Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

walcze z wypracowaniem na jutro.. nie mam weny tworczej, znow mi sie pochorowalo.. zimno mi caly czas, mowic niemoge.. zachcialo mi sie spacerow po plazy z mokra glowa;-(( Gadzina> TV nie lubie, ale bez TV to ja chyba nie potrafie, tka sie ucze jezyka, szum mi zapewnia, bo inaczej nie potrafie sie uczyc.. w domu za moich mlodych czasow bylo glosno i wszedzie trzaskaly drzwi, teraz jest za cicho hehe Margolcia> zgadzam sie z Toba i wyborczym ogladaniem TV, uwielbiam discovery channel, wlasnie skonczylam ogladac program o chirurgach i ich cudnych raczkach Funkia> to przybij piatke, bo ja tez na warkoczyki sie nei pisze hihihi uciekam, bo jak za dlugo siedz epzred komputerem boli mnie glowa, pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie ogladam telewizji. Wczoraj bylam na Bridget Jones, dzis na Alexandrze - na tym drugim myslalam, ze nie wysiedze. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papillonpl
pozdrawiam wszystkich,ktorzy nie spia i musza pracowac!!! speider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papillonpl
hej, hej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cichutko dzisiaj! Az dziwne to, bo zawsze jak wracam do domu w poniedzialki, to nie moge nadarzyc z czytaniem! Jestem zmeczona - mialam ciezki dzien :o A jutro mam zaliczenie z przedmiotu! :o Kokusiu, prosze Cie bardzo o trzymanie za mnie kciukow! :) 🌻 Bardzo mi beda one potrzebne!!! Jay - ja tez uwielbiam Discovery Channel... bardzo boleje nad tym, ze teraz nie mam mozliwosci go ogladac. :( Wiele ciekawych programow naukowych znajduje na szczescie na Arte :) JoAska - szkoda, ze nie bedziesz mogla pojechac na rozdanie dyplomow! Ja tez na swoimi nie bylam i bardzo zaluje :( Piwonia - koniecznie zrob zdjecia! :D Amber - gratuluje zostania ciocia :D Pozdrawiam wszystkich! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. U mnie po staremu. Weekend minal nawet fajnie. Tydzien chyba tez minie szybko, bo bede troszke wiecej zajeta niz zwykle. Jutro kolezanka wleci w odwiedziny. Wybieram sie w srode na male zakupy. :) Czwartek znowu szkola. Piatek spotkanie ze znajomymi. Sobota szukanie mieszkania dla babci. ;) Jutro szkola. Oh jak dobrze chodzic chociaz dwa razy w tygodniu do szkoly. ;) Poza tym nic nowego. Chyba zgubilam troche cm, z czego sie bardzo ciesze. Oby tak dalej. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wam. Pierwszy dzien w szkole po tygodniu przerwy, na dworze zimno, nic nowego sie nie wydarzylo - to tak w telegraficznym skrocie :). kokus, co sadzisz o tych reklamowych planach USA? Dla mnie to bzdura, wystarczy, ze tv zasmiecaja, grrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam wszystkich!!!! Cos ostatnio zadkim gosciem jestem. Jakos ostatnio bylam zajeta szukaniem domku... Wiec kupilismy w koncu dom, po wielu miesiacach szukania. Niedlugo rozpoczna sie remonty i przeprowadzka. Nawet nie chce o tym myslec. Piwonia, Amber, Ewulek, Funkia, Marzenusia- sorki, nie moglam dotrzec na spotkanie ze wzgledu na warunki atmosferyczne. A bardzo zaluje. Pozdrawiam wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piwonia, nie wiedzialam ze wyjechalas na wyspy karaibskie. Tobie to dobrze, jezdzisz sobie to tu to tam! A ja na nic nigdy nie mam czasu :(((( Buuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Squirley- czytalam poprzednie posty i wyczytalam ze jestes z moich okolic (prawie). Moj maz pochodzi z okolic Rzeszowa, a studiowal w Rzeszowie na WSIiZ. Ja jestem z okolic Krosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzieki, za gratulacje z powodu zostania przyszywana ciocia. Aktualnie licze dni kiedy bede mogla zadzwonic i sobie pogadamy, planuje na czwartek lub piatek... ojej, ale to daleko! Dzisiaj uznalam, ze pora sie zebrac jak zamierzam cos wyslac do bliskich na swieta. Nie mam w ogole ochoty chodzic po sklepach, a wiem, ze pozniej bedzie jeszcze gorzej i szykuje sie wyjazd i wypadaloby w tym tygodniu sie uporac. Dla siostrzenic troszke nazbieralam wiec jutro wysylam. Zostaja dwie paczki, mam maly zarys co i jak ale trzeba sie do tych sklepow doczolgac...:-O Ostatnio jestem kompletnie antysklepowa...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzieki, za gratulacje z powodu zostania przyszywana ciocia. Aktualnie licze dni kiedy bede mogla zadzwonic i sobie pogadamy, planuje na czwartek lub piatek... ojej, ale to daleko! 🌻 Dzisiaj uznalam, ze pora sie zebrac jak zamierzam cos wyslac do bliskich na swieta. Nie mam w ogole ochoty chodzic po sklepach, a wiem, ze pozniej bedzie jeszcze gorzej i szykuje sie wyjazd i wypadaloby w tym tygodniu sie uporac. Dla siostrzenic troszke nazbieralam wiec jutro wysylam. Zostaja dwie paczki, mam maly zarys co i jak ale trzeba sie do tych sklepow doczolgac...:-O Ostatnio jestem kompletnie antysklepowa...:-( 🌻Jak widac tabeli na razie nie przenosze... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coucou! Wpadlam na momencik! :) Wlasnie po malutku sie szykuje do wyjazdu do Aix. Dzisiaj od 13-tej fo 17-tej prosze o trzymanie za mnie kciukow - mam zaliczenie :o Barb - gratuluje znalezienia domku :) Nic, uciekam! Pozdrawiam Was wszystkich i zycze Wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Hej kochani! Dziekuje za podpowiedzi oraz opis Florydy i Californi :) Dzis mam dzien wolny i udaje sie niedlugo na zakupy :D Kolejne wolne dopiero w piatek.... Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! 🌻MArgociu, trzymam kciuki! powodzenia! 🌻 🌻 Barb, gratulacje z okazji kupienia domku! dlaczego jestes taka negatywnie do tego nastawiona? remonty sa faktycznie uciazliwe, ale za to mozna sobie wszystko tak urzadzic jak sie chce! mozna sie wyzyc kreatywnie! 🌻 Squirley o jak fajnie ze znasz Monachium! Ja naturalnie tez znam Bad Wiesse! Tutaj okolica jest tak piekna, ze nie mozna sie oprzec ciaglam wypadom w zielone, a szczegolnie nad jeziora... No i jak Cie bedzie meczyc tesknota za Bavaria, to daj znac! (-: A tak w ogole, to straszna ta Twoja historia o padlinie! powiem szczerze, ze zrobilo mi sie niedobrze... ACHA! Ja tez uwielbiam jezdzic autem! Jestem fanka motoryzacji! i uwazam sie tez za dobrego kierowce! Juz sie nie moge doczekac mojego peguocika (moze pojade juz nim na swieta...) wczesniej mialam komfort jezdzenia naprawde dobrym sportowym mercem z mega silnikiem... zabawka, jezdzil jak wyscigowka, na niemieckich autostradach rozpedzalam go do ponad 200 kmh, (ale tylko jak droga byla zupelnie pusta, co sie czesto nie trafialo...) ateraz bedzie ten malutki peugeocik z silnikiem 60 koni i tez bedzie fajnie! 🌻 kokus, ciesze sie ze Twoja sunia powoli odzyskuje sily, trzymam za na kciuki by szybko wrocila do pelni sil. Wiesz, ze te \"machiny\" do przewijania reklam tez nam tu troche sen z powiek spedzaja, z tym ze my boimy sie ze faktycznie wejda i zdominuja rynek, a moja firma zyje z reklam... i wtedy moge stracic prace... Podziwiam Twoje kunszta kulinarne! ho ho! brzmi dumnie! Na koncu napisalam tez cos o komunikacji i \"chamowie\" ... 🌻 Bagatelka, Jeremi Irons jest tez moim \"pupilkiem\" (-; 🌻 Jay! gratuluje udanego ptaszyska! (z szyja) Acha a Indyk po niemiecku to Truthahn. (-; 🌻 Gadzina, ja pracuje w telewizji, mam co prawda telewizor, ale praktycznie go nie uzywam! Czasem tylko ogladam wiadomosci i Sex in the City. (dzisiaj leci przedostatni odcinek!) i czasem zerkne na cos, ale naprawde wybiorczo, tak jak Margocia. 🌻Amber gratuluje zostania ciocia! WITAJ MARKO! 🌻 nareszcie ktos z Niemniec, co prawda drugi koniec, ale za to tez piekne miasto! Pozdrawiam z monachium! Jesli chodzi o tabelke, to tez musze tu wrzucic trzy grosze: Jestem zdecydowanie za i sadze ze jest faktycznie dobrym pomyslem i pozwala mi odpowiednio uporzadkowywac sobie w glowie Wasze informacje i wpisy, nigdy w zyciu jednak nie wpadlabym na pomysla proby rozszyfrowania kogokolwiek i przesledzenia wpisow forumowych. Tabela jest poza tym sprawa dobrowolna i w gruncie rzeczy jednak bardzo ogolna. No i z Michim wszystko sie faktycznie w ekspresowym ale i bardzo fajnym trybie rozwija... duzo smiechu i dobrej zabawy, ale i poczucie, ze mam do czynienia z odpowiedzialnym czlowiekiem. Spedzilismy ze soba bajeczny weekend. W piatek poszlismy z jego kuzynami - blizniakami cos zjesc, a potem dolaczylismy do jego przyjaciol do klubu irlandzkiego, byl koncert na zywo, grali jego kumple, w sobote polazilismy po swiatecznie wystrojonym miescie i popilismy grzanca, wieczorem pojechalismy do jego miejscowosci gdzie odbywala sie wielka urodzinowa impreza jego przyjaciela.( Dojechaly tez dwie moje kumpele i wspollokatorka. Na tej imprezie powiedzial mi moj Michi kilka tak pieknych rzeczy, ze az ciarki przechodza!)To byla jedna z najdziwniejszych imprez w moim zyciu!!!!!!! ale to opisze kiedy indziej! Niedziele spedzilismy leniwie, on pomagal ogarniac po zabawie, poszlismy z ekipa poimprezowa cos przekasic, a wieczorkiem zawinelismy sie do Monachium do kina. Za to wczoraj razem gotowalismy. Mniam! parpadelle z Prounds. Latwa i pyszna potrawa. Parpadelle + Prounds Prounds mrozone zakupilam u japonczyka, maja najlepsze (w ciagu tygodnia mam za malo czasu, by ganiac za swierzymi). Rozmrozilam, wrzucilam na rozgrzana oliwe (mam pyszna grecka z prywatnej produkcji zaprzyjaznionej rodziny), do tego pokrojony czosnek (nie wyciskany!, smakuje lepiej i pachnie intensywniej), do tego troszke drobno pokrojonych pepperoncino (albo sambak oelek) i na koniec polac wszystko bialym winem przykryc na min. przykrywka, zmieszac z makaronem i gotowa PYCHOTA! Michi zjadl TRZY pelne glebokie talerze (dodam tylko, ze jeszcze nie spotkalam kogos kto by byl w stanie tyle zjesc, co on) ai ja objadlam sie niemozebnie... A tak w ogole, to uwielbiam KRABY!!! mniam. wiem jestem potworna, ale i tak mniam! Jesli zas chodzi o zakupki przedswiateczne i ceny, o ktorych piszecie, to moge Wam tylko pozazdroscic! Tutaj w Niemczech (szczegolnie w Monachium) wszystko jest tak potwornie drogie! Jeansy w GAP-ie kosztuja 60-70 Euro, w Miss Sixty 99 i wiecej, a na przecenach mozna kupic dobre spodnie za 49 minimum... Idzie sie zalamac! Ale tez sie dalam porwac przedswiatecznym zakupom i nabylam pare takich wlasnie drogich jeansow (sa za to bajeczne!) i dwa swetrki w przecenie - za 20 E. i za 24 E. ... No comments, Monachium jest najdrozszym miastem w Niemczech. A Wam za oceanem zazdroczcze z calego serca VS!!!! A teraz o zachowaniu w srodkach lokomocji: W sumie, to nie jest tak zle... autobusy i tak sa zwykle puste, wiec przy wsiadaniu nie ma chamowy, czy przepychanki, no moze czasem rano, jak jakis bus wypadnie z planu. Niemcy sa wtedy dosyc bezradni i nie potrafia sie rownomiernie \"rozdzielic\" po calym autobusie, tylko stoja \"barany\" przy wejsciu... Za to na niektorych stacjach metra w godzinych szyczytu jest somora z gomora! Tlok taki, ze sie przejsc nie da, ale mimo wszystko wszystko przebiega gladko... jest sila rzeczy troche przepychanki przy wejsciach, ale bez jakiejs strasznej chamowy. . Jedynie nie zwraca sie w ogole uwagi na kobiety, czy ludzi starszych. Kto pierwszy ten lepszy. Za to w innych publicznych miejscach, typu sklepy, ulica, jest bardzo milo. Panuje taka wyluzowana, przyjacielska atmosfera. Podobno to typowe dla Monachium i Bawarii w ogole. W innych miejscach w niemczech przezylam juz inne historie... atmosferka byla nie koniecznie mila... ufff!!! Koniec pisaniny na dzis! Przeczytalam wszystkie zalegle wpisy!!!!! zrobilam tez porzadek z Waszymi adresami mailowymi w moim Account!!! POzdrawiam ! Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczkaaaa
hej wszytskim, topik rewelacyjny, dopiero teraz go przypadkowo znalazlam:) od ponad roku siedze w Irlandii, Dublinie i dopiero teraz wybieram sie do domu na swieta:) jeszcze tylko 2 tygodnie, w samolot i zasluzony urlop!!! jak ja sie ciesze. czy jest ktos z dublina tutaj moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczkaaaa
hej wszytskim, topik rewelacyjny, dopiero teraz go przypadkowo znalazlam:) od ponad roku siedze w Irlandii, Dublinie i dopiero teraz wybieram sie do domu na swieta:) jeszcze tylko 2 tygodnie, w samolot i zasluzony urlop!!! jak ja sie ciesze. czy jest ktos z dublina tutaj moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczkaaaa
hej wszytskim, topik rewelacyjny, dopiero teraz go przypadkowo znalazlam:) od ponad roku siedze w Irlandii, Dublinie i dopiero teraz wybieram sie do domu na swieta:) jeszcze tylko 2 tygodnie, w samolot i zasluzony urlop!!! jak ja sie ciesze. czy jest ktos z dublina tutaj moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczkaaaa
hej wszytskim, topik rewelacyjny, dopiero teraz go przypadkowo znalazlam:) od ponad roku siedze w Irlandii, Dublinie i dopiero teraz wybieram sie do domu na swieta:) jeszcze tylko 2 tygodnie, w samolot i zasluzony urlop!!! jak ja sie ciesze. czy jest ktos z dublina tutaj moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacus Kochany
Mieszklem w Argentynie, Boliwii, Namibii, Niemczech, Szwajcarii, Islandii, Indonezji, Hiszpanii, Meksyku, Izraelu, Norwegii, Holandii, Kanadzie, Grecji oraz na Malcie i Filipinach. Teraz mieszkam we Francji, dokladniej w Polinezju Francuskiej - Paopao. Najbardziej ale podobalo mi sie w Namibii, pewnie tam jeszcze kiedys wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani!!! az mi sie chce wyc.... tyle mam roboty, ze az w kosciach piszczy... nie mam zupelnie czasu odpowiedziec wszystkim, ktorzy do mnie adresuja posty... To wszystko przez finals. Wlasnie zaczyna sie sesja i mam tyle egzaminow i kucia, ze padam na pyszczek... Kregoslup mnie strasznie boli, szczegolnie odcinek szyjny, od siedzenia non stop przy biurku i zakuwania... Obiecuje, ze odpisze wszystkim jak tylko wszystko troche przycichnie... Trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZAS NA TABELE...
:-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-) NICK.............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA ************************************************************************************* GODA................Litwa..........................1960.........od urodzenia KOKUS...............Tarnobrzeg, PL...............1963........czas wakacji K-11.................* Kanada *......................1969...............14 lat FUNKIA..............okolice Chicago, IL...........1970..................15 BAGATELKA..........Duluth, Minnesota, USA......1972...............15'3'' MASHA..........Austria.............................1972...............3 lata NIKA_AU.............Sydney........................1973..............16 lat AMBERANGELIC......Arlington Hts, IL..........1974.................7.7 *ZACZARUJ MNIE*....Westfield, NJ.................1974................2.5 JAY...................Charleston, SC..................1975.................2 NANECZKA .......Niemcy, Monachium, Bawaria...1975................5lat PIWONIA.............Okolice Chicago, IL...........1977.................11 CAFEE...............Szwecja, Sztokholm............1977..........10 m-ce DARK ELF............Springfield,IL..................1977....2 lata z hakiem IZZA........Lutsen i Grand Marais/MN......... 1978......18+7=25 m-ce SQUIRLEY.....Tega Cay, SC.......................1978............3,5 EWULEK..........Schaumburg,IL....................1978...........4,5 JOASKA.................Francja.......................1979..........pol roku BARB.................okolice Chicago................1979...........3 lata AKARA.................Amsterdam....................1980........1rok10m-cy MARGOT...............Francja......................1980.....2 lata z hakiem MAYENKA.............Toronto, Can................1981....................1,3 MARZENUSIA.........Okolice Chicago, IL........1984.................1,6 WARIATKAZWARIOWANA....Luxemburg.........1984...........od 09.2003 BASTA........Bradenton, FL............................?.................3 m-c KLARYSA......Bruksela................................?...................? TULIPAN.........Haga.............................1978................2,6... ************************************************************************************* :-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZAS NA TABELE...
:-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-) NICK.............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA ************************************************************************************* GODA................Litwa..........................1960.........od urodzenia KOKUS...............Tarnobrzeg, PL...............1963........czas wakacji K-11.................* Kanada *......................1969...............14 lat FUNKIA..............okolice Chicago, IL...........1970..................15 BAGATELKA..........Duluth, Minnesota, USA......1972...............15'3'' MASHA..........Austria.............................1972...............3 lata NIKA_AU.............Sydney........................1973..............16 lat AMBERANGELIC......Arlington Hts, IL..........1974.................7.7 *ZACZARUJ MNIE*....Westfield, NJ.................1974................2.5 JAY...................Charleston, SC..................1975.................2 NANECZKA .......Niemcy, Monachium, Bawaria...1975................5lat PIWONIA.............Okolice Chicago, IL...........1977.................11 CAFEE...............Szwecja, Sztokholm............1977..........10 m-ce DARK ELF............Springfield,IL..................1977....2 lata z hakiem IZZA........Lutsen i Grand Marais/MN......... 1978......18+7=25 m-ce SQUIRLEY.....Tega Cay, SC.......................1978............3,5 EWULEK..........Schaumburg,IL....................1978...........4,5 JOASKA.................Francja.......................1979..........pol roku BARB.................okolice Chicago................1979...........3 lata AKARA.................Amsterdam....................1980........1rok10m-cy MARGOT...............Francja......................1980.....2 lata z hakiem MAYENKA.............Toronto, Can................1981....................1,3 MARZENUSIA.........Okolice Chicago, IL........1984.................1,6 WARIATKAZWARIOWANA....Luxemburg.........1984...........od 09.2003 BASTA........Bradenton, FL............................?.................3 m-c KLARYSA......Bruksela................................?...................? TULIPAN.........Haga.............................1978................2,6... ************************************************************************************* :-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim wieczorkowo... Margotku - zdazylem przeczytac rano Twoj wpis i trzymalem kciuki choc bylo to troche utrudnione bo potrzebowalem obu rak :D czy mowilem Ci, ze zabrali mi Arte z satelity? chyba chca mnie zmusic do kupienia dekodera, ale moge im pokazac gest Kozakiewicza.. Squirley - za Ciebie tez trzymam kciuki.. Naneczka - przyznam sie szczerze, ze do zwalczania reklam uzywam pilota, doszedlem do takiej wprawy, ze chwytam za pilot i zmieniam kanal, zanim zniknie napis \"reklama\". Gorzej troche jest z powrotem, bo czas trwania jest rozny. Problem mam taki, ze w czasie przerwy na reklame nawet w trakcie najbardziej interesujacego filmu powoduje,ze zasypiam i budze sie za godzine, dwie lub nawet trzy. Ostatnio tak stracilem film z Julia Roberts i Hugh Grantem \"Nothighan Hills\" (pokrecilem tytul - rzecz sie dzieje w Londynie, film z 2001 roku chyba). Wytrzymalem dwie reklamy, na trzeciej padlem.. Tak ze Naneczko, sorki... Barb - gratuluje kupna domku... tez sie dziwie - przeciez remont czegos nareszcie wlasnego to sama radosc.. popusc wodze wyobrazni i urzadzaj .... No pewnie, ze pracy jest do diabla i troche.. ale jak juz posprzata sie i siadzie z kawa i ciasteczkami to hoh,ho.... akara - no widzisz jak to jest z tymi reklamami, wszystko zalezy od punktu siedzenia... Nie bardzo wierze w skutecznosc reklam, a juz napewno nie w stosunku do ponoszonych kosztow. Najlepiej na tym zarabiaja firmy ktore robia badania skutecznosci... Marzenusia - jeszcze niedawno sie nudzilas, a teraz masz tak ladnie zorganizowany tydzien.. tak trzymaj... do Swiat niedaleko.. mroweczka - witaj, wlasnie brakuje nam kogos z Irlandii, zeby wiedziec jak sie tam zyje.. Jacusiu Kochany - ciekawe czy piszesz prawde, czy to tylko podpucha... na razie dosc by bylo.. aha, Tinka juz ma sie dobrze, ale troche wychudzona jest.. musze ja podkarmic co nieco.. Pozdrawiam wszystkich obecnych i czytaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki*hh
Hej wszystkim jestem z Hamburga i nikogo tu nie znam moze za waszym posrednictwem uda mi sie nawiazac ciekawe znajomosci dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam Wszystkim :) Nareszcie jestem w domu! :) Kciuki bardzo mi pomogly! :) Dziekuje! :) Nie wiem jak sie to przelozy na ocene, ale ja w kazdym badz razie jestem z siebie zadowolona. :) Napisalam ile moglam, w miare prostym jezykiem, zeby uniknac powaznych bledow... w przyszly wtorek wyniki! Mam nadzieje, ze nie bedzie zle :) Naneczka - dziekuje! 🌻 Ciesze sie, ze historia z Michim sie cudownie rozwija! :) I tak w ogole: ja tez uwielbiam kraby :) kokus - jeszcze raz dziekuje za kciuki, nasz topikowy ich trzymaczu 🌻 Tak, pamietam, ze pisales, iz zdjeli Ci Arte... szkoda! :( To jest naprawde swietny kanal telewizyjny... jednym jaki sie udal francuskiej telewizji pubilcznej! kiki*hh - witaj 🖐️ Coz, bede juz zmykac! Pozedrawiam Was wszystkich serdecznie :) Squirley - u mnie tez teraz goracy sezon... grrr.. lacze sie z Toba w bolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - i koniecznie teraz podlucz Tinke :) Biedulka tyle sie wycierpiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anlize
Witam wszystkich.ale Was tu duzo.Ja jestem w Niemczech 6 rok,maz juz 22 lata.Mieszkamy w okolicy Stuttgartu.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×