Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QBA

szukam kochanki kobiety ciężarnej

Polecane posty

Heloł wszystkie cudowne kobiety. Mam na imię Kuba /28l, 184cm, szczupły wysportowany/ i szukam kochanki, kobiety w wieku nieważnym, ale pragnącej gorącego, namiętnego sexu, która będzie traktowana jak królowa i przeżyje niezapomniane chwile rozkoszy. Spragnione kobiety - piszcie wszystkie na adres mailowy, KOBIETY W CIĄŻY BARDZO MILE WIDZIANE, PREFEROWANE. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty aby jesteś
normalny. nie atakuję cię tylko nie mogę zrozumieć twoich ciągąt. serio tak cię pociągają przyszłe matki? co w tym takiego podniecającego. nie chodzi mi że nie są atrakcyjne bo rzezcywiście niektóre są ładniutkie ale czy nie masz moralnego hamulca ze tam w środku jest mala istotaka od innego tatusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem normalny i nie mam hamulca interesuje mnie tylko czysty szałowy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty aby jesteś
w porządku. widzę że napalony bo już na kilku topikach się udzielasz. a nie pomyślałeś ze z ciężarną tak figlowac nie mozna za mocno? mam nieodpartą ochotę zobaczyć cię. czy faktycznie jesteś normalny czy az tak beznadziejny że aż zdesperowany. na jednym z topików niejaki bogacz napisał że w jego mesiu robią z połykiem, a za bluzeczkę to coś tam. nie masz takich mozliwości? he he? i jakbyś jeszcze mógł odpowiedzieć na jedno pytanie: żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obśliniony maniak sexualny
Musisz człowieku zaśmiecać tę część forum? Rozumiem Ciebie i Twoje potrzeby, ale może wystarczy jakbyś je wyeksponował na "erotycznym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stempel
Wejdź na forum garsoniera.pl tam sobie doradzaja i podpowiadaja gdzie aktualnie można znaleźć cieżarne dziewczyny które sprzedają seks za pieniadze... Gdyby te zaokraglone wiedziały jak dużo jest facetów których kręci strasznie taki brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarne polki
są odpychajace, ogrodniczki , za duze ciuchy XXL, nie wiem jakkogos moze to pociagać. brrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy w ogóle możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pritt
Niektóre cieżarne też maja niesamowitą chcice, ale do głowy im nie przychodzi ze ktoś z takim brzuchem mółby je chciec... No i faktycznie ten polski schemat zaniedbanej cieazrnej kobiety w ciuchach 3 numety za dużych jest straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAFRON 29
CZESC. BARDZO PODOBAJĄ MI SIĘ CIĘŻARNE POLKI WIEC DLA MNIE NIE BYŁOBY PROBLEMU Z TAKĄ MIEĆ ROMANS . JESLI BYŁABY TAKA MOZLIWOŚĆ TO JAK JAKAS CIĘZARNA TO CZYTA TO NIECH NAPISZE BEZ ZACHAMOWAŃ NA samotny198111@wp..pl PRAGNĘ WIEDZIEĆ JAK ZACHOWUJE I CO ROBI CIĘZARNA KOBIETA BY NABRAĆ DOŚWIADCZENIA KIEDY MOJA KOBIETA KIEDYS BEDZIE W CIĄZY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna zdziwiona jest ...
A macie jakieś specjalne wymogi ?? rozmiar biustu, który miesiąc ciąży, grubsza czy chudsza , blondyna czy brunetka ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAFRON 29
DO CIĘŻARNEJ KTÓRA JEST ZDZIWIONA .CZEŚĆ. NIE MAM WYMAGAŃ ODNOŚNIE WYGLĄDU CIĘŻARNEJ KOBIETY . SAM FAKT ,ŻE BĘDZIE MOJĄ KOCHANKĄ MI WYSTARCZY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz gdzie wsadzic
chłop chce ciężarnej bo wie,że nie z taką nie będzie miał dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hafron 30
DO CIĘŻARNEJ ZDZIWIONEJ .KARMIĄCA PIERSIĄ TEŻ MOŻE BYĆ I NIE MAM CODO ROZMIARU PIERSI WYMAGAŃ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attttt
o kurwa. a myślałam, że już nic mnie nie zdziwi na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marze uprawiac sex z plcia piekna w ciazy najlepiej 8 miesiac kobietki z duzym brzusiem i mlecznym biustem nie ziemsko podniecaja mnie snie o takich po nocach. gdyby byla jakas slicznotka chetna? -wiek nie istotny, to moje namiary: 572 495 678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
Dnia 6.12.2004 o 18:21, Gość Pritt napisał:

Niektóre cieżarne też maja niesamowitą chcice, ale do głowy im nie przychodzi ze ktoś z takim brzuchem mółby je chciec... No i faktycznie ten polski schemat zaniedbanej cieazrnej kobiety w ciuchach 3 numety za dużych jest straszny...

Ja jestem w ciąży i wcale nie chodze tak ubrana jak tu piszecie, sami jesteście obleśni i zaniedbani, wam jest łatwo mowić z takim brzuchem kto by je chciał, a sami zrobiliscie ten brzuch! Dzieci chcecie mieć to bądzcie facetami i traktujcie kobiety z szacunkiem bo to my musimy przez 9mc patrzec jak nasze ciało się rozciąga i inne dolegliwości z tym związane, a wy wtym czasie szukacie kogoś na boku bo niemozecie na to patrzeć??? Wstyd i zazdroszcze kobietą które mają facetów takich jak Pan co pisze w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja jestem w ciąży i wcale nie chodze tak ubrana jak tu piszecie, sami jesteście obleśni i zaniedbani, wam jest łatwo mowić z takim brzuchem kto by je chciał, a sami zrobiliscie ten brzuch! Dzieci chcecie mieć to bądzcie facetami i traktujcie kobiety z szacunkiem bo to my musimy przez 9mc patrzec jak nasze ciało się rozciąga i inne dolegliwości z tym związane, a wy wtym czasie szukacie kogoś na boku bo niemozecie na to patrzeć??? Wstyd i zazdroszcze kobietą które mają facetów takich jak Pan co pisze w tym temacie!

Mogłaś zostawić koledze namiary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×