Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Szam, ta, jestem z Sopotu, wspominałaś, że masz znajomego, który ma pubik jazzowy. to Ty też odważna jestes, tak z dzieckiem jechać na spontana ;) mój facet też tak ma, że dla niego bez ziemniaczków i mięska to nie obiad. a ja odwrotnie - za mięsem nie przepadam, za to uwielbiam dania węglowodanowe - naleśniki, wszelkiego rodzaju placki, makaron, ryż... manna, to miłej pracy życzę. mam jakiś sensyment do polonistek, i z podstawówki, i z LO. ostatnio ogarnęła mnie nostalgia, że dzieci idą do szkoły (nie moje, tylko ogólnie), a ja nie mogę, tylko do pracy muszę... przy malowaniu nic nie słuchaliśmy, wieża była przykryta, ale jak zgadłaś, że bardzo lubię ten kawałek? ;) Ty będziesz miała dostęp do sieci tylko wieczorami, a co ja mam powiedzieć, jak moja firma jutro się przenosi do nowego biura i ze 2-3 tygodnie mogę nie mieć sieci? strasznie smutno mi będzie bez Was. liczę na jakiś cud, że to szybciej zacznie działać. póki co, będę o was myśleć i pić z Wami kawkę telepatycznie... a na naleśniki się do Ciebie wpraszam, jeśli można, bo uwielbiam... mniam :) magda35, wow, to Ty tak wcześnie pracę zaczynasz? ja z kolei mam trochę późniejsze godziny pracy niż standardowo. pozdrówki i 🌻 for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa => cieszę się, że polonistki dobrze się w Twojej pamięci utrwaliły :) Mam cichutką nadzieje, że i o mnie kiedys tak ktos powie... Uczę w gimnazjum (czyli młodzież w najtrudniejszym dla niej samej i dla otoczenia wieku). Na nalesniki zapraszam, a jakże! W Sopocie byłam dwa tygodnie temu :) Do Gdańska zaś jadę w pierwszy wrześniowy weekend na warsztaty do Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego... Na pewno szybciutko zainastaluja net w nowej siedzibie... Ja klikac moge tylko z domu, choć sporadycznie uda mi się \"dopchac\" do pracowni komputerowej w szkole... Teraz bedzie ciut gorzej, bo oddałam moją klasę autorką o profilu medialnym i... już mnie nie ujmuja w grafikach przydzialu pracowni internetowej... Taki los... Za toi w domu mam stałe łącze i... żadnych ograniczeń wieczorami... Nie mam konkurencji jeszcze... Dziesieciolatki muszą się wysypiać, hehe... Mamusie mogą wtedy robic, co chcą... (O którym muzycznym kawałku piszesz??? Podałam kilka propozycji...) 🌻 na popołudnie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA35
NO już witam z domku., --już po obiedzie i garki już umyte,mój mąż poszedł się drzemnąć więc mam dostęp do kompa. Potwierdzam że fajnie mieć stałe łącze, ------justa myślę że szybko odbędzie się przeprowadzka,bo firma musi jakoś prosperować,moja praca zaczyna się o7 -15 ,co niektórzy to się przewracają o 7 na drugi bok a ja już od 6 na nóżkach.Pozdrawiam Was wszystkie gorąco idę uprać sobie moje rzeczy ,aby wyschły ,bo u mnie piękne słoneczko a potem na przejarzczkę rowerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manna, chodziło mi o kawałek \"Chodź, pomaluj mój świat...\", chociaż nawet nie wiem, czy taki jest tytuł i kto to śpiewa... magda35, wow, o 16.30 być już po obiadku i zmywaniu naczyń... moje marzenie ;) o tej porze to ja się zastanawiam, czy uda mi się wyjść z pracy o czasie. dziś na pewno nie. wrócę pewnie najwcześniej o 19. dobrze, że na razie nikt ode mnie nie wymaga gotowania, bo chyba bym nie chodziła spać w ogóle. a wstaję przed 7. a co do Internetu, to tak szybko nie potrwa, o nie... to TPSA :( a co to oznacza, to każdy się domyśla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda=> pozdrawiam, bo się z Tobą osobiście dzis jeszcze nie witałam ;) Ja tez już mam luzik... Posprzatane (pranie sobie daruję), do 18 co najmniej czas woly (o ile, ktos mnie nie nawiedzi... jak wczoraj choćby) Justa => Acha! :D Śpiewa to zespół 2+1 :) Przy malowaniu się samo na usta i uszy rzuca, hehe... zwłaszcza przy malowaniu \"wspólnego\" świata... Na czym polega Twoja praca??? Biuro??? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszem!! Nawet jesli ktos zapomniał, to jestem! Nie wiem jak długo, bo nie kupiłam wczoraj biurka. Te które oglądałm były wprost koszmarne, ich cena też:-( Jednym słowem dzisiaj jade do geant (nie znosze, bo tam kiedys pracowałam) i po ksiązki dla mojej pierwszoklasistki. 7.15???? Zdarzałao sie i owszem, ale teraz kulturka 8-8.15 i do 16 a czasem i wczesniej. Stałe łacze mam zazwyczaj tylko u siebie w firmie, ale wyjątkowo, mimo iż na występach gościnnnych (do końca września), tutaj też nam dali! Majesta, to jaki jest ten kolorek??? I jaki efekt kolorystyczny? manna, polonistke kojarzę dobrze jedynie z podstawówki, bo ta z liceum, to jakis wytwór chorej wyobraźni był ;-) Fajnie masz, że robisz to co lubisz. Ja za każdym razem muszę się dostosowywać do nowych warunków, a od kilku lat, żadna z moich prac nie jest związana z nauczaniem. Poza styczniem rok temu (kurs SITY prowadziłam). ale, ale, miałaś coś powiedzieć o swojej magicznej stronie, i co???? może i mnie uda się podłączyć do netu dziś wieczorem??? ale to chyba dość wątpliwe:-( A moja Zuzia uwielbia rosół z \"szarymi kluskami\", pomidorówkę i gołąbki. Ale naleśniki tyż. Jak ma ziemniaki na talerzu, to rzadko któremu odpuści (po mamusi!!!!) >justa, cóż tak wyszło, ale opłaciło się podjąć ryzyko. Co prawda warunki były takie, że chodzilismy spać o 20.30!! Dopiero gdy poznalismy znajomych z córką rok od Zuzy starsza, to wspólnie siedzielismy na dworze i gadaliśmy dłużej (do 22). mam nadzieję, że jednak ten net Ci przyspeiszą, bo ja li tylko w dzień stukam:-( Dobra, czas do pracy i jeszcze po brzuszku Pajacyka trza połaskotać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA35
Witam wszystkich !!!! dzien dobry szam ---no tak to jest u nas z zakupami , towaru ci pod dostatkiem ale jak przyjdzie coś kupić to klapa. W moim życiu czego komuś zazdroszczę to to że mają pracę którą lubią i spełniają się w niej. Ostatnio byłam własnie u weterynarza z psiakiem i ten lekarz też mówił że na wakacjach nigdzie nie był bo on uwielbia robić co robi i sprawia mu to satysfakcje.Ale ile jest w obecnych czasach ludzi którzy mogą sobie pozwolic na prace którą lubią ?? ---Ale pomimo wszystko życzę miłego dnia i grunt to sobie nie obrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Madzik! dlatego, że nie mam pracy, którą lubię najbardziej (uczyć!), to staram sie znaleźć coś dobrego dla siebie w tej, którą wykonuję. Zanim zaczęłąm pracę w tej firmie, byłam pół roku bezrobotna - koszmar który mnie doprowadził do depresji przez duże D. Dlatego, mimo iżto co robię jest całkowitym novum w moje karierze zawodowej, ciesze sie, że w ogóle mam co robić. Choć zdarzają mi się chwile zwątpienia (bo to naprawde kompletne przebranzowienie tym razem) Tobie również zycze miłego dzionka i wdepnij to od czasu do czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na krótką chwilę, żeby przywitać się ze wszystkimi! I zabieram się z powrotem do pracy... Buźka dla wszystkich - dzisiaj piątek, mój nastrój chyba sie trochę polepszył. No, zobaczymy jak wypadnie utrzejsza sobota (bo mam nadzieję, że nie tak jak poprzednia :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karina!! Słonko kochane, nie martw sie na zapas. Bo mysl sama w sobie jest uz energia i może się sprawdzić! Czemu sie nie odzywasz tutaj wcale, co? Widzę Cie na innych topikach, ale sie mijamy😭 no co Ty!!!!! Humor sie zupełnie nie poprawił, czy choc trochę jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Szam W pracy mam trochę roboty (oj dziwne co? :) ) i nie mam czasu zbytnio teraz przesiadywać na kafeterii. Ale tak wpadam tu co jakiś czas, żeby malutką przerwę sobię zrobić i się nie przepracować. ;) A mój humorek tak troszeczkę sie poprawił. No i posłucham Twojej rady i nie będę się martwić na zapas. Jutrzejsza sobota MUSI być lepsza od poprzedniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to się cieszę! Ja akurat dzisiaj pracy za dużo nie mam, więc zeby sie nie nudzic, to tu siedze. No i kombinuje gdzie tu kupic biurko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Skończyłam malowanie uffff dzisiaj poszlam spać o 4.45 rano a właściwie to nie spałam bo to w sumie świt juz był, teraz juz 3 kawa i jakoś da sie żyć. Szam moja droga kolor no jak by tu powiedzieć jest taki a nie inny poniewaz mam meble z jasnego drewna z jasnozielonymi wstawkami one mają juz kilka lat a dawniej miałam fioła na punkcie kolorów i wogóle no to pojechałam do Ikea i tam był komplecik właśnie ten mój no i nie wazne ze był to komplet tzw. młodzieżowy, mi się bardzo spodobał i już. Wiec kolor na ścianach jest coś pomiędzi nie w pełni dojrzałą cytrynką taki jasniutki z domieszką rozbielonego koloru groszka, taki jasny kolorek i w dodatku zaszalałam i na sufit też rzuciłam ten kolor (cięzko troche jak się nie ma 180 wzrostu). Mi sie podoba i już jestem zadowolona, tylko musze pozawieszać obrazki w antyramach jeszcze i bedzie super. No to biore się za robote.....a wogóle to jestem dosyc zmęczona ale tak jakoś mimo wszystko czuje się bardzo dobrze dzisiaj...o paleniu nie wspomnę bo nawet mnie nie ciągnie! Szam no co Ty w Warszwie nie ma biurek to co ja mam powiedzieć jak na swoje czekałam pół roku zanim sprowadzą. Manna no nawet do marchewki się przekonałam nie ma tak źle tylko nie moze być duża :) a teraz to bym zjadła tych naleśników twoich bo od dwóch dni jestem na jednej zupce z torebki i to wszystko. Wiecie co tak jeszcze na zakończenie to ja wam tych dzieciaków zazdroszcze, ja w wieku 30 to pewnie dopiero bede pieluchy zmieniać, zawsze chciałam być młoda i mieć odchowane dziecko......i znów porazka zyciowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szam. Myśle, że się już znamy z innego (rajskiego) topiku. :classic_cool: 🌻 dla Ciebie i całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ majesta, jak miło kolorową twarz Twoja widać. Cytrynka mówisz. Z groszkiem. mówisz. Apetycznie niezwykle sie zrobiło;-) ważne że sie Tobie podoba bo to w końcu Twój pokój (mieszkanie) co nie? i Ty masz sie w nim dobrze czuć!!! A gdzie Ty byłaś że Ci biurko musieli sprowadzac?? poł roku na dodatek? Słuchaj, Wawa jest duźa. sklepów ma tyle, że bosz. albo jeszcze gorzej. A ja mam tylko dwie nogi i tylko dostep do komunikacji (komicznie wolnej i dowolnej) i tylko pare godzin po pracy a odległości pomiędzy nimi (sklepami) ogromne. A poza tym wymagania tez mam co do wyglądu biurka i jego ceny, ufff. A jeszcze ksiązki musze kupić:-(😭 A Ty z tą porażką to nie zasuwaj, bo Cie malnę;-) porażka, z konia spadłaś! To nie wiesz, że dziecie to sobie same wybieraja, kiedy sie zdarzają? poczekaj, to Twoje jeszcze sie nie spieszy. To sie ciesz i korzystaj póki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam tutaj gdzie ja mieszkam to niby wszystko jest ale jak przyjdzie co do czego to nic nie ma , biurko mi sprowadzali poniewaz nie mieli na wymiar taki jaki mi pasował i sprowadzali z Poznania chyba bo już nie pamiętam. No ja wiem ze po pracy to cięzko cokolwiek kupić no i ta komunikacja ehh, ale myslę ze Ci się uda dokonać tego jakze trudnego zakupu. Ja to zanim coś kupię to się naogladam, pozastanawiam, pokaprysze chyba z dwie godziny zanim sie zdecyduje a już najgorzej jest jak jest np. 5 rodzaji biurek i wszystkie maja coś co mi się podoba a nie ma zadnego co by mi się w pełni podobało, bo ja to bym chciała kolor od tamtego, szuflade od drugiego, uchwyty od trzeciego a kształt od czwartego....no i tak to jest. Ja nie narzekam na brak dzieciaczka tylko tak czasem jak widze moje kolezanki w moim wieku jak już mają 6-7 letnie dzieciaki to jakoś tak się dziwnie czuje....no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Ci, problem z biurkiem zdaje sie sen z powiek mi spedzac. Obiecałam Zuzi, ze jak od taty wróci to biurko juz będzie i teraz nie ma ze boli, biegam z jezykiem na brodzie i wybrzydzam na te biurka:-( Moja Zuzia pojawiła sie jak miałam 23 lata i teraz zaczynam juz rozmyslac o nastepnym. ale to jak stala praca bedzie i jak sie nam uda mieszkanie jakies kupic (a z tym problem bo kasy brak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co porabiacie w weekend, jakies ciekawe plany, czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manna, co ja robię w pracy? siedzę w biurze przed komputerkiem i piszę raporty rynkowe. Majesta, no to masz malowanie z głowy :) a jakie następne zajęcie? Szam, plany na weekend? jadę do domciu, mamusię odwiedzić, ze znajomymi się spotkać... no to ja się w razie czego żegnam i jakby mnie nie było przez najbliższe tygodnie, to proszę winić TPSA ;) mam nadzieję, że jednak będę, bo inaczej to by mi było smutno i tęskno do Was. miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, słuchajcie, muszę zacząć się leczyć. Najpierw nie mogłam we właśnej skrzynce znaleźć maila od Kundelka, A teraz nie zauważyłam ani dopisku Anaiis ani Traviaty. Okulary czy co??? To pewnie z przepracowania . Anaiis, zapraszam częściej, jakbyś czas miała >Trav, słonko, łosoś z grilla jest jeszcze lepszy z porami pod beszamelem. Pychota!!! mniam, mnniam Zatem wybaczcie moją slepotę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA35
uffffffff wreszcie trochę spokoju i mogę sobie zaglądnąc na tropik, co do malowania przerzyłam to rok temu ale robili to fachowcy ,ale co się podłóg namyłam to moje ,co do koloru to wybierał mój mąż --ekri-- no i efekt jest taki że chyba po tej zimie-sezonie grzewczym znowu trzeba będzie malowac ,bo będzie brudno.Dzisiaj mam po południu troszkę pracy ,bo zapowiedziała się koleżanka z Włoch z którą się nie widziałam 10 lat !!!!!!!! ,muszę ogarnąc dom ,męża wyślę na ogród ( jak się będzie dał) a wieczorkiem jakąś maseczkę na twarz ,żeby jutro zrobić dobre wrażenie .ale się rozpisałam ale dziś to ostatni raz ,życzę udanego popołudnia i fajnego wekendu ,i pojawcie się na tropiku przez sobotę i niedzielę bo ja będę zaglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, to tlen coś chrzani, bo nie widze innych postów i wysyłam swój nie wiedząc że, w tak zwanym, międzyczasie inni też pisali:-( justa, mam nadzieję, że jednak szybko uda sie naprawić czy raczej połączyć z netem. beeziemy czekac niecierpliwie. milego łikendu (ale to super wygląda) i udanych spotkań kumplowsko-rodzinnych:-D Magda, Ty też baw sie dobrze, a w łikend (HIHIHI) to raczej mnie nie bedzie. Jutro wraca moja corka i czas zajac sie jej wolnym czasem, czyli place zabaw, rowery i te sprawy!! zatem mówie Ci 🖐️ baw sie dobrze z kumpelka, i pamietaj zeby po spotkaniu meza do domu z tego ogrodu wpuscic. wiesz, teraz wieczory juz chlodne sa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema. wszystkim, macie tu troche miejsca dla mnie.. ??.. no tak troche więcej , jak troche , bo jestem ..gruba i sie odchudzam po wakacjach , a WY tu kurczaczki pieczone i inne takie łososie z grilla..!!.. A ja biedna tylko słoneczniki wp... od rana do wieczora.. !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Giovinetta!! Poznałam Cie czy raczej widziałam Cie na kilku topikach. Wchodź, wchodź, miejsca ci u nas dostatek. Tu i kawki sie napijesz (co najmniej 4 rodzaje), herbaty, drinka jakowegoś, są nalesniki, tiramisu, sernik.... Zostaw ten słonecznik bo jeszcze sie pochorujesz!!! My tu kalorii do woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. sama chcialaś .więc uwaga wchodze..!! no i sie posuńta.. poprosze kawke ..sypaną.. z mleczkiem + 6 łyżeczek cukru... tylko nie mieszaj , bo sie odchudzam i pozatym ..nie lubie słodkiej ..!!! :D P.S... kielonka nie stawiaj ,bo jestem abstynentka.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie mam chwile wytchnienia w pracy i wpadłam zobaczyć co sie tutaj dzieje. :) a tu widzę nowe twarze. Giovinetta wstępuj tutaj jak najczęściej, bo tu u Szamanki jest bardzo milutko, cieplutko i w ogóle ;) A 🌼 dla Ciebie, żebyś sie poczuła oficjalnie powitana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ..dziekuje za kwiata i powitanie.. Pisze na forum - kaffe od czerwca,wcześniej bylam na tym drugim forum w tlenie ale odkąd tu wdepnęłam ..to i zostaje..!! 🌻 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Gio, że sobie pozwolę na skrót, kawka. ... a cukier mamy tylko w kostkach, bo dzieci wyjadły sypany... Fotelik sobie zyczysz czy leżaczek może??? A jaką muzyczkę zapuścić???? A może bys tak jeszcze: kilka słów o osbie do mikrofonu prosze;-) >Karina, a ja juz myślałam, żeś starcona na dzisiaj. Ja dziwnie, ale nie mam dzisaj nic do roboty, wiec caly dzien w necie siedze;-) Dziekuję Ci za pochlebną opinie o moim kąciku, ale jak wiesz, gdyby nie ci którzy tu wchodzą (do których sie waćpanna zaliczasz), to by nie było miło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Gio, wybacz skrótową formę, witaj na topiku, witaj!!! Kawunia raz, alkohol stop! Zrozumiałam >Karina, dziękuję za pochlebne recenzje!! Słuchajcie musze juz isc, szef wygania i po to biurko jade. Postaram sie wieczorem byc W razie co: miłego weekendu!! Karina, porzuć smutek wszelki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×