Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuskus27

JAKI LAKTATOR?

Polecane posty

Gość kuskus27

Drogie mamy? jaki mozecie mi polecić dobry laktator. Chciałąbym sobie taki zakupić ale nie wiem jaki jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva77
No właśnie jaki? Ja też się rozglądam. Planuję zakup na allegro. Rozbieżności w cenach są ogromne. Czy warto kupować avent isis ręczny jeżeli eleektryczny kosztuje niewiele więcej? Jest jeszcze canpol ręczny - wygląda b. "łatwo" w obsłudze. To jaki????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoloty w głowie
jezeli mam butelki tomee to czy musze miec laktator tez tomee. czy jak kupie inny to moje butelki z \Tomee bedą pasowały do innego laktatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siegrun
To wszystko zalezy od tego jak czesto bedziesz go uzywala. Ja niestety bylam zmuszona sciagac pokarm przez 3 miesiace.Uzywalam elektrycznego laktatora Medela. Pasuja do niego wszystkoe standartowe butelki. Moze byc zasilany bateriami, albo podlaczony do pradu. Nie mialam z nim wiekszych klopotów, raz tylko musialam do przeczyscic. Dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssawka
Ja mam Tommee Tipee i jestem bardzo zadowolona! Od niemal 3 miesiecy sciagam pokarm kilka razy dziennie i idzie mi to bardzo sprawnie, chociaz poczatki nie byly kolorowe. Nie wiem czy inne butelki pasuja do tego laktatora, bo TT sa nietypowe i szerokie. Ale polecam zarowno butelki jak i smoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam avent reczny - niby dobry ale nie mialam zbytnio pokarmu i musialam sie niezle napracowac zeby cos tam sciagnac - nastepnym razem na pewno kupie elektryczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez polecam tommee tippee, on ma przekładkę tez do wąskich butelek mam laktator ręczny i ściąga mleko super szybko i sprawnie, nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna2009
hello mam do sprzedania laktator elektryczny baby ono...szybko i dobrze sciąga pokarm, dodaje kawke na laktacje gratis:)cena 60 zl. jesli ktoras z Was jest zainteresowana prosze pisac na gg 8902955 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogoos
A ja miałam avet isis i bz super moja kupela miała elektryczny i mówiła ze jest kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna2009
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Medelę Swing - u mnie super się spisał, rozbudziłam nim laktację. Mam do sprzedania laktator elektryczny Medela Swing kupiony 30.12.2009 r. za cenę 439 zł (mam paragon - podstawa do gwarancji, której zostało jeszcze 10 miesięcy). Jest w stanie bardzo dobrym, posiada wszystkie elementy które były w zestawie, pudełko. Niestety okazało się że nie mogę karmić dziecka i chcę go sprzedać. Mogę go sprzedać za 400 zł w tym wysyłka GRATIS + herbata laktacyjna nowa HIPP!!!! Polecam go z czystym sumieniem. Zdjęcia mogę wysłać mailem, odpowiem na każde pytanie. Mój mail:joannabar1983@o2.pl W razie zainteresowania proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaFiliputka
Witam, Najlepsze laktatory to przede wszystkim firmowe laktatory kupowane w miejscach, gdzie nie będzie żadnego problemu z ich zareklamowaniem, jeśli coś się zepsuję czy obsunie. Polecam laktator firmy Medela, swój kupiłam w sklepie internetowym pieknamama: http://www.pieknamama.pl/3465-Zestaw-uzupelniajacy-do-laktatora-LACTASET-MEDELA-8000270.htm Cena nie jest wygórowana, w tym samym sklepie dokupiłam sobie różne akcesoria typu torebeczki na pokarm: http://www.pieknamama.pl/3466-Torebki-na-pokarm-20-szt-0080316.htm W jednym miejscu dostępny jest cały serwis z akcesoriami, zapewniono mnie, że jeśli będę miała jakiś problem, po prostu składam reklamację. Myślę, że dla kobiet w dodatku siedzących akurat z dzieckiem w domu to doskonałe rozwiązanie, bo nie muszę się stresować, dzwonić i fatygować się z czymś tam, jak na przykład z towarem zakupionym na allegro. W górę pierś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić tomee tippe, ale nie używam go często tylko raz na jakiś czas. niewiem czy pasuje do innych butelek, bo ja używam tej samej firmy. jak ktoś chce kupić laktator do częstego ściągania pokarmu to propnuję jakiś elektryczny, ale jak raz na jakiś czas to wystarczy ręczny, ja swój kupiłam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaszczesliwamama
Witam serdecznie, chciałam polecić laktator firmy Ameda, który u mnie sprawdził się w 100%. Posiada niezależną regulację siły i szybkości ssania, która pozwala na indywidualne dopasowanie ustawień. I co ważne przewody nie wymagają czyszczenia (nie przedostaje się do nich wilgoć i mleko). Jest bardzo cichy i lekki. Zachęcam do wejścia na ich stronę internetową, która jest bardzo profesjonalnie przygotowana. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palindromea
Ja Polecam Laktator elektroniczny Prolactis firmy LOVI. Wygodny, przyjemny. Używałam przy nawale, przy brakach, teraz jak mi Moje Słonko nie wyciągnie sam wszystkiego (Synek śpi, a ja odpalam laktator i siadam oglądać tv). Póki co spisuje się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam lovi prolactis. Jest bardzo prosty w obsłudze i "utrzymaniu", co jest bardzo ważne dla młodej mamy. Jest bezawaryjny, zawsze mogę na niego liczyć. Czasem zabieram ze sobą i używam go jako ręczny. W domy korzystam z opcji na baterie albo podłączam do kontaktu/ Można wygodnie siedzieć podczas odciągania, nie trzeba przyjmować jakichś dziwnych niefizjologicznych pozycji:) No i przede wszystkim - odciąganie nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim laktator musi dobrze (czytaj szybko i skutecznie i bezboleśnie w jednym) opróżniać pierś. Też znam Lovi Prolactis - to elektryczno-ręczny laktator, działa tak, jak trzeba. Ma różne szpitalno-położnicze rekomendacje, mamy go chwalą na forach i blogach, jest przebadany. Nie ma się do czego przyczepić. Wiem, że niektórzy narzekają, że wydaje dźwięk, no cóż - urządzenia elektryczne zawsze trochę szumią lub bzyczą. Można zawsze pomachać łapką i sobie odciągnąć ręcznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskiereczka81
Polecam Lovi Prolactis. Laktator ten sprawdza sie w 100%. Dzieki mozliwosci ustawienia sily ssania odciaganie jest bezbolesne i szybkie. Zaleta jest ze w zestawie znajduje sie laktator reczny i elektryczny. Dodatkowo laktator zapakowany jest w poreczne opakowanie, ktore wszedzie mozna zabrac. Jedynymi minusami sa glosna praca i koniecznosc trzymania pompki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia85675
ja szczerze polecam Lovi Prolactis :) używam go od lipca, głównie gdy muszę wyjść z domu. Możesz używać albo ręcznie, albo elektrycznie, ja wolę opcję elektrycznią. Co najważniejsze - nie boli, i jak dla mnie jest cichy, ale to chyba sprawa indywidualna. Używam go w tym samym pokoju, gdzie śpi córeczka i mała się nie budzi. No i jest też opcja dwóch szybkości ssania, możesz dopasować pod siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominajka000
Mój Lovi w porównaniu z Medelą pracuje cichutko. Tyle, że medela to taki traktor trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrazet
Potwierdzam powyższe opinie dotyczące laktatora Lovi - także go posiadam i porównując z innymi, jakie mają koleżanki, to mój jest najlepszy (koleżanka testowała mój i swój i Lovi odciągnął jej więcej mleka). Używam go regularnie od 5ciu miesięcy i magazynuję mleczko dzięki czemu syn i tatuś nie są ode mnie zależni a ja mogę wyjść na dłużej - i wtedy biorę ręczny do torebki i w razie konieczności szybko odciągam zalegające mleko. A jeżeli chodzi o dźwięki, jakie wydaje laktator, to mi to nie przeszkadza i synowi tym bardziej - wiele razy było tak, że przy nim zasypiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika R
W ostatniej chwili zdecydowałam się na zestaw Lovi Prolactis i bardzo mnie do siebie przekonał. Odciąganie nie boli dzięki silikonowej nakładce masującej. W wersji elektrycznej ściąganie jest bardzo efektywne a ręcznie laktator bardzo dobrze ściąga nadmiar pokarmu. JEst jak znalazł kiedy muszę wyjść a niunię zostawić z rodziną;) Moge z czystym sumieniem polecic go innym mamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, lovi to laktator z górnej półki, wygrywa z innymi laktatorami. Dla mnie też jest ważne to, żeby działał cicho i przede wszystkim bezboleśnie. Stosowałam wiele innych laktatorów, nie mogłam znaleźć odpowiedniego, na szczęście już mi się udało. Nie zastąpiłabym lovi na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusta
Też miałam prolactis i byl to mój jedyny laktator, który dobrze wspominam. Dzięki niemu mogłam parę razy zostawic dziecko z babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam medela.maxi swing na dwie piersi, sciagam pokarm juz ponad 7 miesięcy. Jest cichy , ściąga bezboleśnie , tak fajnie pobudza laktacje że teraz sciagam co 12 godzin i mam okolo500-600 ml :) na dzień. Dodatkowo to jeden z niewielu laktatorow który można bez obawy sprzedać, jest tak skonstruowany że melko nie może dostać się do silniczka. Więc nie ma zagrożenia zarażenia się plesnią ani grzybami czy inny swinstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo polecam Lovi Prolactis dostałam go w momencie gdy mój padł i bez porównania jest lepszy od poprzednika. Odciąganie nie boli jest szybkie i bardzo efetowne :) 150 ml w 10 min :) Jest to laktator dwufazowy co oznacza że naśladuje ssanie dziecka. Ma regulacje siły ssania, zegar i alarm który można dowolnie ustawić :) Dodatkowo w zestawie jest laktatr ręczny który można zabrac zesoba w dowolne miejsce :) wiec jak potrzebuje ładuje go do torebki i w droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam laktator ręczny Tomee Tippee , stan idealny, 50 zł :) macpl@o2.pl , zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
A skąd jesteś? Ja chciałam kupić sobie laktator z http://www.lulajbaby.com/dla-mamy-c-30.html Nie wiem jeszcze jaki wybiorę... Waham się pomiędzy elektrycznym SWING Medela a ręcznym Naturel. Miałyście może któryś z tych laktatorów? Jak się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josie61
ja mam lovi prolactis i jest bardzo fajny. przede wszystkim bezbolesnie odciaga, mialam wczesniej innej firmy ale nadrywal mi sutki, i odciaganie bylo koszmarem. ten jest cichy, solidnie wykonany, ma fajny wyswietlacz ktory odmierza czas - super sprawdza sie przy systemie 7-5-3. w zestawie czesci do zamiany laktatora na reczny - mozna wziac na wyjscie bez maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×