Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

no, w końcu się udało :) Daria, ja kiedyś kawkę piłam nałogowo 2 dziennie, a jak trzeba było dłużej posiedzieć, to i 3, może niedużo, ale dokuczał mi brak magnezu, więc postanowiłam walczyć z nałogiem i udało się. teraz juz nie piję, bo muszę, tylko wtedy, kiedy mam ochotę, dosyć rzadko, czasami raz w tygodniu albo przed jakąś imprezą, żeby nie zasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko ja jestem ze slaska ale moze kiedys sie do ciebie wybiore jak bede tam w okolicy poki co szykuje wyprawe do stolicy a co do kawy nie pijam latwo sie mozna do niej przyzwyczaic a to niezdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa , Daria - kawki gotowe pijcie dziewczynki póki gorące przynajmniej w środku będzie wam ciepło - Justa mnie szkoła kosztowała 1500 za rok rozłożone na raty miasięczne - Daria - faktycznie do Poznania blisko nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim oo robaczek wrócił! masz wiesci dla mnie? ale tylko dobre poproszę złych już nie chcę sluchać a wiesz że będę miała jako taką pracę? ale szukam dalej w swoim zawodzie slonce moje zawallili mnie rozdzielaniam jakis gumek i narazie nie mogę napisać ci tych przepisów ale wszystko jest uszykowane - jakie pyszności aż obrazki chciałam zjeść justa dokładnie strzał w dziesiątkę zastanawiam sie czy dziś jak ktoś nie zdradza i nie ma tysiąca rozwodów to jest ufoludkiem ? uśka dzięki za maila kto tu czestował muszynkiem? ja poproszę kawałek marteczko herbata i na kafe i w domku mi wystygła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, a propos pracy, dostałam dziś bardzo uprzejmy mail, że jedna firma mnie nie chce zatrudnić. przynajmniej coś odpowiedzieli... Natasza, a od piwka to nie można się uzależnić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa e tam :) a murzynek juz sie byl skonczyl ale moze jutro bedzie nowy znaczy sie ze jestem ufoludkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, to jeszcze nie tak dużo, w tej tutaj to wychodzi chyba ponad 200 mies. a to już dla mnie różnica, ale może coś znajdę fajnego. marysieńka, w końcu się pokazałaś, co ty za gumki rozdzielasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa tata rozwodzi towar fryzjerski po zakladach w moim byłym województwie i ja mam za zadanie rozdzielić paczkę 500 szt po 50 w mniejsze a gumki to takie cieńkie jak recepturki uska ja też jestem ufoludkiem ale mi z tym dobrze natasza skręc jeszcze jednego murzynka bo mi smaka zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, czy to są produkty fryzjerskie też tej samej marki, o której mi mówiłaś, czy jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babechkee ;-)) coż za życie...jak juz wpadne w rytm bieżący topiku ...to znowu cos mi tu spada nagłego do roboty...i znowu zostaje w tyle... macie jakis sposób na wydłużenie doby...bo jakoś ostatnio nie moge się wyrobić zawodowo i domowo... marysienka...czy ja wyglądam na ufoludka...nie zdradziłam...ani myslę o rozwodzie... co do wczorajszych babań...to ufff...tarczyca w normie...jeszcze jakieś tam badanie krwi... ot to pewnie nerwica...wiecie jak ktos ma takiego szefa jak ja...brrr więc czasami zazdraszczam tym co bez pracy....o ironio... nio wiec kawke sobie robię ...i bedę trochę tu...i troche tam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś >>> ja też jestem ufoludkiem jak na razie, a zresztą to może oni są ufoludkami??? Idę się zbierać na ten film o pompach :D :D :D a potem znowu do komputera bo jeszcze mam dużo pracy na jutro rano a ja z wami gadam zamiast robić... :) pa pa będzie ktoś popołudniu i wieczorem? 🌻 ❤️ :classic_cool: ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to jeszcze ja polecam wam pyszną herbatkę na rozgrzanie>>> Tekanne herbata zimowa pycha prawie jak grzaniec już spadam ps jak ktoś nie chce żeby wysyłać mu śmieszne teksty czy obrazki to napiszcie bo może się naprzykrzam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23....24...25... już jestem justa nie, typowo do użytku fryzjerskiego czyli ogromniaste wody do utleniannia, kartony farb różnych firm czyli wella, joanna i takie tam jakieś inne pierdoly których nie znam nie wozi tylko drobiazdgow typu gumeczki kolorowe, spineczki itp ale wsuwki ma dziewczyny nie jestescie ufoludkami ale w oczach ludzi zdradzajacych może ci którzy nie zdradzaja są odmieńcami ja też chcę męza i dzieci i być wierna temu jednemu we wszystkim cieszę ze wszystkie tu dobre dziewczyny i nie psuja innych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho mięsko już czuję zaraz lecę sprawdzić czy dych jeszcze uśka nie mam nic przeciwko no chyba ze jest niewiadomego pochodzenia ostatnio mialam wirusa - sama go zresztą wpuścila i nie wiem skad - ale nie ważne ja będę wpadała późnym popoludniem i może wieczorkiem? kto wie jak braciszek bedzie na korkach to komp jest mój ale czy dziś idzie nauczyc? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza -zapraszam , a co o piwku było bo jakby jakieś piwko to ja zawsze bardzo chętnie , nie pamiętam takiej sytuacji żebym nie miała ochoty na piwko - baaaaaardzo lubię no bulgoce obiadek w garach a tymczasem mi się kanapeczki zachciało też nie miało kiedy ale co tam , idę sobie zrobić i tak to się właśnie marteczka odchudza mam słabą silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa A czym się objawia brak magnezu? Ja mam na to sposób : wkońcu kupiłam te tabl. Bodymax i biorę już 13 dzień!!! Tylko tak trochę po nich senna jestem czy to normalne? W nich jest magnez więc chyba będzie dobrze , a z tą kawką - no cóż jak nie wypiję to zasypiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka No na piwko to ja także zawsze !!!! Chociaż mam zasadę : nigdy w tygodniu ( no chyba że mam urlop) - tylko w piątek i sobotę , bo ja lubię tak ze dwa wypić:) a teraz ostatnio to smakuje mi z soczkiem malinowym a zawsze byłam tego przeciwnikiem. marysieńka Przyjemności w tym rozdzielaniu ! :) hehehe ( Dobrze że wyjaśniłaś rodzaj gumek -hehehe):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumki wykończone zobaczcie jakie to dziwne w paczce jest 500 szt a ja zrobiłam 6 malych torebek po 50 szt i jeszcze mi trochę zostallo marteczko angielskiego uczy w liceum nr cztery, no i dużo korków udziela ale większosć poza domem bo w zeszłym roku wszystkie ( prawie) były u mnie w domku i to u mnie w pokoju bo duzy, i można drzwi zamknąć i nikomu nie przeszkadza moja rodzinka wybyła na miasto - mama ma wolne od pracy, tata już wszystko załatwił a siostra wróciła ze szkoły i ja mam święty spokój piszę przepisy dla słonka wiec wybaczcie za moje milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, też właśnie chciałam pytać, czego Twój brat uczy. marteczka, a bo my tu z Nataszą sobie piwko popijamy, proszę bardzo, serwuję Tobie i Darii gingersa, lubicie? uśka, miłego oglądania pomp ;) a tej herbatki muszę spróbować. Daria, brak magnezu objawia się większą podatnością na stres. też biorę teraz Bodymax, ale nie jestem po nim senna, w sumie żeńszeń to dawka energii, a więc przeciwnie chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria :) ja wiem że z przyjemnością oddajesz się uciechom z mężem ale bez przesady co?:) ja grzeczna dziewczynka jestem a pifko to tylko redsika więcj jeśli mogę się dołączyć to będzie mi milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku dzień dobry już wstałeś? jak miło cię widzieć masz co nadrabiać w czytaniu ale mów mów bom ciekawa czy coś się pytałeś w moim imieniu justa on tak samo jak ty chce mieć szkołę językową i tłumaczyć - dogadalibyście się szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pchuuuuu pchuuuu dmuchajcie to pójdzie stonka dalej bo coś nie dziala pchuuuuuuuuu juz jestem czerwona od dmuchania pchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu qcze nie palę ale już nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
iiiiiiiiippppppppoooooonnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku dziękuję ci serdecznie to dla mnie i tak duzo że się zapytałeś a mam dobrą wiadomość bo ktoś inny o mnie pomyślał i za jakiś czas ruszam z koksem ale będzie to w piekarni a nie w mojej wodzie hotelowej no cóz jeszcze raz dziękuję i nie ma sprawy jak by co to pisz a co u ciebie wogóle słychać? uciekłeś nam na niby rybki a taki kawał czasu cię nie widziałam cytrynka też gdzieś zwaił daria milego popołudnia i nie baw się gumkami :) widzę ze wszyscy tu po pifku by wypili - naprawdę musimy się kiedyś wszyscy razem spotkać bylaby swietna impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×