Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość gość
Zwariowana Warszawianka. Początek: od 83' było Monachium 8 lat, Wiedeñ 2 lata , rok Lazar. G. Canaria, Amster+ Rotterdam 9 lat, a teraz zatoczylam kolo..od niedawna z powodu faceta znowòz Niemcy. Frankfurt/M. Ogòlnie calosc na Plus. Po latach juz nie tesknie...choc planowalam, iż wroce. Bo kraj piękny ( w młodości wiele podrozowalam) znam zakamarki, od Sromowic Wyznych po Ustke) Jednak brak perspektyw...przez te Wszystkie lata bylam tylko 2 razy w kraju. Nic się Polacy nie uczą... Nadal mentalnosc Horror, Co widac po nowo tu przybylych. Do tego slyszac od lat, Co w Polsce sie dzieje...brrrr Mało się nie pozagryzaja. Uciekam od agresji, zazdrości, flejtuchowatego myślenia. Złej Energii. Zał mi tylko, że nie udało mi się wcześniej uciec z krainy Smoka Wawelskiego. Pozdrawiam Wszystkich. Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka5
Mieszkam tam, gdzie moi podopieczni - opiekuję się osobami starszymi. Moja agencja opiekunkawniemczech.eu ma oferty w różnych rejonach Niemiec, a ja bardzo lubię poznawać nowe miejsca. Bardzo podobają mi się okolice Bawarii, tak klimatycznie tam, zupełnie inny świat. Chciałabym kiedyś osiąść tam na stałe, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkać z Hitlerowcami ? Nie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń? 1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet na www.igortreneronline.pl 2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie. 3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca na www.igortreneronline.pl 4. wygraj 10.000 zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandelin606
Oferuję efektowną wycieczkę do Disneylandu tu: http://www.wnętrzedomu.info.pl/23/Hobby-budowlanca/Wakacje-pracownika-budowlanego-w-Paryzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że warto popytać w tym temacie znajomych. To się zaskakująco często sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety niespecjalnie mam doświadczenie w tym obszarze. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian

teraz mieszkam w Holandii juz prawie 4 mies, wyjechalem tu do pracy, dobre miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość damian napisał:

teraz mieszkam w Holandii juz prawie 4 mies, wyjechalem tu do pracy, dobre miejsce

sam wyjechałeś czy przez jakieś biuro pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian
7 minut temu, Gość Gość napisał:

sam wyjechałeś czy przez jakieś biuro pracy?

przez agencję otto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My od 2016 roku mieszkamy w Islandii. Piękny kraj, ma wiele plusów i minusy oczywiście też. Nam się podoba, żyjemy szczęśliwie, ale to nie jest kraj dla wszystkich... zresztą chyba jak każdy. 

 

---

www.naszmalyswiat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×