Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość korniszonczerwony
Najstraszniejszy do obejrzenia horror to SIEROCINIEC. Kto widział, ten wie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Piła III,IV - Lustra -Klucz do koszmaru - Hostel -Nieznajomi oj jest ich duzo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka + szpilki + Porsche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam całego topiku, może się powtórzę,ale jeżeli chodzi o film to "The Blair witch project" /wybaczcie jezeli z błędami napisałam/ a książka np. "Wyklęty" chyba Grahama Mastertona, juz nie pamiętam dokładnie, dawno temu karmiłam się takimi książkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujące
Drogie kolezanki, jezeli juz tak kozaczycie i zapewniacie nas, ze zaden film tak naprawdę was "smiertelnie" nie wystraszył, to szukajcie wrazen w inny sposob, niż tylko samo oglądanie filmu: Ja polecam obejrzeć sobie taki choćby "the ring" lub z pozoru niegrozne "milczenie owiec" i mieć przy sobie kolegę/kolezankę idiotę, który zamknie was w nocy jakims ciemnym pomieszczeniu, gdy zupelnie nie bedziecie sie tego spodziewac. Gwarantuje, ze podswiadomosc od razu uraczy was wizytą Samary bądź hanibala lectera... Wtedy już tak różowo nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie: czy ktoś czytał może książkę, chyba miała tytuł "Wilkołak", ale mogłam pokręcic... Akcja działa się w b. dużym mieście USA, chyba to był NY. Znajdowano tam ciała zmasakrowane, w końcu okazało się że po przedmieściach grasuje stado wilków... Nie były to wilkołaki, tylko b. szybkie wilki. Na trop trafia podstarzały inspektor ze swoją dużo młodszą partnerką... Stwory były tak szybkie, że ledwo człowiek je ujrzał miał tylko kilka sekund żeby zdążyc do samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia989
POMÓŻCIE!!!! Potrzebuje stronki z ktorej mozna sciagnac "the strangers" szukalam juz chyba wszedzie i nie moge znalezc. byle nie rapidshare.... wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pupa1977
Przypomniałaś mi, że rzeczywiście kiedyś, dawno temu czytałam tę książkę! Ale nie pamiętam nic więcej - chętnie bym jednak do niej wróciła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zupełności
polecam autopsję(autopsy)no i może być hostel1i2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgzON
EJ WEŚCIE TO PRZECZYTAJCIE ;) PARE PORAD DOTYCZĄCYCH HORRORÓW WARTO PRZECZYTAĆ! Taa ! Jeśli WGL ktoś będzie czytał to co napisze to będzie dobrze ! nom więc uważam że ring to przeszłość nie znam osoby która go nie oglądała. kiedys jak byłam mała oglądałam straszny horror nazywał się chyba "duch" szukałam bo wiadomo byłam mała mogło to być jakieś bez sensowne gówno ale nie znalazłam tego filmu. Oglądałam różne horrory ale nie zgadzam się z tymi osobami które mówią że sierociniec jest straszny. uważam że oszukać przeznaczenie jest ciekawe może nie straszne ale ciekawe a najbardziej podoba mi się 6 cz w 3D ;)... SZCZEGÓLNIE POLECAM FILM nieodebrane połączenie najlepiej w wesji japońskiej/chińskiej uważam że horrory japońskie/chińskie są najleprze np. KLĄTWA też dobry film... inne filmy polecane przezemnie : - boogeymen 2 ( cz. 1 jest bezsensowna..) - piątek 13 - klątwa ( obie części ) - rec ( 1 , 2 ) - lustra - krzyk to takie noo filmy oczywiście żaden z nich nie jest idealny . Chciałabym oglądnąć film na którym sie posrałabym ze strachu.Mnie ciężko przestraszyć..jeśli ktoś zna strasznie straszny horror to pisać na --> agiszon19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice_zmierzch
Żartujecie???!!! The ring jest dla cieniasów co dopiero japoński :D Mi się nawet podobała Klątwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyśka56777
Najleprze horrory jakie oglądałam to m.in. : The ring ( nie japoński ) Nieodebrane połączenie ( nie japoński ) Bo amerykański jest słaby Paranormal archivity Coś Głosy Silent Hill Egzorcyzmy Emily Rose Wzgorza Mają Oczy ( 1 i 2 ) The messengers Demon - Historia prawdziwa Klucz do koszmaru Ostatni dom po lewej Osada Resident Evil 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lOLMAN
Moim zdaniem najlepszy horror to tytanic 2 powrót z głebin i klątwa a wy jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki Uruchamiają wyobraźnie i dlatego są straszniejsze niż jakikolwiek film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie PARANORMAL ACTIVITY.. zwlaszcza ze ja mialam podobne przezycia..na szczescie mala namiastke.. :O Po filmie moj facet bal sie isc w nocy do wc. A ja to juz w ogole koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka123456
Ja polecam: Hostel Ostatni dom po lewej Pragnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1242
DOM WOSKOWYCH CIAŁ jak narazie najlepszy horror jaki oglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki ze zwierzętami
Ja już nie potrafię się bać tak na prawdę, chodzę na horrory do kina ale jakoś nic mnie specjalnie nie przestrasza. Dla mnie Siedem czy W sieci zła to filmy sensacyjne, nawe nie thrillery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszze
Paranormal : Activity - okropne... Najlepsze to, że film całkowicie realistyczny - nakręcony kamerą... _____________________ www.przedluzaniewlosow.com -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki ze zwierzętami
O tym paranormal to faktycznie wierzycie? Mnie jest trudno uwierzyć, że to na serio, nie widziałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
lustra,serociniec,klatwa(japońska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o filmie
"Czwarty stopień"? Może nie horror, raczej sf. Ale tyle o nim słyszałam, że w końcu postanowiłam obejrzeć i....kicha. Jedna wielka nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeksixd
jak dla mnie najstraszniejszym horrorem był Paranormal Entity to jest tak jakby spin-off Paranormal Activity ;D i powiem szczerze te 2 horrory robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgfghhgfbhrhrte
jedyny horror który mną tak naprawdę wstrząsnął to ,,Udręczeni " ,żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka7
Jak dla mnie horrory na których się najbardziej bałam to The Ring bardzo fajny klimat mało krwi ale ma to coś w sobie ten film Udręczeni polecam bardzo tym bardziej że podobno jest on na faktach:D Teksańska Masakra Piła Mechaniczna może nie to że się bałam ale obrzydzał mnie ten film tyle krwi latające mięso fujj a też jest na faktach podobno ;/ jeżeli ktoś lubi filmy z wampirami to bym jeszcze poleciła 30 Dni Mroku dużo krwi dużo mięska po ekranie lata:D Dzień Żywych Trupów więcej się na tym filmie uśmiałam niż bałam:D a dodam że jestem straszną panikarą:P Zbieram się do obejrzenia wszystkich części Piły ale słyszałam że obrzydliwy film;/ i tak się troszkę waham;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawił mnie ten film udręczeni obejrzałam sobie i muszę powiedzieć że jest naprawdę straszny dawno tak się nie bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że fajna
mam się uczyć - a ja ściągnęłam "Udręczeni" i mam zamiar oglądać! Jak nie zdam - to przez was, Fani Horroru! :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×