Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika24

czy mozna leciec samolotem z miesiecznym dzieckiem?

Polecane posty

mam pytanie ,moze ktoras z was wie czy moge leciec z miesiecznym dzieckiem samolotem? dzieki za odpowiedz jesli ktos odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko ie ma przyciwskazań od lekarza. Jest mozliwość wysłania nawet samego maluszka samolotem---- nawet za granicę . Warunek -- na jedna stewardese w samolocie , moze przypadac jedno dziecko samotne- do opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ci bardzo! chce jechac z dziecmi do meza na swieta do niemiec ale wlasnie obawiam sie czy moge z moja miesieczna corka ,druga ma 6 lat . szukalam w necie informacji na ten temat i nic nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ci bardzo! chce jechac z dziecmi do meza na swieta do niemiec ale wlasnie obawiam sie czy moge z moja miesieczna corka ,druga ma 6 lat . szukalam w necie informacji na ten temat i nic nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że możesz latać. Proponuję jednak przemyśleć ten czas aby uatrakcyjnić dziecku lot jeżeli nie zdecyduje się na drzemkę. Zabawka interaktywna będzie świetnym rozwiązaniem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile pamietam jest jakis limit od ilu tygodni dziecko moze leciec...lepiej przeszukaj regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziecko ma już 12 lat zdecydowanie może latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×