Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

❤️ Kochana Sarkano 1000 lat 1000 lat nie żyje żyje nam !!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Z okazji imienin życzę Ci: - marzeń, żeby się spełniały - przyjaciół, żeby pamiętali - życia, żeby było kolorowe - miłości, żeby zawsze była - szczęścia, żeby nie opuszczało - okularów, ale tylko różowych - wakacji, by mogły trwać wiecznie 🌻 Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu. 🌻 👄 ❤️ myślałam, że znowu będę pierwsza :D a tu nic z tego :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam prośbę róbcie enter jak dojedziecie do końca wersu, bo coś ta stronka się rozjechała w poprzek yyyyyyyyy :O okropnie się tak czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od czego to zależy, któraś z wcześniejszych stron też taka jest może popiszemy jakieś głupoty to szybciej przejdziemy do następnej strony poszukam czegoś długiego do wklejenia, bo czytanie tej strony doprowadza mnie do szału 🌻 ❤️ 👄 :classic_cool: :D kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASTROPROGNOZA 🌻 Dobry czas wróżymy ludziom mającym silny element Marsa i Barana w horoskopach urodzeniowych, czyli wszystkim tym gruboskórnym, niegrzecznym i niedbającym o pozory osobom. Dlaczego? Bo właśnie Ci ,słodcy brutale\" i te ,herod-baby\", nagle zaczną błyszczeć w towarzystwie. Wszystkim nam za to łatwiej będzie w tym okresie zabrać się za różne pożyteczne ćwiczenia wymagające wysiłku i treningów, takie jak joga, tai-chi czy aerobik. Zacznie nam po prostu sprawiać przyjemność fizyczne zmęczenie. I jeszcze jedna pozytywna wiadomość: łatwiej będzie też schudnąć. Warto wspomnieć, że kiedy w zeszłym roku Wenus niezwykle długo, bo aż pół roku, przebywała w znaku Barana, przyszły złe czasy dla zwierząt podlegającym wpływom tej planety, czyli krowom. W zachodniej Europie pod pozorem walki z epidemią pryszczycy wydano nieszczęsnym ,krasulom\" prawdziwą wojnę i wymordowano miliony tych poczciwych zwierząt. Miejmy nadzieję, że teraz Wenus będzie w Baranie na tyle krótko, by nie doszło do takich i podobnych koszmarów. :classic_cool: :D 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie test czy mam silną wolę i to mi wyszło :) Choćby nawet cała reszta Twojego towarzystwa mocno pracowała nad Tobą - nie da rady. Zresztą prawdę mówiąc to oni już się pewnie nauczyli, że czasami lepiej zejść Ci z drogi. A test jest na onecie w psychozabawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ten test???? 🌻 i co obejrzałaś tę stronę co podałam wczoraj adres??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi ci o tą o ładnej buzi to tak, a jeśli o inną to przeoczyłam. To PA to ja ale nie wiem w jaki sposób sie zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w tym, jakże pięknym dniu 🌻 - nawet słoneczko rozświeciło się wyjątkowo... Na początek chciałabym wszystkim Naszym kobitkom życzyć wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń i planów, zdrówka, miłości i radości, z okazji Swięta kobiet, oczywiście! 🌻 🌻 🌻 Dziękuję za życzenia imieninowe... ale to miłe..., a ja zapomniałam ostatnio o Beni - Bernadecie 🌻, Nietoperzu – Katarzynie🌻, Gofrze - Małgorzacie 🌻 i Gosi8 – Małgorzacie 🌻... przepraszam więc i zawstydzona i poprawiam się, życząc Wam wszystkiego najlepszego ❤️. :D Ale mam świetny humor dziś - biorę się za wiosenne porządki! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano --> dzisiejszy dzień jest za piękny na sprzątanie :D wiosna dopiero 21 marca :) odpocznij, zrelaksuj się :) Jedyne co dziś masz do roboty to przyjmowanie życzeń :D Oby cały dzień był taki wspaniały :D 🌻 Sarkano specjalnie dla ciebie -- horoskop chiński 🌻 15.02.1972 r. - 02.02.1973 r. Woda 02.02.1984 r. - 19.02.1985 r. Drzewo Szczur obdarza swoich podopiecznych dużym urokiem osobistym. Potrafią oni ten walor wykorzystać. Pod maską opanowania kryją wewnętrzny niepokój i zawsze gotowość do ataku. Zawsze dbają o swoje zapasy, nie lubią tracić żadnej okazji, która może przynieść korzyści. Miewają często skłonności do przesadnego oszczędzania. Szczur jest rozsądny, ma krytyczny umysł. W codziennym życiu i towarzystwie często przejawia skłonność do uprawiania krytyki destrukcyjnej i to tylko dla samej przyjemności krytykowania. Jakże często Szczur jest twórcą niespodziewanych i kłopotliwych sytuacji. Na ogół jest małostkowy i zawsze pierwszy do narzekania. Odniesie sukces w życiu, jeśli uda mu się opanować wieczne niezadowolenie i skłonność do życia bieżącą chwilą. Poza tym, Szczur jest uczuciowy, szczery i sentymentalny, ale też sprytny i przebiegły. Miłość jest dla niego sprawą nadrzędną, poświęca jej wiele uwagi. Dla osoby, która stała się obiektem jego westchnień, nawet nie odwzajemnionych, jest ofiarny i niezwykle hojny. Zwykle między 40 a 50 rokiem życia spotyka go wiele życiowych burz, ale starość na ogół układa mu się pomyślnie. * Szczur urodzony w żywiole Ziemi wcześnie rozpoczyna dorosłe życie. W dużej mierze jest realistą i na ogół nie pozwala sobie na zbyt wiele romantycznych marzeń. Dla Szczura ważna jest strona zewnętrzna, dba więc o swój wygląd i dobrą opinię. Na ogół jest mało tolerancyjny i to jest niewątpliwie jego negatywna cecha. W życiu codziennym ceni spokój i dobre układy z otoczeniem. Jest on konserwatywny w postępowaniu i, co gorsza, tego samego oczekuje od innych. * Szczur urodzony w żywiole Metalu prezentuje bardziej idealistyczny sposób myślenia. Często ukrywa swoje uczucia pod płaszczykiem czarującej osobowości. Mimo tego nie potrafi zwalczyć zazdrości, złości, samolubstwa i wybuchów gniewu. * Żywioł Wody wpływ na Szczura w ten sposób, iż skłania się on w kierunku pracy umysłowej. Wówczas pielęgnuje swoje talenty i usilnie dba, aby się poprawnie rozwijały. * Żywioł Drzewa uczula na osiąganie sukcesów, zdobywanie pozycji i uznania w otoczeniu. Pod jego wpływem Szczur potrafi wszystko wykorzystać, w dobrym tego słowa znaczeniu, aby osiągną swoje zamierzenia. Zawsze wie, czego chce, a przyszłość jest głównym celem jego działania. * Żywioł Ognia wpływa na Szczura w ten sposób, że angażuje się on we wszelkiego rodzaju działaniach. Lubi podróże, modne stroje, \"szpan\", zawsze chce być podziwiany. Jest naturą otwartą wobec ludzi i zarazem niebywale agresywną. Nigdy nie zatrzymuje się w połowie drogi, przez co, w porównaniu do innych, jest bardziej niezależny. Szczur powinien łączyć się z osobą urodzoną w roku Smoka, która wniesie do romansowego układu siłę i równowagę, a także pewność życia. Bawół jest również dobrym partnerem dla Szczura; obdarza go poczuciem bezpieczeństwa i akceptacji, której tak potrzebuje. Małpa w sprawach serca ma nad Szczurem władzę czarodziejską i zawsze potrafi go opanować. Za wszelką cenę powinien Szczur unikać Konia, a w szczególności kobiety - Ognistego Konia. Bardzo trudne i na ogół nieudane są wiązki Szczura z Kozą i Kogutem. 🌻 Evergreen ten horoskop obejmuje też ciebie 🌻 nie wiem co się działo, ale przez pół godziny nie mogłam dostać się na cafe!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia -----> już kiedyś czytałam, że jestem szczurem i stwierdziłam, że on do mnie nie pasuje... - no może kilka cech: :P urok osobisty, szczerość, wcześnie rozpoczęłam dorosłe życie, cenię spokój, naturę mam otwartą wobec ludzi - i to tyle. Okropny ten szczur - jakiś niepodobny do wodnika..., nie chcę być szczurem... i nie uznaję chińskich horoskopów. :P :D :P A sprzątanie w toku, bo mam zryw, a on silniejszy od rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano --> ja ze sprzątaniem mam tak samo, jak mie coś najdzie to mogę sprzątać cały dzień, aż będzie lśniło. Po takim sprzątaniu zazwyczaj zostają jakieś duperele, z którymi nie wiem co zrobić i najczęściej lądują w śmieciach. 🌻 w takim razie horoskop na 2005 rok - tylko same dobre rzeczy :D 🌻 WODNIK Rok 2005 - Śmiało naprzód Gwiazdy mówią. Najbliższy rok okaże się najkorzystniejszy dla Wodników urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie. Na wasze sprawy pozytywny wpływ wywrze Neptun i Pluton, a do końca października również Jowisz. Będzie to dobry okres do realizacji ambitnych zamierzeń, pełen najrozmaitszych szans. Jesienią tempo życia stanie się spokojniejsze. Pora zrobić kolejny przystanek. Dla Wodników z pierwszej dekady znaku od sierpnia rozpoczyna się czas nieco mniej pomyślny. Kierunek, który obrałaś w życiu, poddany zostanie próbie - może stwierdzisz, że trzeba go zmienić. ❤️ Życie uczuciowe. Dla Wodników o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej nadal trwać będzie dobra passa. Życie stanie się bardziej atrakcyjne. Może urozmaici je daleka podróż, rodzinne uroczystości, urządzanie nowego mieszkania? To z was, które jeszcze nie dały sobie założyć obrączki, w tym właśnie roku mogą uznać, że najwyższa na to para. Osoby z pierwszej dekady znaku jesienią i zimą unikać powinny pochopnego nawiązywania znajomości - w przeciwnym razie wplączą się w trudny związek. 👄 Kariera i pieniądze. Życie zawodowe potoczy się wartko. Może dostaniesz stypendium alba szansę na służbowy wyjazd? To także dobry okres na poszukiwanie ciekawszej i lepiej płatnej pracy. Warto zdobywać nowe umiejętności, uzupełniać wykształcenie, bowiem planety czynią teraz twój umysł niezwykle chłonnym. Wodniki z pierwszej dekady znaku mogą, niestety, mieć konflikty w pracy. Ten okres służy rewizji planów. Jeśli lubisz to, co robisz, poradzisz sobie z każdą sytuacją. Jeśli nie, pora będzie znaleźć inne zajęcie. 🌻 Paulo to dziwne, bo zazwyczaj co nie jest zwyczajem tych ssaków, Nietoperek z rana się tu pokazywała 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że Nietoperek zawsze zaglądała, ale może ma dziś wolne od pracy i dzieciaków, i zaszyła się głęboko w pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Nietoperku przyjemnego leniuchowania 🌻 coś na poprawienie humoru :) cytaty z matury # Bakterie, które rozmnażają się przez kichanie, prowadzą tryb życia koczowniczy. # Białe motyle, których dzieci żrą kapustę, nazywają się kapuśniaki. # Błony komórkowe spełniają bardzo ważną funkcję w życiu komórki: wiedzą kogo wpuścić, a kogo wypuścić, czyli funkcje celnika. # Choroby przenoszą się z rośliny na roślinę a niekiedy nawet z roku na rok. # Choroby weneryczne są rozpowszechniane przez prasę, radio i telewizję. # Człowiek ma wzrok skierowany do przodu, a nie umieszczony po bokach jak żaba. # Do chorób zawodowych zaliczamy: pylicę, gruźlicę i rzeżączkę. # Doprowadzając do wszystkich zakątków pokarmy, krew pełni rolę kelnera. # Dżdżownica jest spiczasta, bo gdyby była prostokątna to by się bardzo męczyła przy wchodzeniu w ziemię. # Głowa osadzona jest na zębie trzonowym kręgosłupa. # Gryzoń to zwierzę, które ogryza, co tylko może, np. jabłka, zostawiając ogryzki. # Jesienią wszystko spada z drzew. # Kameleon ma oczy, które mogą kręcić głową dookoła. # Wścieklizną można się zarazić, jeśli się ugryzie wściekłego psa. # Wśród wirusów rozróżniamy: mikroby, mikrony, mikrusy i mikrobusy. # Znanym drapieżnikiem leśnym jest drapichrust. # Żółw musi być z wierzchu twardy, bo w środkowej części jest zupełnie miękki. # Chemik pracuje dlatego w białym fartuchu, aby nie wyżreć dziury w ubraniu. # Dobrze rozwijający się przemysł chemiczny przerabia węgiel na sól. # Kwas solny żre wszystko, co napotka na drodze i na szosie. # Siarka ma właściwości samobójcze. # Siarka występuje na zapałkach. # SiO2 jest to wino, na które mój tato mówi \"pryta\" lub \"siara\". # Ten płyn to także w pewnym sensie ciecz. # Tłuszcze rozpuszczają się w rondlu. # W próbówce można robić nie tylko doświadczenia, ale i dzieci. # Węglowodan jest to węgiel zamoczony w wodzie. # Woda słona zawiera w sobie sól a słodka cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana --> 100 lat Ci życzę Beatko miła, -------------> któraś nasz topik nam założyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne panie w dniu naszego świeta :) Sarkano----wszystkiego najlepszego czego tylko sobie życzysz 🌻 i ostroznie z tym sprzataniem :) bo to wiesz przesilenie wiosenne i te sprawy :P ;) Gosiu i Paulo nie jestem spiochem tylko od samego rana ganialam po urzedach i bankach bo mialam mnostwo spraw do zalatwienia :( a teraz wrocilam i z kubeczkiem goracej kawy zasiadlam do kompa. musze wam sie przyznac ze milo mi sie zrobilo ze ktos zauwazyl moja nieobecnosc :) :D dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne panie w dniu naszego świeta :) Sarkano----wszystkiego najlepszego czego tylko sobie życzysz 🌻 i ostroznie z tym sprzataniem :) bo to wiesz przesilenie wiosenne i te sprawy :P ;) Gosiu i Paulo nie jestem spiochem tylko od samego rana ganialam po urzedach i bankach bo mialam mnostwo spraw do zalatwienia :( a teraz wrocilam i z kubeczkiem goracej kawy zasiadlam do kompa. musze wam sie przyznac ze milo mi sie zrobilo ze ktos zauwazyl moja nieobecnosc :) :D dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nietoperku --> jak na załatwianie spraw w urzędach to szybko się uwinęłaś, ale i tak współczuję. Mam nadzieję, że chociaż natrafiłąś na kompetentnych urzędników :D 🌻 # Alkoholik nie może mieć dzieci, bo się trzęsie. # Góral ma na głowie kapelusz, spodnie i kierpce. # Górnik pogłaskał konia po głowie i cicho zarżał. # Idąc do szkoły wykoleił się tramwaj. # Jak chłop pokochał ziemię, to na jej łonie robił wszystko. # Jak ryba szybko je, to jej się uszy trzęsą. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu szybko sie uwinelam bo bylam umowiona na konkretna godzine :) fajne te wstawki z matury :) tez mam pare ciekawych to za chwile napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Was ponownie - to mój drugi raz dopiero w naszym wodniczkowym, jakże pięknym stawiku-ale trafilam do Was dopiero wczoraj. I tak mi sie spodobało, że na pewno bede zaglądać częściej. I to trafilam przez przypadek, choć na kafeterii jestem często, przede wszystkim przeglądam jakies jedzonka na obiadek. Dzieki Wam bardzo za tak gorące przywitanko od razu sie czuje jak u siebie, no bo jak mozna sie inaczej czuc z nami wodnikami:-) Dzieki tez za zyczonka urodiznowe, juz niestety latka leca i ostatni rok gdzie mam 2stke na poczatku... Socha......no co Ty pewnie że sie nie obrazilam..przeciez my wodniki jestesmy dosc orginalni i nie ma dla nas tematu o ktorym nie porozmawialibysmy, macie tak samo jak ja?? Widze ze sie dosc dobrze wszyscy znacie, mam andzieje ze mi sie tez uda dolaczyc do WAs...wiecej szczegółów...HMMMMMno to tak: męża nie mam (choć było blisko)ale powiem wam ze jestem cieżki kaliber - w koncu pisza ze wodniczki sa bardzo wymagajace i cos w tym qurcze jest, mam faceta i to blizniaka i podobno to swietna kompana i chyba maja racje choc nie jest sielankowo ale moze to dobrze bo jak jest zbyt sielankowo to tez niedobrze a co bedzie dalej z nami tego nikt nie wie.....dzieciakow tez nie mam ale wszystko w swoim czasie:-)ze stanem konta to sobie darujmy-pracuje w budżetóce a ulubiona pozycja:-)a to zalezy od nastroju i ochoty:-) Jestem teraz w pracy wiec na pewno sie jeszcze odezwe:-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy świetnych maturzystów, co hahahahaha :D 🌻 # Królowa Bona sprowadziła do Polski seler, kalafiory i makaroniarzy. # Królowa Kinga została świętą, bo Bolesław był wstydliwy. # Leonardo namalował \"Damę z łysiczką\". # Ludzie pierwotni, gdy chcieli rozpalić ogień musieli pocierać krzemieniem o krzemień a pod spód podkładali stare gazety. # Ludzie średniowieczni żyli w nędzy i dużej umieralności. # Łokietek był tak mały, że mieścił się w szczelinach Ojcowa. # Mężny Roland leżąc na polu walki widział swój koniec. # Mumia to żona faraona. # Mumie służyły jako wkłady do grobów i były robione przez Egipcjan. # Na mordy carów państwa Europy patrzyły złym okiem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałam napisać Wam wszystkim Kobitką Wodniczką nalepsze życzonka, zdrówka, pomyślności i wszystkiego naj naj najlepszego z okazji Swięta Kobiet. I żeby Wam było zawsze tak miło jak dzisiaj:-) Powiem Wam, że nasi meżczyzni z pracy postarali sie i przyniesli nam ciacha i CinCina i tulipanki, oczywicie ponazekali ze to komunistyczne święto....teraz zostali tam i sobie sami pija, bo twierdza ze jest okazja:-)Nieźle nie... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#pijany zyje dwa razy krocej ale widzi dwa razy wiecej. #ucz sie i pracuj a swieto zmarlych stanie sie twoim swietem. #swiecac przykladem poprawiasz bilans energetyczny kraju. #zwalczaj przeludnienie-zabijaj bociany. #kobieta to wyspa szczescia otoczona oceanem wydatkow. #jesli jestes pracowity jak mrowka, harujesz jak wol i przychodzisz do domu zmeczony jak pies to idz do wete rynarza- bo napewno jestes OSLEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może o facetach napiszę, mam nadzieję że nikt się na mnie nie obrazi :) Cała prawda o mężczyznach… 1. Jeśli myślisz, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, to mierzysz stanowczo za wysoko 2. Kobiety nie robią z mężczyzn głupców - pewien odsetek należy do kategorii \"zrób-to-sam\" 3. Najczęstszą przyczyną rozstania są względy zdrowotne - na jego widok robi ci się niedobrze 4. Nie ufaj mężczyźnie, który twierdzi, że to on rządzi w domu. W innych sprawach tez pewnie kłamie. 5. Prace domowe, z którymi kobieta ma zaległości to te, o których zrobienie prosiła męża 6. Interesuj się młodszymi mężczyznami - bo i tak mało który z nich naprawdę dorasta 7. Mężczyźni są w gruncie rzeczy szalenie do siebie podobni. Maja tylko inne twarze, aby łatwiej ich było odróżnić. 8. Każdy mężczyzna, który nadawałby się na męża jest już zajęty, i nie wierz mu, jeśli twierdzi, że jest inaczej. 9. Naukowcy odkryli jak sprawnie wykonać pracę za pięciu mężczyzn - zatrudnić kobietę. 10. Są tylko dwa słowa, które mężczyźni uważają za obraźliwe: \"nie\" i \"przestań\" 11. Mężowie są jak dzieci - słodkie i urocze pod warunkiem, że cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×