Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dusia

milosc internetowa

Polecane posty

Gość milosc internetowa
I coraz wiecej Was....Wesolych Swiat Internauci:D

:D no trza tyrać żeby się w święta jeszcze więcej natyrać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale potem będzie luzik :classic_cool: czyli tyranie poświąteczne :D:D:D:D Ale klawo :D:D:D

Gość Kaska tez z internetu
Miłość internetowa to może nie, ale uprawiam flirt. Nie jestem w związku z facetem, ale nie mam ochoty na związek. Mieszkam z babcią, moi rodzice nie żyją, rodzeństwo jest zagranicą. Koleżanki mają rodziny własne, obrosły dziećmi, no i ogólnie nie interesują mnie ich problemy. Mam ciężkie życie z moją babcią, ale do kiedy będzie zyła pozostanę w Polsce, potem wyjadę do siostry zagranicę. Nie chcę zakładać związku z mężczyzną bo nie mogę mu poświęcać czasu i nie chcę zakładać tu rodziny w Polsce, ponieważ po śmierci babci wyjeżdżam. Robię coś takiego, że bawię się w nawiązywanie kontaktów przez internet. Lubię sobie pogadać, pośmiać się z mężczyzną i foflirtować, ale nigdy nie posuwam się za daleko w takim flircie. Jeśli uważam, że to za daleko poszło to urywam znajomość, jest mi w tym łatwo, że nigdy nie mówię gdzie mieszkam czy gdzie pracuję i nic konkretnego o sobie. Jestem też uczciwa bo nie robię komuś nadziei na związek. Ja muszę się zająć moją babcią, a potem mam wytyczony cel w życiu, wyjadę i będę zakładać rodzinę na nowym miejscu zagranicą więc nie chcę ciągnąć ogonów z Polski. Dlatego właśnie mam tylko znajomości internetowe, myślę, że do tego też ten internet służy, żeby się pośmiać z chłopakiem, pogadać i to by było na tyle.

Gość LukaszZakochany
witam, wiem ze to jest forum chyba dla pań O.o ale jestem tu przypadkowo bo sam bylem ciekaw co inni mysla o milosci przez internet. Mam dziewczyne ktora poznalem przez internet juz rok temu... bardzo ja polubilem. Poznalismy sie na portalu fotka.pl. Po miesiacu wspolnych rozmow na gg i przez smsy uswiadomilem sobie ze jest dla mnie bardzo wazna. Sposob w jaki pisala, te wszystkie problemy o ktorych mowila... wspolczulem jej. Po 2 miesiacach dowiedzialem sie jednak ze nie bylem jednym ktoremu tak sie zwierzala i do ktorego mowila te same slowa. widocznie ona byla dla mnie wazniejsza niz ja dla niej. postanowilem ze sie \"rozstaniemy\". A i chcialem wspomniec ze nie spotkalismy sie poniewaz ja obecnie mam 20 lat i studiuje a wczesniej chodzilem do szkoly i na dodatek ta odleglosc miedzy nami bardzo nam to utrudniala. Wracajac do tego co pisalem.. ona zaczela krecic sobie z innym kolesiem z ktorym mialem przyjemnosc sie skontaktowac i oczywiscie nie byla to mila rozmowa bo ja jestem z natury bardzo zazdrosny. gdy nadeszly wakacje ona rozstala sie z nim pod byle jakim pretekstem i skontaktowala ze mna... ja neistety nie mailem takiej mozliwosci przez caly czas poniewaz zmienila nr gg i komorki. A nasz ostatnia rozmowa po rozstaniu nie byla zbyt mila. Gdy juz do mnie napisala to wszystko wrocilo... to co czulem gdy pisalem z nia.. po prostu zakochalem sie w tym jaka ona jest.. jak wyraza swoje uczucia i ona we mnie rowniez dlatego. Wrocilismy do siebie. Moze omine te wszystkie sprawy ktore potoczyly sie przez ostatnie miesiace.. powiem tyle ze to byly cudowne wakacje ktore spedzilem na rozmowach z nia mimo tego ze sie nie spotkalismy poniewaz ona powiedziala ze nie chce sie widziaec w tym roku lecz w nastepne wakacje. Miesiac temu wyjawila mi prawde o sobie. Ze ta dziewczyna ktorej zdjecia umieszczala na fotka.pl to nie jest ona... chciala mi to wiele razy powiedziec przez telefon ale nie miala odwagi dlatego napisala na gg. Zatkalo mnie. Ja nawet nie zobaczylem jak ona naprawde wyglada a juz jej wybaczylem i powiedzialem ze tyle razy jej mowilem ze nie wyglad jest najwazniejszy dla mnie lecz to jaka jest w srodku. Nie zostawilem jej. Jestesmy razem do dzisiaj i wkrotce sie spotkamy :)) nie wyobrazam sobie postaipic inaczej poniewaz zbyt wiele dla mnie znaczy abym mogl ja zostawic. Ona przedstawiala sie jaka inna dziewczyna poniewaz tak naprawde czuje ze nikt jej nie zauwaza.. po prostu chciala byc najpiekniejsza itd. dla mnie jest poniewaz gdy sie kogos kocha to ta osoba staje sie piekna pod kazdym wzgledem ;) to tyle na temat mojej milosci internetowej. :)

Gość Mamcia mamciunia
Gratuluje łukaszu:) pytanie, czy umiesz być wierny:)? czy to słowo obce tobie:P

Gość 007tytus
Interne to jest złuda...Tutaj można tylko się dowiedzieć jak ktoś konstruuje myśli... Ale jak naprawdę myśli i co czuje -tylko w realu

Gość milosc internetowa
Jestem,jestem Pani Niezwyczajna:) Tylko Swieta w drodze,zatem czasu brak...Pozdrawiam piszacych:)

No dziś to i ja po powrocie z pracy muszę zapomnieć o lenistwie :O Trzeba się zabrać do roboty :( Ale narazie jestem w pracy i mogę pozwolić sobie na leniuchowanie :classic_cool:

Wszystkim ,którzy pojawili się na tym wyjątkowym topiku ,z którym mam masę wspomnień życzę szczęśliwych świąt bez rozterek i masę białego puchu -nie dla chłodu -dla nastroju... szczęśliwa Tacoma ;-)

Gość network
miłość internetowa hehehe , pojęcie zasługujące na szczery śmiech na sali -- ubaw na całego dzieciaki :D

Świąt białych, pachnących choinką, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze. Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija. POZDRAWIAM ;)

Gość network
miłość internetowa to pojęcie dobre na całkowity i bezapelacyjny...śmiech ---bawcie się dobrze dzieciaki :D

Ja też moi kochani .... Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Składam Wam moc najlepszych życzeń. By to Boże Dzieciątko obdarzyło Was pełnią Swoich łask, By dało Wam kosz najpiękniejszych przeżyć, wzruszeń,szczęścia,refleksji i spełnienia... By te święta były dla Was żywym spełnieniem. Odpoczynku wśród bliskich, ucieczki od codziennego pospiechu, zdrowia, uśmiechu, Życzę Wam najpiękniejszych Świąt, takich jakie się pamięta z dzieciństwa... Gdy choinka pachnie i rozbrzmiewa dźwięk ulubionej kolędy... Gdy łzy szklą się w oczach przy łamaniu się opłatkiem... Gdy czasem lecą po policzkach, bo nie ma wszystkich przy wigilijnym stole... Niech w te Święta miłość będzie wypisana w Waszych oczach i o czym Wasze serce marzy,niech Was tym mały Jezus obdarzy ZDROWYCH ,WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować