Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cats

kobiety mezczyzn mundurowych.......

Polecane posty

Gość Qrfa
Każdy policjant to ku=====arz. Miałam ich czterech. Wszyscy mieli żony i je bardzo kochali. Dzieci też.

całkiemnowa👄🌼Zgadzam się z Tobą:)Mój policjant to prze porządny i prze kochany facet i nie pozwolę aby ktokolwiek szastał jego mundurem;);)Wiem co pisze,jestesmy w koncu ponad 19 latek razem:) Ps.czy masz jakikolwiek kontakt z paulą(żona SG) ukradli mi telefon i straciłam do niej numer telefonu a na maile nie odpisuje:(:(Prosze,odezwij się do mnie na maila!!:)Pozdrawiam serdecznie:)👄

Gość Lejdis09020
Moj mezczyzna jest zawodowym żołnierzem, co prawda na studiach, ale zmiany w jego zachowaniu już się pojawiają. Trzyma pewien 'rygor' - dobitnie pisząc. Zaczął przeklinać.. Jest na każde zawołanie, mało czasu wolnego i w naszym związku też jest coraz ciężej, lecz nie mogę powiedzieć nic złego gdyż jest kochany, a że wojsko tak wpływa ( Zostają przyzwyczajenia po służbie..) Ciężkie jest zycie z żołnierzem.. :(

Gość Lejdis09020
Jest nam dobrze razem, przy mnie jest taki jaki był.. Ale to wymagająca praca. Służby, jakieś dyżury, wyjazdy ;((

Gość kakaowekakao
witam.Również jestem żoną(od miesiąca) żołnierza. Zgodze sie z tym ze sa strasznie nadpobudliwi , jakby "adhd" było ich chorobą zawodową , nie wspomonając o bluzgach. Ale sa kochani, a my mamy do nich słabość:)

Gość Gosiulekkkk
A mój to straż pożarna :) Jestem z niego bardzo, bardzo dumna, chociaż martwię się zawsze jak idzie na służbę....

Gość a jaaaaaaaaaaaa
witam i przyłączę sie na pogaduchy ;) Mój tez mundurowy - zielony ;)

no ja ostatni poczulam na wlasnej skorze niewygode Jego sluzby. wzieli go do komisji badania wypadkow lotniczych. ponad 2 tygodnie spedzil w Bialymstoku...kontakt prawie zerowy.. teraz do polowy grudnia tez jest zajety sprawa tego smiglowca SG... :( nie wiem czy zniose to na dluzej

nadpobudliwi , jakby "adhd" było ich chorobą zawodową , nie wspomonając o bluzgach. Ale sa kochani, a my mamy do nich słabość - znam wielu wojskowych - jakos nie zauwazylam nadpobudliwosci u nich.. ;/ ja tam slabosci do munduru nie mam :D

Ja jestem była dziewczyną policjanta ...i znam ich wilu ,nie moge jednak powiedziec nic dobrego o tym gronie ....Chociaz sama chcę wstąpić w te szeregi ...Mój policjant był strasznym człowiekiem ,zakłamanym ,podły i zdradzał mnie z kilkoma panienkami ,jednocześnie powtarzając mi ,że jestem najpiękniejszą dziewczyna ,jego księżniczką ,modelką z gazety ...nigdzie nie chciał mnie wypuszczać ,nie pozwalał nosic seksownych ubrań ,kiedy nie byłam z nim ...Mówił mi to co chciałam usłyszec ,na początku faktycznie traktował jak księżniczkę ,całował w oczka i czółko ,śniadania do łóżka ...itp .To jedna z jego wilu twarzy ,mówiąc ,że boi się mojej zdrady ,że tego by nie przeżył ,sam robił to wielokrotnie .W gruncie rzeczy wszystkiego się wyparł i nazwał głupią laską ....Proszę uważajcie dziewczyny!!!!Wiem ,że oni potrafią zawrócić w głowach!

w sumie to jesli chodzi o policjantow niewiele wiem no ale chyba zdarzaja sie tez wsrod nich normalni faceci??? o wojskowych tez mowi sie zle...a jednak nie wszyscy to mendy :)

Być może....jednak radzę uważać !!!Lepiej chuchać na zimne ,podobno zło wraca ,więc pozostaje mi mieć nadzieję ,że on zostanie potraktowany tak jak na to zasługuje ....

Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Twoje święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku. Oktavia, Mapeciak....i cała reszta :) wesołych świąt !!

Gość Mój Piesek
Znam dużo policjantów. jest wiele babiarzy!!! mój mąż jak był na szkole policyjnej to opowiadał mi że jego kolega miał żone dzieci i bzy..ał inne. moim zdaniem 99% policjantek to kur..wy. pytacie ile zarabia mój mąż jestn starszym posterunkowym tylko jak na razie, a zarabia 1970+ dodadek ma ponad 2.co się dzieje u niego w pracy to wszystko wiem, bo mi wszystko mówi. teraz mamy w drodze dzidziusia a On jest w 7 niebie ja z resztą też. znamy sie 4 lata a od 2 jest w policji jak na razie nic sie nie znienił, a jego tata jest nadkomisarzem i zarabia 3500 a brat jego technikiem i ma 2500

Gość kpt pil
jak to fajnie gdy kobiety kroe nic nie wiedza o urokach sluzby psiocza na tych wszystkich zlych gosciu za ktorymi lataja jak opetane. skoro jestesmy tacy zli to czemu widzac mundur rzucacie nam sie na szyje?

Gość Liliana- dziewczyna wojskowego
dokladniem, kazda potrafi pieprzyc jacy to kurwiarze itd, sama mialam okazje niedawno byc obecna w wymianei zdan: Twoj facet jest wojskowym? tak To bedzie Cie zdradzac ! albo juz to zrobil... a tak naprawde gowno wiedza. Dodam jeszce ze kazda sie napala na mundurowych, a tak naprawde nei zdaja sobie sprawy co to znaczy byc kobieta mundyurowego, kochac czekac tesknic...

Witam Dawno tu nie zaglądałam....ale wszystkim chciałam złożyć "poświąteczne" i Noworoczne życzenia. Tymbardziej, że jutro mam dniówkę, a później gości :):):) Kiedy pomału mrok zapada, Piguła wszystkim życzenia składa. Niech świecą lampki w domu na dworze, A nie niebieskie na samochodzie. Niech słychać dziś petard brzmienie, Nie naszych syren głośne ryczenie. Ci co świętują i co pracują , Niech się dziś wszyscy bardzo radują . Do Siego Roku życzy Alina z rodziną

Gość Mój Piesek
to nie prawda że zdradził lub napewno zdradzi. zależy jaki ma charakter

Gość Miladya
Mój mężczyzna jest świetnym mundurowym, jeszcze lepszym mężem i najlepszym ojcem :)

Gość Miladya
Mój mężczyzna jest świetnym mundurowym, jeszcze lepszym mężem i najlepszym ojcem :)

Gość Miladya

Gość ŻONA PSA
Mój mąż właśnie wyleguje się na łóżeczku i śmieje się z nas. Czytam mu ten blog na głos. 1562 strony forum to chyba o czymś świadczy. Nie narzekam na kasę ale mogłoby być więcej. Kiedyś usłyszałam od męża że wielu jego kolegów rozwodzi się bo żony nie wytrzymują życia z psem. To fakt my też mieliśmy kryzy-sik. Życie z mundurowym nie jest normalne. Ale dowiadujemy się o tym z byt późno. Ja już jestem z mężem 15 lat. 15 lat w policji. Panie spraw bym w 2 życiu nie była żoną psa.

Gość belmondo
Jestem narzeczoną żołnierza. Bardzo ciężkie jest życie (jak na razie) ogólnie rzecz biorąc znajduję się w innej miejscowości niż ja mieszkam, i mam nadzieję że jak najszybciej uda mu się przenieść bliżej mnie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować