Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość karola666
Prawda-naistotniejsza informacja hahaha nURSZULA86-dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
A ja juz bym szukała po osiedlach tej rewelacyjnej apteki hahahahh. U mnie doba mojej córki przesuneła się w dzień sen jak kamień w nocy zabawa mam nadzieje nei zwariowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- u mnie też tak było jakiś czas temu: w dzień spanie, a w nocy harcowanie :) ale całe szczęście trwało to tylko 2 czy 3 dni i wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunqa933
Witajcie! Mam takie pytanie odnośnie cennika kliniki. Na ich stronie napisano, że wszystkie operacje i zabiegi są refundowane przez NFZ a niżej jest podany cennik. Jak to rozumieć, czy wizyty są płatne, jeśli tak to ile? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cennik wizyt jest podany na stronie. Operacje i zabiegi owszem są refundowane, jednak płaci się za sam pobyt, tj w przypadku porodu sn 1500 zł, a cc 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunqa933
Czyli ta refundacja jest tylko częściowa i za wizyty i tak się płaci? Dziękuję za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refundacja nie jest częściowa, ponieważ pokrywa koszt procedury, czyli np porodu. Ty opłacasz pobyt w klinice, wizyty nie są refundowane, obowiązuje cennik zawarty na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunqa933
Aha, rozumiem wszystko, dziękuję za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww
dziewcyzny prosze napiszcie mi bo denerwuje sie okropnie . Ile jest w tym prawdy ze NFZ nie podpisał umowy z zamenhoffa???? i teraz tam porody beda 100 % płatne????? Wiecie cos na ten temat????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Myślę że należy zadzwonić do kliniki bo na forum raczej takie informacje ciężko zweryfikować ale wszystko możliwe .Tylko kto wtedy by tam rodził moja znajoma w warszawie robiła rozeznanie to koszty cc to nawet 15000 zł bez refundacji oczywiście. Myslę że przyjda te czasy że i my wyjdziemy na ulicę tak jak na węgrzech jak oni nadal będą tak z nami grać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
hej siwaaaa oczywiscie, ze spytam, tylko bedziesz musiała troche poczekac bo moja rehabilitantka jest teraz na uropie. zreszta nie wiem, czy bede kontynuowała te rehebilitacje bo w związku z tym, ze NFZ nie podpisał umowy na rehebilitację dziecięcą w dsk musze znowu do lekarza zeby ocenił czy jest potrzeba dalszej kontunuacji cwiczen. Duzo cwicze w domu wiec moze juz nie trzeba. Poźniej jak mam placic to chyba pojde do tej rehabilitanki, którą polecił mi Neonatolog. Nie trzeba bedzie sie ciagac po szpitalach. Masz racje Swiaaaa, ze chyba ludzie wyjda niedlugo na ulice. Ten ch.....rny NFZ chyba z nikim nie podpisal umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
kurde niedlugo mamy umówione bioderka i tak sie zastanawiam czy NFZ podpisal umowe nz Panaceum na fabycznej. Ktos juz byl moze tam w styczniu po nowym roku? Bo gdzie nie slysze - to trzeba placic bo umówy ie zostały podpisane. Zwariowac mozna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
hej ja dziś byłam na fabrycznej ale w omedzie 1 raz. Oczywiście zwichnięte bioderko i szelki ortopedyczne co ja się splakałam to masakra durna baba :(:(:( Tam wszystko za darmo ale na refundację tych szelek to musiałam iść sama do nfztu żeby mi podstemplowali że lekarz może mi zwrócić. Ja dziś na pałacową a tam 6 osób przedemną a jedną osoba spowiada się 15 minut to nie czekałam po j... pieczątkę - chyba boją sie refundować. Ale lekarz wspaniały naprawdę specjalista dobrze że do niego trafiłam. Ale niestety parę miesięcy muszę nosić te szelki non stop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Siwaaaa trzymaj sie, doskonale Cie rozumiem. Matka chce dla dziecka jak najlepeij. Tez bym płakala. Bedzie dobrze! To moze dlatego tak ta nózka drżała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Mojemu synkowi tez czasem drży nóżka, to się teraz przestraszyłam.. za 2 tyg ma kontrolne usg bioderek.. trzymaj się ciepło Siwaaa razem ze swoim maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Teraz w sumie te szelki to są super małej nie przeszkadza a nawet jest spokojniejsza o wiele , lepiej śpi ,lepiej sie ją nosi. Najlepiej iść do super specjalisty bo moja znajoma była u hirowego i nic nie wykryli a jak dziecko miało 4 miesiące to założyli szyne bo nie było ratunku i 8 miesięcy chodziła. Także teraz dobrze że wykrył , tylko to jest tak straszne przeżycie jak dla mnie że nie mogłam sie opanować jak wyszłam z przychodni. neemi - a ty już byłaś na jakiejś kontroli wcześniej i nic nie stwierdzono ? A gdzie chodzisz . Jej drżała nózka bo z panewki wyskakiwało biodro i skrzeczało też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
ooo matko jak to strasznie brzmi :( biedna malutka, pewnie bardzo musiało ją boleć... ja mam kontrolę po niedzieli, mam nadzieję, że wszystko w porządku!mam nadzieję , ze przez te rehabilitacje nic sie nie stało bo tez mielismy cwiczenia przewracania na brzuch trzymając tylko za biodro i tak troche mnie to zastanowilo czy u takiego malenstwa tak mozna. Tez chodze do Panaceum. Poradzono mi , ze tam bardzo dobrzy specjalisci. Siwaaaa a jak brzmi nazwisko Twojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Mój to szulecki tylko tam w omedzie obok on przyjmuje panaceum nie wiem czy to to samo. Mam za darmo wizyty usg refundacje na te szelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
my tez u niego bylismy :) no i wybieramy sie po niedzieli na kontrole Siwaaaa my to mamy szczescie do tych samych lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Widzisz pewnie każdy poleca podobnych ja myslałam że ty tam nie chodzisz coś wspominałas że zła opinia o nich krąży znaczy o omedzie ale może coś mi się pokićkałao. Wiesz że to bioderko nawet przy porodzie mogli jej wywichnąć tylko teraz to juz nikt nie powie głośno. U ciebie pewnie jest dobrze bo jak od razu się zarosło i chodziłaś do szuleckiego to już nic sie nie stanie. Moja mała przeziębiona wezwałam dr Sołtysiuka od razu przyjechał bardzo fajny lekarz , okazało sie że nic na plucach ani w uchu nie ma także jestem spokojniejsza.On chyba na parkowej pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
siwaaa ja byłam z synkiem jak skończył 6tyg i mam wyznaczoną kontrol po skończeniu 3m. wtedy lekarka powiedziała że jest trochę jeszcze nierozwinięte bioderko ale wszystko mieści się w normie wiekowej, zaleciła szerokie pieluchowanie,tylko na ten temat to też różne opinie, że ani to pomaga ani szkodzi. zobaczymy za 2tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
a chodzę do panaceum, nazwiska lekarki nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
neemi - ten mój lekarz mówi że pieluchowanie nic nie daje wogóle ale jak na usg ona nie widziała nic to pewnie nic nie ma . U mnie on stwierdzil w usg że wywichnięte biodro jedno a drugie to lepiej ale też słabo wrasta się. Już w 6 tygodniu widać że coś jest nie tak. U mnie ona jakaś spokojniejsza się zrobiła myślę że ją bolało to biodro teraz nawet nie drgnie nic jej nie przeszkadza. Trzymam kciuki o dobrą diagnozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- to ja pisałam, że słyszałam niepochlebne opinie o panaceum. Ale wiadomo ile osób, tyle opinii. Współczuję Tobie i Twojej Malutkiej, teraz będzie już tylko lepiej:) 3majcie się dzielnie dziewczyny :) Sołtysiuk pracuje na Parkowej, słyszałam, że to bardzo dobry lekarz, ile bierze za wizytę domową? Mam pytanie, jak dbacie o ranę po cc? tzn czy smarujecie już jakimiś maściami, np Contractubex? Jak byłam na kontroli u lekarza ok 4 tyg po cięciu o mówił, żeby jeszcze nie smarować, ale nie zapytałam kiedy mogę zacząć no i nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Co prawda nie jestem w ciąży, ale planujemy z mężem dzidziusia i prawdę mówiąć brałam pod uwagę tylko tą klinikę w razie ciąży. Czy któraś z Was miała może cesarkę pod narkozą w tej klinice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
nUrszula86 ja niczym w sumie nie smaruje i raczej nie planowałam. rana bardzo ladnie sie goi, na niektórych odcinkach w ogóle nie ma znaku po cieciu. Lekarz mowił, zeby tylko myć wodą z mydłem, nosił bawełnianą bielizne z wysokim stanem i wietrzyc. Siwaaaa ja nie mówłam ze slyszałam zle opinie o panaceum, wrecz odwrotnie - same dobre :) dlatego tam poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
LadyLady24 raczej nie robią teraz cesarek pod zupełną narkozą - no chyba , ze sa ku temu jakies medyczne przesłanki - np. jakas dodatkowa operacja na macicy lub inne reakcje alergiczne na znieczulenie do kregosłupa. Chciałabys narkoze? Po tym gorzej sie dochodzi. Tak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix- moja też bardzo ładnie się goi, ale myślałam, żeby dodatkowo smarować jeszcze contractubexem albo cepanem, tylko nie wiem czy już można- jestem 8 tyg po cięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
nUrszula - mysle, ze mozesz juz po takim czasie, Contratubex jest lepszy - no i drozszy) - i dziala tylko wtedy gdy uzywa sie go regularnie i wsmarowuje sie po przez dłuzsze masowanie blizny. Na poczatku mozesz zaczac delikatnie, póki nie poczujesz sama , ze mozesz juz dluzej i mocniej. Ja moze tez zaczne? Zawsze jak nie zlikwiduje blizny to przynajmniej ja rozmasuje i nie bedzie zgrubien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
To mi sie pokićkało z tym panaceum :):) . Contaktubex jest super ja jeszcze nim nie smaruje bo mam ranę trochę taką czerwoną. Ale myślę że jak ogaśnie trochę to zaczne smarować. Na brzuchu mam po operacji dużą bliznę i na początku przykładałam aloes taki prosto z kwiatka wykrajałam środek z liścia i przykładałam nie ma nic lepszego . MAść była pózniej ale tak po 2 miesiącach bo ona nie działa na rane tylko już na bliznę. LadyLAdy24 - Już dawno nie ma cesarek pod znieczuleniem ogólnym, jak myslę o tym to mi niedobrze. Po narkozie to 3 dni dla mnie wyjęte z życia. Znieczulenie zewnatrzoponowe to super wynalazek polecam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×