Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość przyszła mama

Witam bardzo serdecznie!!! Jestem w 9 tygodniu ciąży i termin na sierpnia 2005. Odkąd dowiedziałam się że noszę pod sercem to maleństwo jestem chyba najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Barrdzo cieszymy się z mężem że wreszcie się udało. Dołączcie się kochane i wpisujcie się. Opiszcie swoje reakcje na wiadomość o ciąży oraz jak się czujecie! Zapraszam do rozmowy!!! Mam nadzieję że będzie miło!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Ja jestem w12 tygodniu ciazy i tez mam termin na sierpien.Podobnie jak Ty bardzo sie ucieszylam z tej nowinki.Zrobilam test i pol godziny plakalam i sama nie wiedzialam z jakiego powodu ale to byly lzy radosci.Teraz tylko zaczynam sie przejmowac bo nie wiem jak bedzie z moja praca.Moje szefostwo jeszcze nic nie wie bo nie chcialam stracic pracy a teraz boje sie jakis glupich tekstów pod moim adresem.A poza tym wszystko jest ok.W poniedzialek 17.01 ide do lekarza z mezem i juz nie mozemy sie doczekac USG>pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
witajcie wszystkie.....prawiemamy...::)) Chciałam Wam serdecznie pogratulować!! To wspaniałe!! Cudownie jest nosić pod sercem coś tak nieskazitelnego i najukochańszego. Sama jestem w 22 tygodniu ciąży.....to juz końcówka 5 miesiąca. Gdy sie dowiedziałam ze jestem w ciązy płakałam przez 3 dni....ze szczęścia.....i z przerażenia że całe moje zycie diametralnie sie zmieni. Mimo że dzidzia jest planowana....to ogarnęła mnie panika....i niepewność..... ale teraz jest juz dobrze.....gdy dopadają mnie doły moje maleństwo daje mi kopa i odrazu świat staje sie piękniejszy.... juz sie nic nie liczy....poza zdrowiem dziecka i moją rodziną. Martwiłam sie tez o prace....chciałam Wam powiedzieć...ze tera wszystko sie zmieni. Kariera juz nie bedzie najważniejsza....wazne są inne wartości. I tak Cie zwolnią gdy będą chcieli..... cos czuję ze tak bedzie ze mną....ale tudno....! gdy sie tym zamartwiałam to cierpiało tylko moje dziecko, bo groziło mi poronienie i byłam na podtrzymaniu. Nie masz wpływu na decyzje szefa więc sie nie katuj teraz myslami o braku pracy po macierzyńskim. Ważny jest wybór lekarza. Ja niestety musiałam zmienić w 5 mies. c zułam sie lekcewazona przez tamtego. Dbajcie o siebie....odżywiajcie sie zdrowo.....co wcale nie oznacza jedzenia za dwoje. Zobaczycie jak zmienia sie wasze ciało...najpierw piersi.....większe...wrazliwsze.....potem okaże sie sie nie mozecie dopiąć spodni...a tak naprawde brzuszka jeszcze nie widać.....heheh...w boczki wam poszło....i wcięcie w talii stało sie historią..... jeszcze raz serdecznie gratuluję.....i pozwolicie ze bede zaglądała do Was od czasu do czasu..... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy 🖐️ ja już nia jestem od roku (12.30.2003) pisze dlatego że nie rozumie Waszych obaw o prace bo nie miałam z tym żadnych problemów:) normalnie moja szefowa wiedziała od poczatku ( od 4 tygodnia bo wtedy sie dowiedzialam) pracowałam prawie do końca 8,5 mc. potem bylam na macierzyńskim 3 mc. a teraz mam urlpo wychowawczy 2 lata -płatny potem moge iść na 2 lata na bezpłatny , co miesiąc dostaje zasilek 400zł+ 43zł rodzinnego bo tyle przysługuje na jedno dziecko , kobiety w ciąży nikt nie mam prawa ZWOLNIĆ!!! jakbyście chciały sie czegos jeszcze dowiedziec o ciąży albo coś o dzidziach to służe pomocą:) piszcie na maila bo tu zadko zaglądam Ja już staram sie o kolejną dzidzie :) bo Julia juz jest \"dorosła\" sama chodzi sama pije i siada na nocnik:) Życze Wam i Waszym brzuszkom duzo zdrówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
niestety teraz wychowawczy jest bezpłatny. mozna dostać tylko jakiś zasiłek w przypadku gdy dochód na jednego członka rodziny nie wynosi wiecej niz cośtam (niestety nie wiem jaka to jest kwota....ale niewielka....) macierzyński trwa 112 dni przy pierwszym dziecku i tu przysługuje 100% wynagrodzenia. mozna tez dostać zasiłek porodowy, ale chyba tez zalezy od wys. dochodów. wiecej informacji znajdziecie na tej stronce... http://www.bajbus.pl/index.phtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzyszła mama
Witam Was serdecznie moje Kochane Mamusie!!! Cieszę się bardzo że zainteresował Was mój topik. Rozumiem Wasze obawy o pracę ale musicie wiedzieć że teraz Wy i Wasze maleństwa są najważniejsze. A więc głowa do góry!!! Nie wolno Wam zamartwiać się bo to szkodzi dzidziusiowi. Ja planowałam ciążę 15 mies. i się nie udawało. Byłam tak załamana że postanowiłam czymś się zająć żeby nie myśleć już tak o dziecku. Tak bardzo Go pragnłam......... Zaczełam więc naukę. Spotykałam się z ludźmi miałam trochę inne problemy, a bo to zaliczenie , a bo to kolos i tak jakoś się trochę wyluzowałam. Gdy nie dostałam okresu nie zdziwiło mnie to bo miałam nieregularnie. Ale zdziwiło mnie to że piersi były tak bolące że nie pozwalały mi leżeć na brzuchu i biorąc kawę do ust którą wcześniej uwielbiałam robiło mi się niedobrze. Kupiłam wreszcie test. Choć nie wierzyłam żę wyjdzie pozytywny. Boże!!!!!!! Ile ja testów wcześniej zrobiłam mając nadzieję że to już?????!!!!!!!!!!! Kurcze!!!!!!!! Hura!!!!!!! 2 krechy jak byk!!!!!!! Nasze szczęście nie znało granic. Boję się o to maleństwo. To dopiero 3 mies. i taka długa droga jerszcze przed nami. Nie wyobrażam sobie aby mogło sie coś stać... Załamałabym się, mąż również. Ale co ze szkołą???? Chodzę nadal i mam nadzieję ż będzie wszystko OK. i dam radę dotrwać do końca! Oto moja historia> trochę peewnie Was przynudziłam :) Opisujcie Wszystko moje drogie. Wasze smutki i radości. Wiem że będziemy wzajemnie podtrzymywać się na duchu i będzie nam razem lżej dotrwać do trgo magicznego SIERPNIA!!! Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez przyszła mama
Witaj Przyszla Mamo. Podobnie jak Ty mam termin na sierpień, a dokładnie na 8. Podobnie tez zareagowalam na wynik testu i równie mocno sie cieszę. Reszta chyba nas rózni. Ja na swoją ciążę czekałam aż 6 lat i mam już 31 lat, więc choć bardzo się cieszę, to także z niepokoju drżę. Chętnie porozmawiałabym o swoich obawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
Też przyszła mamo: Ja mam 24 lata. I tak jak już pisałam bardzo się boję o mojego skarba. Bardzo Cię rozumiem iwiem co musiałaś przeżyć przez 6 lat starań. Ale z drugiej strony musisz być spokojna bo każde nerwy szkodzą dzidziuniowi. Będziemy się wspierać i wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam !!!!!!! PAPA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin00
Ja też się wpisuję. Będę rodzić 20 sierpnia. Hura!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
cześć Wam wszystkim.też w sierpniu zostanę mama(termin 26),na razie czuję sie dobrze nie mam mdłości ani wymiotów. Boje się o prace bo mam umowę na zastępstwo do końca marca. Moje badanie cisnienia wykazało je podwyższone ale lekarzowiedział ze tewraz nmie ma niepokoju do obaw,mam tez tyłozgięcie macicy-z czym to sie wiaze. Raz robiłam tylko usg=w 5 tyg ciązy kiedy mam zrobic następne-poradzcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
Witaj!!! Ja robiłam USG w 8 tyg. ciąży i mam umówioną wizytę na przyszły tydzień. Ja też mam tyłozgięcie szyjki macicy. Jest to dość częsta przypadłość i naprawdę nie musisz się o nic martwić. A co do kolejnej wizyty to radziłabym Kontrolować Ci się 1 w miesiącu, oczywiście jeśli jest wszystko w porządku. Bo jeśli zauważysz coś niepokojącego to biegnij do lekarza czym prędzej. Pozdrawiam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
moje drogie doradzcie czy prawidlowe jest to że od poczatku ciazy brałam kwas foliowy i falvit czy to nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi? jakie sa sposoby domowego okreslenia płci dziecka(znam dzień zapłodnienia).Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Urodziłam w sierpniu 2004 i życzę Wam, aby tego roku pogoda Wam sprzyjała tak jak mi w ubiegłym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIE SIĘ WSZYSTKIE CIĘŻARNE PODZIAŁY? HALLO, PISZĘ A TU MI NIKT NIE ODPOWIADA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
Witam!!!! Byłam wreszcie na wizycie u lekarza. Jest wszystko w najlepszym porządku i ze mna i z dzidzien. Co za szczęście!!!! Oby tak dalej. Jedynie to mam chwilami te okropne mdłości no i oddaję BARDZO często mocz. Dosłownie po kilka kropel, ale mam wrażenie że chce mi się bardzo. Pęcherz na szczęście mnie nie boli. Ale tak częste oddawanie moczu jest normalne bo jest ucisk na pęcherz tak więc nie ma się czym martwić. Jestem w 12 tyg. ciąży a moje maleństwo ma już 5 cm. Mam zdjęcie! Jak zobaczyłam to się aż popłakałam. To taka mała istota. Widać już zarys główki, tłowia, rączki i nóżki. Jak barzo jestem szczęśliwa że noszę je pod sercem. Dbajcie kochane o siebie i o swoje maleństwa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Przyszła mamo to cudownie ze już widziałaś swoje maleństwo, ja mam wizytę dopiero 1 lutego, we wtorek to może też się czegoś więcej dowiem, też się strasznie cieszę że we mnie rośnie taka maleńka istotka, Życzę wszystkim przyszłym mamusiom dużo zdrowia, miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOASIUNIA
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!! JA MAM TERMIN NA 13 SIERPNIA. NARAZIE CZUJĘ SIĘ DOBRZE I NIC MI NIE DOLEGA. OPRÓCZ TEGO ŻE CHWILAMI JESTEM STRASZNIE SŁABA. A CO U WAS? JAK WY SIĘ CZUJECIE SIERPNIOWE CIĘŻARÓWKI??? POZDAWIAM SERDECZNIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też ostatnio słabo się czuję coś, ale to chyba przez tą okropną pogodę i niskie ciśnienie, bardzo mało chyba w tym roku sierpniowych mamusiów, bo coś tak malutko wypowiedzi na tm forum, pozdrawiam, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puza
Cześć dziewczyny ja mam termin na 7 sierpnia. To moja druga ciąża i czuję sie o wiele gorzej. To już 14 tydzien a ja wciąż mam mdłosci i te wstrętne zapachy. Coś mi się wydaje, ze poczułam ruchy dzidzi, ale tak wczesniej? z synkiem miałam dopiero w 20 tygodniu.Poboluje mnie tez brzuch, was też? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puza
Cześć dziewczyny ja mam termin na 7 sierpnia. To moja druga ciąża i czuję sie o wiele gorzej. To już 14 tydzien a ja wciąż mam mdłosci i te wstrętne zapachy. Coś mi się wydaje, ze poczułam ruchy dzidzi, ale tak wczesniej? z synkiem miałam dopiero w 20 tygodniu.Poboluje mnie tez brzuch, was też? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Puza, No właśnie mnie też brzuch często pobolewa, tak choćby jajniki albo wątroba bolała, ale mija i pojawia się po jakimś czasie znowu, nie wiem czemu tak brzusio boli czasem w ciąży ale lekarka mi mówi że tak czasem jest i koniec więc jestem spokojna, pozdrawiam wszystkie mamuśki sierpniowe, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć drgie przyszłe Mamusie!!!!Już dawno nie zagladalam na forum lae bylam zajęta w pracy a w domu nie mam internetu.Ja już też robiłam USG w styczniu (wówczas w 12 tygodniu) i widziałam moje słodkie maleństwo.Ma juz nawet uszy.Jets po prostu cudowne a takie ruchliwe i wiercące się że pani doktor nie mogła go zmierzyć... W Walentynki tzn w poniedzialek znowu idę do lekarza sprawdzić co z moją Niunią.Mam tylko problem bo mam wysoki wynik Igg w kierunku toksoplazmozy.a na wizytę w przychodni zakażeń musialam czekać aż miesiąc i dopiero we środę 16 lutego dowiem się co mnie czeka przez ten wynik.Ale mam nadzieję ze będzie dobrze.Acha a termin tez mam teraz na 1 sierpnia.Pozdrawiam wszystkie Mamusie.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć drgie przyszłe Mamusie!!!!Już dawno nie zagladalam na forum lae bylam zajęta w pracy a w domu nie mam internetu.Ja już też robiłam USG w styczniu (wówczas w 12 tygodniu) i widziałam moje słodkie maleństwo.Ma juz nawet uszy.Jets po prostu cudowne a takie ruchliwe i wiercące się że pani doktor nie mogła go zmierzyć... W Walentynki tzn w poniedzialek znowu idę do lekarza sprawdzić co z moją Niunią.Mam tylko problem bo mam wysoki wynik Igg w kierunku toksoplazmozy.a na wizytę w przychodni zakażeń musialam czekać aż miesiąc i dopiero we środę 16 lutego dowiem się co mnie czeka przez ten wynik.Ale mam nadzieję ze będzie dobrze.Acha a termin tez mam teraz na 1 sierpnia.Pozdrawiam wszystkie Mamusie.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
Witaj Puza!!! Idziemy widzać łeb w łeb bo ja też mam termin na 7 sierpnia. Do 3 mies. miałam ogromne mdłości, ale na szczęście wszystko przeszło i teraz czuję się doskonale czego i Wam drogie mamusie życzę. pozatym wizytę mam dopiero 23 lutego. A ja już nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę moje maleństwo. Pozdrawiam Was!!!!!!!!!!!!! Aha Puza, a czy widać u Ciebie już powiększający się brzuszek, tzn czy mogą zauważyć już inni ludzie że jesteś w ciąży, bo ja to mam tylko lekutko zaokrąglony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Cześć dziewczyny ja również mam termin na sierpień dokładnie na 2go.Jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa.Od dzisiaj będe razem z wami uczestniczyć w pogadankach o naszych słodkich bobaskach.Pozdrawiam serdecznie pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Czy znacie już płeć swojego maleństwa???Piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
____________________________________________________________ NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC AGUTA...............01.08.05...............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..............................? KARIN2002..........?..........................?.............................? NADIA_25...........?..........................?.............................? NIN00...............20.08.05................?.............................? ELA79...............20.08.05.................?............................? SKYE.................25.08.05................?............................? ____________________________________________________________ To taka propozycja aby sie nie pogubic. Zobaczcie, mysle, ze pomocne, na innych tematach (np. maj, wrzesien, marzec tez sie przyjelo) A tutaj jest jak urodzily http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=680132&start=2610 A tak bylo wczesniej http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=680132&start=1350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA - POPRAWIONA
____________________________________________________________ NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05...............?..............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? TEZ.P.MAMA........08.08.05...............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..............................? KARIN2002..........?..........................?.............................? NADIA_25...........?..........................?.............................? NIN00...............20.08.05................?.............................? ELA79...............20.08.05.................?............................? SKYE.................25.08.05................?............................? ____________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
Witam!!! Ja jeszcze płci swoego maleństwa nie znam i w sumie to sama nie wiem czy chciałabym wiedzie ć. Przecież podczas porodu tu taka niespodzianka. Ale jeszcze się zastanowię. Może zmienię zdanie. A Wy kochane , wiecie już czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×