takich jak my świat, by zginął nie kobiety?:) Uwielbiam myśleć optymistycznie podchodzić do życia z radością i starać się nie dołować z, byle powodów :) żyje tak naprawdę chwilą nie wracam do przeszłości ważne jest to co się dzieje dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×